EĞLENCE - KIRMIZI HALI

SAG Ödülleri gecesinde kırmızı halı

Geçtiğimiz gün sahipleriyle buluşan SAG (Sinema Oyuncuları Birliği) Ödülleri, kırmızı halı stilleriyle de göz kamaştırdı. Altın Küre’den sonra Oscar’a son hazırlık olarak nitelendirilen ödül töreninde En İyi Kadın Oyuncu ödülüne ulaşan Emma Stone’dan hamile stiliyle dikkat çeken Natalie Portman’a kadar birçok yıldız boy gösterdi. En dikkat çeken SAG kırmızı halı görünümlerine gelin beraber göz atalım.

profil
BT Ekip
30.01.2017
SAG Ödülleri gecesinde kırmızı halı
SAG Ödülleri gecesinde kırmızı halı şıklığı

Roberto Cavalli tasarımı transparan üzerine altın işlemeli elbisesiyle törene katılan Emily Blunt, “Trendeki Kız” filmindeki performansıyla ödül kazanamasa da kırmızı halının kazanan isimlerinden oldu. Elbisesinin üzerindeki renkli çiçek detaylarıyla klasik olduğu kadar genç bir hava yakalayan yıldız, Lorraine Schwartz tasarımı mücevherleriyle ışıltısını tamamladı. Elbisesinin dekolte kısmını ve göğüs altındaki pencerelerini pek beğenmesek de kırmızı halıda bir farklılık yarattı.

SAG Ödülleri gecesinde kırmızı halı

Yeşil payetli elbisesi ve derin göğüs dekoltesiyle katıldığı SAG Ödülleri gecesinden eli boş dönen isimlerden biri olan Kidman, kırmızı halı stiliyle kendi tarzının dışına çıkmış. Kidman, zümrüt rengi payetlerle işlemeli elbisesinin etek kısımlarındaki fırfır ve omuzdaki tüy detaylarıyla kırmızı halının en dikkat çeken isimlerinden biri oldu. Dağınık topladığı saçlarıyla elbisesini ön plana çıkaran oyuncunun tercihi ise Gucci.

SAG Ödülleri gecesinde kırmızı halı

Kendisine özel Louis Vuitton tasarımı kırmızı elbisesiyle kırmızı halıda boy gösteren "Game of Thrones" dizisinin yıldızı Sophie Turner risk almadan tarz olanlardan biri. Yırtmaçlı kırmızı elbisesini hafif dalgalı bıraktığı sarı saçları ve kırmızı rujuyla tamamlayan yıldız oyuncu, üst kısmı asimetrik kesim elbisesi sayesinde sıkıcılaşmadan klasik bir görünüm sunmuş. Sophie Turner, hem dizisiyle ödül kazanırken hem de kırmızı halının kazananlarından oldu. 

SAG Ödülleri gecesinde kırmızı halı

Yırtmaçlı elbiselerden vazgeçemeyen isimlerin başında gelen Chrissy Teigen, SAG Ödülleri’nde de tarzını yansıtmış. Uzun kollu ceket formundaki elbisesiyle hem derin dekolte hem de yırtmaç kullanmayı tercih eden yıldız, dekoltesini yeşil taşlı kolyesiyle tamamlamış. Turuncuya yakın tonlardaki ruju ve tek tarafa ayırdığı dalgalı saçlarıyla siyahın asaletini pekiştiren Teigen kombiniyle dikkat çekti. 

SAG Ödülleri gecesinde kırmızı halı

Emma Stone, Alexander McQueen tasarımı siyah kadife ve tül detaylı elbisesiyle katıldığı ödül töreninde “La La Land” filmindeki performansıyla En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kucakladı. Farklı tarzlar denemeyi seven ve sezonun kadife trendine ayak uyduran ödüllü oyuncunun Oscar stili merakla bekleniyor. Elbisesinin üzerindeki çiçek işlemeleriyle iç kısmındaki transparan korse detayını birleştiren bu tasarım, farklı tarzıyla Stone’u öne çıkarıyor. 

SAG Ödülleri gecesinde kırmızı halı

Geceye damga vuran trendlerden biri de rengarenk şerit desenleri oldu. Bu trendi başarıyla yorumlayan isimlerden olan oyuncu Michelle Williams Louis Vuitton tasarımı payetli elbisesiyle beğeni topladı. Renkli ve ışıltılı elbisesini mücevher yeriyle kolye olarak kullandığı şerit aksesuarıyla tamamlayan Williams’ın tarzı dikkatleri üzerine çekti. Minimal bir saç ve makyaj görünümü tercih eden Williams ödül kazanamayanlardan oldu.

SAG Ödülleri gecesinde kırmızı halı

Gecenin beyaz tercih eden isimlerinden biri de oyuncu Brie Larson, Jason Wu tasarımı elbisesiyle oldukça zarif görünüyor. Yırtmaçlı elbisesini siyah ayakkabılarıyla kombinleyen Larson sadeliğiyle ön plana çıktı. Asimetrik gelen yaka kısmıyla modern bir duruş sergileyen Larson’ın saç ve makyajı da sadelikten yana olmuş. 

SAG Ödülleri gecesinde kırmızı halı

Tül üzerine beyaz puantiyeli uzun elbisesiyle gecenin en beğenilen isimlerinden olan Kirsten Dunst’ın tercihi Dior oldu. Kalın askılı ve göğüs kısmı korse görünümlü bir elbise tercih eden ünlü oyuncu, gösterişli kolyesiyle stilini tamamlamış. Açık bıraktığı saçlarıyla taze görünümünü koruyan Dunst’ın stili bizden geçer not aldı. 

SAG Ödülleri gecesinde kırmızı halı

Hamileliği boyunca katıldığı kırmızı halı ve gala gecelerindeki tarzıyla moda eleştirmenlerinin odağı haline gelen Natalie Portman, dün gece de başarılı bir stil sergileyemedi. Elbisesini ışıltılı küpeleri ve bilekliğiyle tamamlayan “Jackie” filminin yıldız oyuncusu, SAG Ödülleri’nin beğenilmeyen isimlerinden oldu. 

SAG Ödülleri gecesinde kırmızı halı
Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog