EĞLENCE - ÜNLÜLER

Spice Girls grubu, Kral III. Charles’ın taç takma töreni için yeniden bir araya gelecek

En son 2012 Olimpiyatları kapanış töreninde performans sergileyen, bir dönemin en ünlü gruplarından Spice Girls’ün; 10 yılı aşkın bir sürenin ardından, Kral III. Charles’ın taç takma töreni için düzenlenecek kutlamalarda konser vereceği iddia edildi

Spice Girls grubu, Kral III. Charles’ın taç takma töreni için yeniden bir araya gelecek

90’lara damga vuran gruplardan Spice Girls’ün, Mayıs ayında Kral III. Charles'ın taç giyme töreni için yeniden bir araya geleceği söyleniyor. Grubun beş üyesi Victoria Beckham, Mel B, Melanie Chisholm, Emma Bunton ve Geri Halliwell'in, 6 Mayıs Cumartesi günü başlayacak ve üç gün sürecek olan kraliyet kutlama konserinde sahneye çıkacağı. İddia ediliyor. Spice Girls en son, 2012 Olimpiyatları kapanış töreninde bir performans için bir araya gelmişti.

The Sun'a konuşan bir kaynak, "Kraliyet organizatörleri, İngiltere'nin en büyük kız grubunu kutlama konserlerinde sahneye çıkarmaya çok hevesli ve Spice Girls, böyle tarihi bir olay için hep birlikte sahneye dönmeyi ciddi şekilde düşünüyor. Mel B ve Melanie Chisholm, grubun çete liderleri ve bunu gerçekleştirmeye çalışıyorlar."

Önceki ve Sonraki
Haberler