EĞLENCE - ÜNLÜLER

Brangelina'nın mal paylaşımı nasıl olacak?

Angelina ve Brad Pitt çifti yaptıkları evlilik sözleşmesi sayesinde maddi konularda büyük bir problem yaşayamayacağa benziyor. Ancak makhemede asıl savaşın çocukların velayeti üzerinde kopması bekleniyor.

profil
BT Ekip
26.09.2016
Brangelina'nın mal paylaşımı nasıl olacak?

Angelina Jolie'nin Brad Pitt'ten boşanmak üzere mahkemeye başvurduğunu ilk duyuran magazin haber sitesi tmz.com, bu konudaki haberlerini sürdürüyor. Ünlü site bu kez çiftin boşanma sırasında mallarını nasıl paylaşacağını mercek altına aldı.

Tmz'nin haberine göre Brangelina çifti daha en baştan, ileride boşanacaklarını öngörerek buna uygun bir evlilik sözleşmesi yaptılar ve bu nedenle mal paylaşımın aşağı yukarı nasıl olacağı belli. Toplam 400 milyon dolarlık mal varlıklarında en büyük kalemi sahip oldukları gayrimenkuller tutuyor. Çiftin toplam 12 gayrimenkulü bulunuyor. Bunlardan 7'si Brad'e ait. 2'si Angelina'nın ve 3 tanesi ise çiftin 2014'teki nikahlarından sonra birlikte aldıkları mallar.  Fransa'daki muhteşem şarap bağları içindeki çiftlik, New Orleans'taki ev ve New York'ta bir apartmandan oluşan bu üç ortak gayrımenkulün nasıl paylaşılacağı ise daha en başından evlilik sözleşmesi ile belirlenmiş durumda. 

Ancak ayrılmalarıyla dünya kamuoyunu alt üst eden ünlü çiftin bu kadar sükunetle ayrılacağını da sanmayın. Şimdi asıl büyük hukuk savaşının çocukların velayeti konusunda yaşanacağı konuşuluyor. Brad Pitt'in 6 çocuklarının velayetini sadece Angelina'ya bırakmayıp ortak velayet konusunda anlaşmak için büyük bir hukukçu ordusuyla şimdiden çalışmaya başladığı söyleniyor.

 

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog