EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

Haziran'da BluTV'de dikkat çekenler

BluTV, yaza zengin film ve program seçkisiyle giriyor. Okan Bayülgen’in sunumuyla ‘Renkli Rüyalar Oteli’ 9 Haziran’da ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkarken Discovery+’ın altı yeni içeriği ‘Citizen Penn’, ‘Ed Gein: The Real Psycho’, ‘Groomed’, ‘The Choice 2016’, ‘Putin’s Way’ ve ‘The Rise of ISIS’ BluTV arşivine eklenecek.

profil
BT Ekip
29.05.2021
Haziran'da BluTV'de dikkat çekenler

Sevilen dijital platform, Haziran ayında birbirinden çeşitli içeriklerini üyelerine sunmaya devam ediyor. Okan Bayülgen’in her bölüm farklı otellerde konuklarıyla derin sohbetlere dalacağı ‘Renkli Rüyalar Oteli’, 9 Haziran’da başlıyor. 


Discovery+’ın altı yeni içeriği bu ay platformun arşivine ekleniyor. Sean Penn’in Haiti depreminin ardından adaya on yıl boyunca yaptığı yardımları anlatan ‘Citizen Penn’, Amerikan tarihinin en kötü şöhretli seri katilinin hikayesini merkezine alan ‘Ed Gein: The Real Psycho’ ile film yapımcısı Gwen van de Pas’ın geçmişiyle yüzleşmek ve onu çocukken taciz eden adamı polise bildirip bildirmemeye karar vermek için kasabasına geri dönmesini konu alan belgesel film ‘Groomed’ sevilen dijital platformda izleyiciyle buluşacak. ‘The Choice 2016’, ‘Putin’s Way’ ve ‘The Rise of ISIS’ gibi siyasi belgeseller de Haziran ayında platformdaki yerini alacak.


Jessica Biel’in başrolünde oynadığı, bir nörobilim araştırma tesisinde üç yüz kişinin ortadan kaybolmasının gizeminin peşine düşen gazetecinin hikayesini anlatan ‘Limetown’ 6 ay boyunca sadece BluTV’den izlenebilecek. 


Yönetmen koltuğunda Oscar ödüllü yönetmen Steve McQueen’in oturduğu, kocalarının borçlarını kapatmak için bir banka soygunu düzenleyen dört kadının nefes kesici hikayesini anlatan ‘Widows’, başrollerinde Ethan Hawke ve Julie Delpy’i buluşturan, romantik hikayesiyle herkesi etkileyen ünlü üçlemenin ikinci filmi ‘Before Sunset’ ve Joaquin Pheonix’in 2017 yılında Cannes Film Festivali’nden ‘En İyi Oyuncu Ödülü’yle dönmesine sebep olan ‘You Were Never Really Here’ platformda Haziran ayının öne çıkan filmleri arasında yer alıyor.


Kate Winslet ve Jennifer Connelly’nin başrollerini paylaştığı ‘Little Children’ ile Timothy Spall’ın başrolünde oynadığı Mike Leigh imzalı ‘All or Nothing’ izleyenlere etkileyici dramalar sunarken Hudson Nehri’ne zorunlu iniş yapmak zorunda kalan bir pilotun gerçek hikayesini seyirciye aktaracak olan Tom Hanks’in başrolünde yer aldığı Clint Eastwood yönetmenliğindeki ‘Sully’ ise BluTV’de izleyicilere heyecan dolu dakikalar yaşatacak. 

Bonus: BluTv'de dikkat çeken 5 dizi


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog