EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

Monica Bellucci’yi tiyatro sahnesinde izlemek ister misiniz?

Sinema kariyerindeki başarısını birkaç defa seçildiği ‘dünyanın en güzel kadını’ unvanıyla taçlandıran Monica Bellucci, uluslararası sinemanın en ünlü yüzlerinden biri. Şimdiyse yeni projesi olan Lettres et Mémoires by Maria Callas okumalarını tiyatroda sahneleyecek. Türkiye’ye ilk kez gelecek olan sanatçı tek kişilik tiyatrosuyla 14 Aralık akşamı Zorlu’da olacak.

profil
BT Ekip
18.10.2021
Monica Bellucci’yi tiyatro sahnesinde izlemek ister misiniz?

Tüm zamanların en büyüleyici ve en hüzünlü sesine sahip Yunan asıllı ünlü soprano Maria Callas’ın Tom Volf tarafından kaleme alınan Maria by Callas kitabından yine kendisi tarafından sahneye uyarlanan 'Maria Callas: Mektuplar ve Anılar' dünyaca ünlü İtalyan oyuncu Monica Bellucci’nin başarılı performansı ile 14 Aralık akşamı Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde olacak.

Dünyaca ünlü unutulmaz sopranonun gücü ve kırılganlığını titizlikle yorumlayan İtalyan oyuncu Monica Bellucci’nin performansı ile seyirci karşına çıkmaya hazırlanan 'Maria Callas: Mektuplar ve Anılar, Callas’ın şöhretinin ötesinde sadece Maria olarak esasında kim olduğunu, nereden geldiğini, şöhretini ne zorluklarla kazandığını, dostluklarını ve aşklarını anlatıyor. Maria Callas'ın New York'taki mütevazı çocukluğundan Atina'daki savaş yıllarına, operadaki ihtiyatlı duruşundan skandallar ve kişisel sorunlarla gölgelenmiş bir kariyere, 20’nci yüzyılın en büyük sesinin en derin ve dokunaklı hikayesi, Monica Bellucci’nin anlatımıyla sahneye taşınacak.

Monica Bellucci’nin hayat verdiği unutulmayacak Maria Callas performansının biletlerine çok yakında biletix.com ve passo.com.tr üzerinden ulaşılabilecek. 

 

 

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog