EĞLENCE - KIRMIZI HALI

Altın Kelebek gecesinin kazananları

44. Pantene Altın Kelebek Ödülleri dün gece sahiplerini buldu. Gecede Aslı Enver, Sezen Aksu ve Tarkan ödül alan isimler arasında yer aldı.

profil
BT Ekip
11.12.2017
Altın Kelebek gecesinin kazananları
Birçok ünlünün kırmızı halıda boy gösterdiği gecede sürpriz performanslar eğlenceli anlar yaşattı.

Altın Kelebek Ödül Töreni’ninde En İyi Dizi kategorisinde Vatanım Sensin ödülü kucaklarken, En İyi Kadın Oyuncu Aslı Enver, En İyi Erkek Oyuncu Tolga Sarıtaş oldu.

En Pop Müzik Kadın Sanatçısı Ödülü’nü Türkiye’nin Minik Serçesi Sezen Aksu kazanırken, Megastar Tarkan En Pop Müzik Erkek Sanatçısı Ödülü’nü kazandı.

En İyi Komedi ve Romantik Komedi Dizisi Ödülü’nü Güldür Güldür ekibi alırken En İyi Komedi ve Romantik Komedi Dizisi Kadın Oyuncusu Ödülü Hande Erçel’in; En İyi Komedi ve Romantik Komedi Dizisi Erkek Oyuncusu ise Çağlar Çorumlu oldu. En İyi Dizi Çifti Ödülü ise Kalp Atışı dizisinde sergiledikleri performans ile Öykü Karayel ve Gökhan Alkan’ın oldu.

Neslihan Atagül, Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde, ışıltılı uzun Hakan Yıldırım imzalı elbisesiyle gecenin en beğenilen stillerinden oldu. Elbisenin tamamı Swarovski taşlarıyla kaplı.

Altın Kelebek gecesinin kazananları

Başak Dizer, Pantene Altın Kelebek Ödüllerine Museum of Fine Clothing tasarımı dantel işlemeli bir elbiseyle katıldı. Elbisenin dantellerle birleşen yırtmaç detayı oldukça zarif durmuş.

Altın Kelebek gecesinin kazananları

Özge Ulusoy, geceye beyaz Hakan Akkaya uzun beyaz bir elbiseyle katıldı. Elbisenin yanlarında file bir görünümlü dekolte detayı oldukça güzel durmuş. Eldivenler bu elbisede abartılı bir görüntü yaratmış.

Altın Kelebek gecesinin kazananları
Önceki ve Sonraki
Haberler