EĞLENCE - ÜNLÜLER

Rihanna ve Prens Harry tanışmasından tüm detaylar

Barbadoslu güzel şarkıcı Rihanna ve İngiliz kraliyet ailesinden Prens Harry Barbados’da bir araya geldi. İki gündür kameralar karşısına beraber çıkan ikilinin sempatik tavırları gözden kaçmadı.

profil
BT Ekip
02.12.2016
Rihanna ve Prens Harry tanışmasından tüm detaylar
Rihanna ve Prens Harry bir araya gelirse

Prens Harry’nin Karayiplere düzenlediği ziyaret turunun duraklarından biri olan Barbados, aynı zamanda dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna’nın evi olunca tanışma kaçınılmaz oldu!

30 Kasım’da Barbados’un Bağımsızlık Günü’nü kutlamak için bir araya gelen Prens Harry ve Rihanna,  ertesi gün HIV/AIDS hakkında farkındalık oluşturmak kameralar karşısına geçti. Rihanna, ilk gün giydiği “Barbados mavisi” kıyafetiyle göz kamaştırdı. Şarkıcı, ülkenin ulusal renkleri olan ultramarin ve gold detaylarıyla asil bir duruş sergiledi. Ertesi gün hem Rihanna hem de Prens Harry bembeyaz kombinleriyle göz kamaştırdı. Rihanna, düşük omuzlu bol, beyaz gömleğinin altına giydiği kısa paça, bol, çizgili pantolonunu stilettoyla tamamladı. Prens Harry ise antresit tonlarındaki pantolonunun üzerine tercih ettiği ince, beyaz gömleğinin kollarını kıvırarak ünlü şarkıcıya uyum sağladı.

Tarzlarıyla takipçilerini büyüleyen ikili, aynı zamanda HIV/AIDS hakkında farkındalık yaratmak için kan örneği verip test yaptırdı. Sonrasında halk ve yetkililerle birlikte poz veren Rihanna ve Prens Harry günü bu şekilde geçirdi.

Meghan Markle’la ilişkisi hala çok konuşuluyor

Prens Harry, Kanadalı oyuncu Meghan Markle ile olan ilişkisini bir süre sakladıktan sonra ortaya çıkan dedikoduları yanıtlamak ve kız arkadaşını korumak için resmi bir açıklamayla doğrulamıştı. Bunun ardından İngiliz basının oyuncu Markle’ı hedef göstermesinin yanlış olduğuna dair açıklamalarda bulunan Prens Harry’ye son destek ağabeyi Prens William’dan geldi. Kraliyet ailesi adına yaptığı resmi bir açıklamada kardeşinin ilişkisini resmiyete döken mektubunu desteklediğini belirtti. Cambridge Dükü,  “Sevdiği insanları korumak ve güvenliklerinden emin olmak için” Prens Harry’nin böyle bir önlem aldığından bahsetti. 

 

 

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog