EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

Temmuz’da Netflix’te neler izleyeceğiz?

Netflix, bu ay da seyirciyi birbirinden iddialı yapımlarla buluşturmaya devam ediyor. Geçmişin, değiştirilemese bile kabul edilmesiyle, hayattaki pek çok çıkmazın üstesinden gelinebileceğini sıcak, duygusal ve umut veren bir dille anlatan ‘Zeytin Ağacı’, 28 Temmuz'da Netflix'te sizi unutulmaz bir yolculuğa çıkaracak. Ryan Gosling ve Chris Evans'ın başrollerinde yer aldığı, Russo Kardeşler'in yönettiği ‘The Gray Man’, aksiyon dolu hikayesiyle 22 Temmuz'da Netflix ekranlarındaki yerini alacak. Efsanevi bir sezonun destansı finaline hazır olun: ‘Stranger Things 4: 2. Kısım’, 1 Temmuz'da sadece Netflix’te…

Temmuz’da Netflix’te neler izleyeceğiz?

(28/07/2022)

Ada, Sevgi ve Leyla’nın üniversitede başlayan arkadaşlıkları yıllar içinde, en zor zamanlarında bile onlara güç veren bir dostluğa dönüşmüştür. Ancak bu üç kadının aralarındaki güçlü bağ, Sevgi'ye kanser teşhisi konduktan sonra en büyük sınavını verir. Sevgi, Ada’nın istediği gibi hastaneye yatmak yerine bambaşka bir umudun peşinden gider. Sevgi’nin başlattığı bu arayış, sadece onun değil, Ada ve Leyla’nın da yaşamında beklenmedik olaylara neden olur.


2. Kısım (01/07/2022)

Aralarına mesafeler girmiş olsa da her zamankinden daha kararlı olan dostlarımız, korkutucu bir gelecekle karşı karşıya. Ama bu daha başlangıç. Sonun başlangıcı…


(14/07/2022)

Korku oyunu serisinden uyarlanan ‘Resident Evil: Biohazard’, T-virüsünün keşfinden neredeyse 30 yıl sonra yaşanan bir salgınla Umbrella Corporation'ın karanlık sırlarının ortaya çıkmasını konu alıyor.


(29/07/2022)

17 yıllık partneri tarafından aniden terk edilen New Yorklu bir emlakçı, 40'larındaki bekar bir insan olarak hayata yeni bir başlangıç yapar.


(08/07/2022)

Lise son sınıftaki iki dost, fark edilmek için son bir hamle yapar. Ancak içlerinden biri hayalete dönüşür ve fırsatını bulmuşken hayatın tadını çıkarır.


4. Sezon (20/07/2022)

Mel yeni gerçekliğine alışmaya çalışırken, Jack'in geçmişi geleceğini tehdit eder ve Virgin River'a yeni gelen biri ortalığı karıştırır.


3. Sezon (27/07/2022)

Syd ve Shea, çalışma odasında bir vaha yaratmaktan şık bir şarap mahzenine kadar müşterilerinin hayallerini gerçekleştirirken, McGee Ailesi’ne yeni bir üye katılıyor.


(15/07/2022)

Uzaylıların dünyasındaki bir insan kolonisinde yaşayan Prens Fichael, gezegeni kötülerden kurtarmaya ant içer ama en büyük kötülüğü yapan kişinin babası olduğunu öğrenir.


3. Sezon (06/07/2022)

Sofia, Javi ve arkadaşları lisedeki son yıllarının tadını çıkarmaya çalışır, ancak daha önce de sorun çıkarmış olan bir hacker hayatı onlara zindan eder.


(22/07/2022)

Gizemli bir CIA ajanı, CIA'in sırlarını ortaya çıkarınca, sosyopat bir gizli ajan onun peşine düşer ve dünyanın her yerinde onu aramaya başlar.


(15/07/2022)

Mütevazı ve çekici bir adamla evlenmemesi için ikna edilen Anne Elliot, sekiz yıl sonra yolları tekrar kesiştiğinde bu kez kalbinin sesini dinleyip gerçek aşka ikinci bir şans verecek mi?


(06/07/2022)

Üniversiteden önce pişman olmadan ve kalp kırmadan ayrılmak üzere bir anlaşma yapan Clare ve Aidan; aşka bir şans daha vermek mi, yoksa sonsuza dek ayrı kalmak mı konusunda bir tercih yapar.


(08/07/2022)

Efsanevi bir deniz canavarı avcısı ve onun gemisine kaçak olarak binen genç bir kız, keşfedilmemiş sularda destansı bir yolculuğa çıkar.


(08/07/2022)

Altı yıl önce dini bir tabuyu yıkmasının ardından lanetlenen Lee Jo-nan, şimdi kızını kendi yaptıklarının sonuçlarından korumalıdır.


(29/07/2022)

Azimli bir şarkıcı ve söz yazarı ile bir deniz subayı, olanca farklılıklarına ve tüm zorluklara rağmen birbirlerine aşık olur.


(11/07/2022)

Paula, aşık olup Berlin'deki çılgın flört maceralarını geride bırakan en yakın arkadaşı Jojo'nun düğününü sabote etmek için elinden geleni yapar.


(13/07/2022)

1971'de bir hava korsanı, bir çanta dolusu çalıntı parayı alarak paraşütle uçaktan atladı ve yakayı kurtardı. Yıllar sonra bu kişinin kimliği hâlâ gizemini koruyor.


(26/07/2022)

Street Food'un bu sezonunda Amerikalı aşçılar, mangal ustaları, taco ve burrito yapan şefler ve mutfaktaki kahramanlar ön plana çıkıyor.


(27/07/2022)

Bu yeni belgesel dizisi; bir annenin, bir porno sitesinin acımasız sahibine karşı verdiği amansız mücadeleyi konu alıyor.


(14/07/2022)

Efsanevi savaşçı Po; sihirli silahları ele geçirmek, itibarını düzeltmek ve dünyayı kurtarmak için elit bir İngiliz şövalyesiyle dünyayı dolaşır.


5. Sezon (21/07/2022)

Popüler serinin dünyasında geçen dizi, genç kampçıların Isla Nublar'ı arkalarında bırakıp yeni topraklarda karşılaştıkları tehditlerle yüzleştikleri yeni sezonuyla geri dönüyor.


(01/07/2022)

Beverly Hills'de yaşayan, çekingen ve içine kapanık görünen öğrencileri tespit edip onları baştan yaratan stil ikonu Cher Horowitz, Tai isimli sınıf arkadaşının görünüşünü değiştirmeye karar verir ve hayatında yeni bir sayfa açılır.


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog