EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

Merakla beklenen iki yeni dizi başladı

Yaz sezonunun ardından dizi sezonu açıldı. Konusu ve oyuncuları itibarıyla en dikkatimizi çeken iki yeni dizi, 'Yargı' ve 'Orta! Kafa! Aşk!' oldu. Yeni bir yerli dizi arayışındaysanız, birbirinden çok farklı tarzdaki bu iki diziyi izleme listenize alabilirsiniz.

profil
BT Ekip
20.09.2021

Aşk 101 dizisinde izleyerek pek sevdiğimiz Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz çiftinin  başrolü paylaştığı Yargı dizisinin çekimlerine ağustos ayında başlanmıştı ve dört gözle bekliyorduk. Yönetmen koltuğunda Ali Bilgin’in oturduğu dizi, bir cinayet vakasıyla yolları kesişen Ilgaz ve Ceylin’in katili bulma yolunda birlikte hareket etmek zorunda kalmalarını anlatıyor. Ve bu durum ikisinin de hayatında geri dönüşsüz bir kırılma noktası yaratıyor.   

Dizinin fragmanını buradan izleyebilirsiniz. 

Merakla beklenen iki yeni dizi başladı

Norveç, İspanya, Romanya ve Belçika'dan sonra 2021’de Amerika’nın en büyük yayıncılarından CBS tarafından satın alınan The Match, Türkiye’ye uyarlanarak Orta! Kafa! Aşk! ismiyle GAİN’de yayına girdi. Dizinin başrollerini Su Kutlu ve Can Sipahi paylaşıyor. Semih ve Selin çiftinin yaşadığı ayrılıkları, flörtleri ve yeni başlangıçları, dizi boyunca yılların futbol yorumcularına taş çıkaran Cengiz Bozkurt ve Engin Hepileri’yle anbean didik didik ediyorsunuz. Üstelik Burak Kut, Metin Hara, Arda Türkmen ve Psikiyatr Dr. Bahar Tezcan gibi uzman konuklarla! Can Evrenol’un yönettiği 10 bölüm olacak.

Dizinin fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Merakla beklenen iki yeni dizi başladı
Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog