EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

Ekim’de Netflix’te neler izleyeceğiz?

Ekim ayında Netflix, gizem ve aksiyon dolu pek çok farklı hikayeyi izleyiciyle buluşturuyor. Çağan Irmak'ın Frankenstein'dan esinlenerek hayata geçirdiği ‘Yaratılan’; bizleri kibir, yaşam ve ölüm gibi insana ve hayata dair önemli konular üzerine düşünmeye davet ediyor. Mike Flanagan'ın yeni dizisi ‘Usher Evi'nin Çöküşü’, Ekim ayında bir kez daha karanlık ve gizemli bir ailenin evinin kapılarını açıyor. ‘Lupin'in üçüncü kısmında artık saklanmakta olan Assane; Claire ve Raoul'u uzaktan da olsa koruyabilmek için planlar yapıyor. Başrollerinde Emily Blunt ve Chris Evans'ın yer aldığı ‘Acı Reçete'de işini bırakıp ilaç satışında yeni bir kariyere başlayan bir kadının beklenmedik olayların içine çekildiği hikayesi izleyiciyle buluşuyor

Ekim’de Netflix’te neler izleyeceğiz?

(20/10/2023)

Osmanlı İmparatorluğu’nun son dönemlerinde Bursa’dan İstanbul’a uzanan bu epik öyküde Yaratılan, insanoğlunun en temel sorularından biri olan ‘ölüm ve sonrasına’ odaklanıyor. Maceraperest, asi, heyecanlı ve zekası bedenine sığmayan genç tıp talebesi Ziya’nın en büyük dileği, çok iyi bir hekim olup tıbbın çare bulamadığı birçok salgın hastalığa derman olabilmektir. İstanbul’da tanıştığı delilik ve dahilik arasında duran hekim İhsan, onu bu dünyada anlayabilen tek kişi olmuştur. Birbirini bulan bu iki eksantrik ve yaralı ruh, beraber giriştikleri gizli ve yasaklı deneyin bedellerini ağır bir şekilde ödeyecektir. Zira kodlarını çözmeye çalıştıkları kadim bir yazı, onları adeta felaketin kapısına getirip bırakır.


3. Kısım (05/10/2023)

Saklanmakta olan Assane, basının ve polisin yakından izlediği Claire ile Raoul'u uzaktan da olsa koruyabilmek için plan yapar. Ama eski düşmanları, planlarını bozmak için fırsat kollamaktadır.


(12/10/2023)

Servetlerini ve geleceklerini sağlama almak isteyen iki zalim kardeşin kurduğu aile hanedanlığı, mirasçılarının tuhaf nedenlerle birer birer ölmesiyle dağılmaya başlar.


2. Sezon (10/10/2023)

Yeni bir okul yılı başlıyor ve arkadaşlar artık yeni bir 3D sınıfındalar. Duygular ve ilişkiler sınanırken, onlar bir arada kalmayı başarabilecekler mi?


(19/10/2023)

Dört dedektif. Dört farklı dönem. Tek bir kurban. Geleceği kurtarmanın tek yolu, tarihin akışını değiştiren bir cinayeti çözmekten geçiyor.


(20/10/2023)

Bir üniversite öğrencisi, hayatla ve okulla boğuşurken eski bir K‑pop yıldızı olan güzel ev arkadaşıyla beraber yaşamanın sıra dışı zorluklarıyla da karşı karşıya kalır.


(26/10/2023)

Dünyanın en gelişmiş yedi robotu, insan müttefikleriyle birlikte birer birer öldürülür. Çok geçmeden, müfettiş Gesicht kendisinin de tehlikede olduğunu anlar.


7. Sezon (20/10/2023)

Omar geri dönmüştür. Iván'ın kalbi kırıktır, Isadora ise tehlikeli ailesiyle uğraşmaktadır. Peki, Las Encinas'ta öğrenciler birbirlerine güvenmeyi başarabilecek mi?


7. Sezon (20/10/2023)

Liseye başlamak üzere olan Big Mouth çocuklarının yaşamları, yeni arkadaşlıklar ve yeni okullar hakkındaki endişeleri yüzünden daha da karmaşıklaşır.


(27/10/2023)

Ailesinin maddi sorunlarını gidermek için ilaç satışında yeni bir kariyere başlayan bir kadın, Amerikan rüyasına inanmakla hata etmiş olabilir mi? Emily Blunt ve Chris Evans başrolde.


(06/10/2023)

Kıran kırana rekabetin yaşandığı bir yatırım fonunda gerçekleşen beklenmedik bir terfi, yeni nişanlanmış genç bir çiftin arasındaki romantizmi öldürür ve onları ayrılığın eşiğine getirir.


(20/10/2023)

Los Angeles'ın en ateşli diskosunda dans pistini kasıp kavurmaya hazırlanan genç bir çift, henüz doğmamış bebeklerine göz koyan karanlık bir varlıkla yüzleşir.


(13/10/2023)

Bir grup uyumsuz belediye çalışanı, zararsız gibi görünen bir gezi sırasında kendi anlaşmazlıklarıyla boğuşmaya başlar. Bu da yetmezmiş gibi bir de kana susamış bir katille mücadele ederler.


(20/10/2023)

Yönetmenliğini, eş senaristliğini ve başrolünü Bill Burr'ün üstlendiği bu komedide; orta yaşlı üç baba, Y kuşağı CEO'ların ve güçlü anaokulu müdürlerinin dünyasına uyum sağlamakta zorlanır.


(27/10/2023)

Narcisa, mucizelerle dolu bir çocukluktan sonra rahibe olur ve rahatsız edici bir varlığın dolaştığı eski bir manastırda kızlara öğretmenlik yapmaya başlar.


(04/10/2023)

Daha önce yayınlanmamış görüntülere yer veren bu belgesel dizisi, mütevazı bir aileden çıkıp dünya çapında bir futbol yıldızı olan David Beckham'ın çarpıcı yükselişini konu alıyor.


2. Sezon (23/10/2023)

Meyve Krallıkları’nda sorun çıktığında bu prensesler birbirlerine yardıma koşarlar çünkü bazen sorunlar, tek bir prensesin başa çıkamayacağı kadar büyük olur!


(03/10/2023)

Komedyen Beth Stelling, bu stand-up gösterisinde köpek yıllarıyla yaşlanmak, sahte bir kocayla kamp yapmak ve babasının rakun ordusunu gözetlemek gibi konulardan bahsediyor.


Önceki ve Sonraki
Haberler