EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

21 Nisan vizyon filmleri

Her cuma olduğu gibi bu cuma da birbirinden farklı türde yerli ve yabancı filmler vizyona giriyor. Komediden bilim kurguya, dramdan animasyona, gerilimden korkuya önemli yapımların vizyonda olacağı bu hafta, sinemaseverler farklı dünyaların kapılarını aralayacak

21 Nisan vizyon filmleri

Kötü Ruh: Uyanış, yıllar içinde birbirlerinden uzaklaşan iki kardeşin hayatına odaklanıyor. Zamanla birbirlerinden uzaklaşan iki kardeş, aradan geçen yılların ardından yeniden bir araya gelir. Ancak büyük bir tehlike onları beklemektedir çünkü et yiyen kötü ruhlar canlanmıştır. Kendilerini bir anda büyük bir kabusun içinde bulan iki kardeş, hayatta kalabilmek için farklılıklarının üstesinden gelip birlikte hareket etmek zorundadır.


Üçlü Pürüz, evlendiklerini ailelerine söylemedikleri için sahte bir nikah kıymayı planlayan bir çiftin başına gelenleri anlatıyor. Fatih ve Eda, ailelerinden gizli bir şekilde evlenir. Çift, evlendikleri ortaya çıkmadan önce, Adana'ya giderek orada sahte bir nikah kıymayı planlar. Bu amaçla da aslında bankacı olan arkadaşları Serhat'tan sahte nikah memuru, Hakan ve Utku'dan da nikah şahidi olmalarını isterler. Hep birlikte Adana'ya doğru yola çıkan grup, yolculuk sırasında arabalarının çalınmasıyla kendilerini beklenmedik bir maceranın içinde bulurlar.


Tanrının Yarattıkları, bir balıkçı köyünde yaşayan anne ve oğlunun hayatına odaklanıyor. Rüzgarlı bir balıkçı köyünde yaşayan bir anne, yaşanan beklenmedik bir olayın ardından, kendi doğru ve yanlış duygusu ile her şeyden çok sevdiği oğlunu korumak arasında kalır. Kadın, oğlu için söylediği yalanla; hem ailelerini, hem de birbirlerine sıkı sıkıya bağlı olan topluluklarını parçalamakla karşı karşıya bırakır.


Üniversitede sevgilisi olan Azat ile evlenen İrem'in mutlu bir hayatı vardır. Çiftin mutlulukları, çocukları olacağını öğrendiklerinde daha da artar. Ancak İrem, hamile olduğunu öğrendikten bir süre sonra tekrarlayan kabuslar görmeye başlar. Yaşadıklarından rahatsız olan İrem'in gittiği psikiyatrist ona, kabuslarının çocukken babasının ölümüyle yaşadığı kaybetme korku ile bağlantılı travmalardan kaynaklı olduğunu söyler. Ancak çok geçmeden İrem, kabus olduğunu zannettiği şeylerin gerçek olduğunu fark eder. İrem'in karnındaki bebek de yapılan büyü sonucu cinlere aittir.


İntikam Oyunları, babasını öldürenlerden intikam almak için harekete geçen genç bir adamın hikayesini anlatıyor. Ümit henüz çocukken babası, ülkenin en büyük mafya baronları tarafından gözleri önünde öldürülür. Bu durum üzerine yakınları Ümit'i yurt dışına kaçırır. İntikam ateşiyle büyüyen Ümit, aradan geçen uzun yılların ardında geri döner. Dünyanın en önemli hackerlarından olan Ümit, babasını öldürenlerden tek tek intikam almaya başlar. Ancak onu büyük bir sürpriz beklemektedir.


Bekle, Kafes filminin finalindeki ‘Bekle’ sahnesinden yola çıkılarak yapılmıştır.


Ella Bella Bingo, dostlukları tehlikede olan Ella Bella ve Henry'nin hikayesini anlatıyor. Ella Bella ve Henry, tüm zamanlarını birlikte geçiren iki yakın arkadaştır. Ancak havalı bir genç olan Johnny'nin mahalleye taşınmasıyla iki arkadaşın dostluğu tehlikeye girer. Ella Bella, Johnny ile Henry'nin yakınlaşmasından rahatsız olur. En iyi arkadaşını kaybedeceğini düşünen Ella Bella, Henry'den kendisi ve Johnny arasında bir seçim yapmasını ister. Henry, kimseyi incitmek istemez ve ortadan kaybolur. Ella Bella, arkadaşlığını kurtarmak için düşmanı Johnny'nin de yardımıyla Henry'yi bulmak için yola koyulur.


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog