EĞLENCE - ÜNLÜLER

Johnny Depp silahları kuşandı!

Ünlü aktör Johnny Depp, eski eşi Amber Heard’a karşı verdiği destansı hukuk savaşında ağır bir isimle anlaştı. Depp, ‘Making A Murderer’ adlı gerçek suç belgeselinde yer alan avukat Kathleen Zellner’ı hukuk ekibine kattı

Johnny Depp silahları kuşandı!

Johnny Depp ile Amber Heard arasındaki boşanma davası son dönemin en çekişmeli davaları arasına girmeyi başardı. Her iki taraf da birbirlerine karşı ağır suçlamalarda bulunurken Depp, attığı son adımla psikolojik üstünlüğü ele geçirmişe benziyor. Ünlü oyuncu, ‘Making A Murderer’ adlı gerçek suç belgeselinde yer alan ünlü avukat Kathleen Zellner’ı hukuk ekibine kattı.

Depp, Zellner’ı ekibine katma kararını, İngiltere’de kendisine ‘kadın döven’ diyen bir gazete köşe yazarı aleyhine açtığı sansasyonel iftira davasını kaybetmesinin ardından aldı. Depp’in, aile içi istismar kurbanı olduğunu iddia ettiği bir gazete makalesi nedeniyle ABD’de Heard’a açtığı dava ise devam ediyor. Kathleen Zellner’ın bu davada yer alacağı söyleniyor.

Ünlü avukat da Heard’a karşı ABD’de açılan savaşta yer almak için Depp’in hukuk ekibine katıldığını doğruladı. Zellner, PageSix’e konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Son 30 yılımı yanlış bir şekilde suçlanan kişileri savunmakla geçirdim. Bu listeye Johnny Depp’i eklediğim ve bu görüşü paylaşan ve onu etkin bir şekilde savunan rüya ekibine katıldığım için çok mutluyum.”

Zellner ve Depp’in diğer avukatları Adam Waldman ile Benjamin Chew şu sıralar, ünlü aktörün Amerika Birleşik Devletleri’nde Heard’a karşı açtığı 50 milyon dolarlık iftira davası için çalışmaya devam ediyor. 35 yaşındaki Heard, 2019 yılında Washington Post’a verdiği röportajda aile içi şiddet kurbanı olduğunu iddia etmişti. Makalede 58 yaşındaki Depp’in adı hiç geçmese de, ünlü oyuncu sözü edilen kişinin kendisi olduğu konusunda ısrar ediyor. Çünkü Heard, 2015 yılında Los Angeles’ta ünlü aktör tarafından darp edildiğini ve iki gözünün morardığını, burnunun ve dudağının yarıldığını iddia etmişti. Depp ise o günden beri eski eşini taciz ettiğini veya ona saldırdığını reddediyor.

Johnny Depp’in yeni avukatı Kathleen Zellner, daha önce, kızı Riley’i öldürmekle suçlanan ve gelişmiş teknolojiye sahip özel bir laboratuvara gönderdiği DNA kanıtıyla aklanan Kevin Fox’u temsil etmişti. Bu dava ‘Making A Murderer’ adıyla, gerçek bir suç belgeseli olarak Netflix’te yayınlanmıştı.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog