MODA - TRENDLER Trend alarmı: Şapkalar Paris Moda Haftası’nın aksesuar yıldızı şapkaları mercek altına aldık. Karşınızda Chanel, Dior, Saint Laurent ve Louis Vuitton defilelerinden, Sonbahar-Kış 2019/20’ye damga vuracak olan şapka trendi…
profil
BT Ekip
7.03.2019
Trend alarmı: Şapkalar

Kreatif direktör Anthony Vaccarello’nun tanımıyla 'sofistike ve özgür ruhlar için' tasarlanan Saint-Laurent Kış 2019 koleksiyonuna neon renkler damga vurdu. İddialı renkler şapkalarda da dikkat çekti. 


Karl Lagerfeld’in tasarımlara imza attığı son Chanel defilesi olma özelliği taşıyan Chanel Sonbahar-Kış 2019/20’de feminen fötr şapkalarda ikonik Chanel tüviti ön plana çıktı. 
 


Feminist şair ve yazarlara referanslar taşıyan Dior Sonbahar-Kış 2019/20 koleksiyonuna Teddy Girls akımı hakimdi. Feminen fötr şapkalarda deri tercih edildi.


Paris Moda Haftası’nın son defilesi olan Louis Vuitton Sonbahar-Kış 2019/20 koleksiyonunu kreatif direktör Nicolas Ghesquière ‘zıtlıkların güzelliği’ olarak nitelendiriyor. Bu eklektik koleksiyonda deri şapkalar da alışılmış formun oldukça dışındaydı…


Önceki ve Sonraki
Haberler