EĞLENCE - ÜNLÜLER

Angelina Jolie'nin gözlerden uzak yeni evi

Brad Pitt’ten boşanırken yeni bir ev arayışına giren Angelina Jolie, 6 çocuğuyla birlikte Malibu’daki evinden ayrılıp Los Angeles Hidden Hills’te bulunan, aylık kirası 30 bin dolar olan bir villaya taşındı.

profil
BT Ekip
11.10.2016
Angelina Jolie'nin gözlerden uzak yeni evi

Brad Pitt’e karşı açtığı boşanma davasından sonra magazin basının odağı haline gelen Angelina Jolie’nin geçtiğimiz hafta taşındığı 6.9 milyon dolar değerindeki villada çocukların bakıcısı için ayrı bir bölüm de bulunuyor. Çocuklarının konforunu önemseyen Jolie, villa içindeki bir binayı ise sadece oyun alanı olarak dekore etmiş.

Ünlü oyuncunun komşuları arasında, Kim Kardashian West- Kanye West, Miley Cyrus, Jennifer Lopez ve Drake gibi ünlüler bulunuyor. Yaklaşık 745 metrekarelik bir yaşam alanı villada iki havuz, dekoratif bir şelale ve sahilde 75 metrekarelik bir kulübe bulunuyor.

Hidden Hills adı verilen bölge seçkin özelliklere sahip olması sebebiyle ünlüler tarafından sıkça tercih ediliyor. Şehirden uzak ve sakin bir yaşantı sunan bölgede yaya kaldırımı olmaması ve Google Streets tarafından görüntülenememesi, sakinlerinin gizlilik ve güvenliği açısından burada bulunan evleri tercih sebebi yapıyor. 

Önceki ve Sonraki
Haberler