‘Yakamoz S-245’ için geri sayım başladı

Netflix’te 20 Nisan’da tüm dünyada aynı anda yayına girecek olan, başrolünü Kıvanç Tatlıtuğ’un oynadığı ‘Yakamoz S-245’ dizisinin fragmanı ve yeni görselleri yayınlandı

Netflix, ‘Into tne Night’ evreninde geçen, Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisi ‘Yakamoz S-245’in heyecan dolu fragmanını ve yeni görsellerini paylaştı. Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ'un cesur ve yetenekli bir dalış eğitmeni olan Arman karakteriyle başrolünde yer aldığı, 20 Nisan’da tüm dünyada aynı anda yayına girecek olan ‘Yakamoz S-245'in ilk resmi fragmanını ve yeni görsellerini paylaştı. Tolga Karaçelik ile Umut Aral’ın yönettiği dizi; gizemli kozmik bir olay dünyayı kasıp kavururken, deniz altına sığınan bir grup insanın hayatta kalabilmek için verdikleri zorlu mücadeleyi konu alıyor.

Tüm dünyayı etkisi altına alan felaketin sonucunda, Arman (Kıvanç Tatlıtuğ) ve bilim ekibi insanlığı tehdit eden güneşten kaçabilmek için askeri bir deniz altına binmek zorunda kalır. Arman ve ekibi, bir yandan neler olup bittiğini anlamaya çalışırken bir yandan da içinde kapana kısıldıkları Yakamoz’un gerçek görevini sorgularlar. Bu durum Arman’ı, onları denizaltında istemeyen askerlerle karşı karşıya getirir. Dışarıda Güneş, içeride ise birbirlerine güvenmeyen bu iki grup arasında büyük mücadele yaşanır.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog