EĞLENCE - TRENDLER

Makarna Festivali başlıyor

Bu yıl ilki düzenlenecek olan Makarna Festivali, 23-25 Eylül 2016 tarihleri arasında Sirkeci Garı’nda tüm makarna severleri bir araya getiriyor.

profil
BT Ekip
22.09.2016
Makarna Festivali başlıyor

İstanbul yeni bir festivale ev sahipliği yapıyor.

Krea Team organizatörlüğünde düzenlenen Makarna Festivali’nde, makarna üreticilerinin yanı sıra, İstanbul’un ünlü makarna restaurantları ve şefleri, peynir-sos firmaları, mutfak okulları ve yayın evleri de bu lezzet şöleninde ziyaretçileri ile buluşuyor.

23 Eylül’de kapılarını açacak festivalde hem lezzetli hem de besleyici olarak gencinden yaşlısına kadar herkes tarafından tüketilen, Akdeniz mutfağının gözdesi makarnanın en leziz örneklerinin sunulacağı ulusal ve uluslararası alanda isim yapmış ünlü şeflerin önderliğinde birçok profesyonel workshop etkinlikleri yer olacak. Sirkeci Garı’nın mistik havasını, makarna lezzetinin keşfini ve tarihini merek edenler için birbirinden ilgi çekici konularda tren içi söyleşilere de yer verilecek.

Türkiye’nin her yerinden ziyaretçi alacak makarna festivali yüzlerce makarnanın en leziz tarifleri ile İstanbul’un en önemli gurmeleri tarafından değerlendirilecek. 

3 günlük süreçte toplamda 6 seans gerçekleşecek festivalin seans biletleri öğrenciler için 20 TL, yetişkinler için ise 25 TL. Biletler Biletix’te satışta.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog