EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

Eylül'de ne izleyeceğiz?

Eylül ayını birbirinden sürükleyici dizi, film ve belgeseller ile karşılıyoruz. Netflix'in yayın akışında öne çıkanları seçtik...

profil
BT Ekip
03.09.2020
Eylül'de ne izleyeceğiz?

Dram/Gizem

Farklı bir dünyayla karşı karşıya olan Atiye, kaderinde yazılı olanları gerçekleştirmek için zamanla yarışırken Serdar'ın arkasındaki gizemli örgüt, geleceği tehdit eder. Dizinin ikinci sezon fragmanı için tıklayın .

10/09/2020


Dram

Guguk Kuşu'ndaki efsanevi ve unutulmaz Hemşire Ratched karakterinden ilham alınarak yaratıldı.

18/09/2020


Dram/Bilim Kurgu
Emma Green, uluslararası bir mürettebatla Mars'a gitmek için tehlikeli bir misyona çıkarken kocasını ve ergenlik çağındaki kızını arkasında bırakmak zorunda kalır.


04/09/2020


Dram

Bir kadın, kocasının ölümünden sonra ailesini ve arkadaşlarını şaşırtarak profesyonel bir anma konuşmacısı olur. Bu sayede yeni bir enerji kaynağı ve yaşama arzusu bulur.
 

17/09/2020


Dram/Gençlik

Roma'nın seçkin bir mahallesindeki bir lisede kendi yerlerini bulmakta zorlanan ve aşkı arayan Chiara ve Ludovica, beklenmedik bir arkadaşlık kurar.

16/09/2020


Suç/Gizem

Sherlock'un genç kız kardeşi Enola Holmes, annesinin kaybolduğunu öğrenince onu bulmak için kendi başına süper dedektiflik yapmaya başlar ve ünlü ağabeyine üstün gelir.

23/09/2020


Dram/Suç

Ölüm döşeğindeki eşini kurtarmak için her şeyi göze alan bir adam, duadan ve daha ekstrem şeylerden medet umar. Tom Holland ve Bill Skarsgård bu gotik dramın başrolünde.

16/09/2020


Dram

Yeni erkek arkadaşına dair kuşkuları olan bir kadın, anne babasıyla tanışmak için onunla ailesinin ücra çiftliğine gider. Ama hiçbir şey göründüğü gibi değildir.

04/09/2020


Dram

11 yaşındaki Amy, twerk yapan bir dans grubuna hayran kalır. Onlara katılma umuduyla dişiliğini keşfetmeye başlayarak aile geleneklerine meydan okur.

09/09/2020


Çocuk&Aile

Nublar Adası'nın diğer tarafındaki bir macera kampına katılan altı genç, dinozorlar adada terör estirmeye başladığında el ele vermelidir.

18/09/2020


Belgesel 

Güçlü bağışçılar, şirketler, Seçiciler Kurulu tarafından çeşitli yöntemlerle ABD'deki seçimlere hile karıştırılmasına dair korkular ele alınıyor.

28/09/2020


Belgesel

Emmy adayı yemek programı bu kez ABD, Avustralya ve Meksika'dan başarılı şeflerle barbekü sanatına odaklanıyor.

02/09/2020


Yönetmen Bahman Ghobadi
Oyuncular: Behrouz Vossoughi, Monica Bellucci, Beren Saat
Ülke Türkiye, İran

İranlı şair Sahel Farzan, 30 yıllık mahkumiyet hayatından sonra serbest bırakılır. Fakat ailesini yaşadığı halde onun öldüğü haberini almış, sonrasında da ülkeyi terk ederek Türkiye'ye İstanbul'a yerleşmişlerdir. Bunun haberi alan Farzan, ne yapıp edip ailesini bulmak için İstanbul'un yolunu tutar. İkisi de hayatı allak bullak olmuş Sahel ve eşini bir araya getirmeye aşk yetecek midir?

Bonus: Netflix'te en çok izlenen 10 dizi


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog