MODA - ÜNLÜLER Meghan Markle'ın Fas seyahati Sussex Dükü Prens Harry ve Düşes Meghan Markle’ın İngiltere Kraliyet ailesi adına çıktığı Fas seyahati renkli görüntülere sahne oldu. Fas’ta yoğun ilgi ile karşılaşan Markle sempatik tavırları ve şıklığı ile yine beğeni topladı.
profil
BT Ekip
25.02.2019
Meghan Markle'ın Fas seyahati

3 günlük Fas seyahati süresince Rabat İngiltere Büyükelçiliği’nde konaklayan çift için ziyaretlerinin ilk akşamında Fas’ın önde gelen 130 isminin katılımıyla özel bir davet verildi. Meghan Markle’ın bu davette yere kadar uzanan, krem rengi Dior tasarımı bir kaftan giymesi dikkat çekti. 

Fotoğraflar: Getty Images Turkey


Seyahati süresince kendisine gösterilen ilgiye sempatik bir şekilde karşılık veren Düşes Fas’a özgü geleneksel kına teklifini de geri çevirmedi. Hamileliği süresince bir eli karnının üzerinde fotoğraflanan Düşes, kınayı da ön planda olan elinin üzerine yaptırdı.


Seyahati süresince gündüz programlarının hemen hemen hepsine spor giysiler ile katılmayı tercih eden Düşes bu görünümünü geleneksel yemeklerin tadım davetinde de sürdürdü. Prens Harry ve Meghan Markle’ın ikram edilen yemekleri geleneğe uygun bir biçimde kaseden içmeleri sempati topladı.


Prens Harry ve Meghan Markle ‘Herkes İçin Eğitim’ vakfını ziyaret ederek buradaki çocuklarla keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Markle’ın bu programında da sade giysiler tercih etmesi basının ilgisini çekti.

Meghan Markle'ın Fas seyahati

Meghan Markle ve Prens Harry seyahatlerinin son yemek daveti olarak Fas prensi Moulay Hassan’ı kraliyet konutunda ziyaret etti. Markle Valentino tasarımı olan kırmızı pelerin elbisesi ile göz alıcıydı.

Meghan Markle'ın Fas seyahati
Önceki ve Sonraki
Haberler