GÜZELLİK - CİLT BAKIMI

Aydınlık ve canlı bir cilt için 10 serum

İçeriğindeki etkili maddelerle cildi beslemeyi ve canlandırmayı hedefleyen bu serumlar, aynı zamanda cilde aydınlık bir dokunuş katıyor.

profil
BT Ekip
16.11.2021
 Aydınlık ve canlı bir cilt için 10 serum

Temelinde sebum dengeleyici kamelya ve jojoba yağı bulunan Abtira Pink Lotus, aynı zamanda onarıcı ve yaşlanma karşıtı olan çuha ve hibiskus yağlarından oluşuyor. Zambak ve pembe nilüfer yağları ise cildi aydınlatmaya ve rahatlatmaya yardımcı oluyor.


Rosa Rubiginosa, Rosa Moschata ve Rosa Canina olmak üzere üç farklı organik kuşburnu çekirdeği yağından oluşan ürün, vitamin ve antioksidanlar yönünden zengin içeriği ile cildin elastikiyetini artırmaya yardımcı oluyor ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yönelik bir bakım uyguluyor. Cildi aydınlatmaya, ton eşitlemeye ve cilt bariyerini onarmaya da destek oluyor.


İçeriğinde soğuk sıkım avokado, üzüm çekirdeği ve kuşburnu yağları, cildi yatıştırıcı ve ince çizgileri gidermeye yardımcı sedir ile ıtır uçucu yağları bulunuyor. Cildi içeriden besleyerek canlandırmaya yardımcı oluyor.


Yüzde 50 doğal alfa hidroksi asitler ile üretilen serum, özel bir teknoloji ve formül ile çarkıfelek çiçeği, limon, üzüm ve ananası birleştiriyor. Bu dört asit; akne tedavisi, lekelerle savaşmak, cilt dokusunu geliştirmek ve ince çizgileri onarmak için nazikçe peeling etkisi sağlayarak daha parlak ve canlı bir cilde kavuşturuyor.


İçeriğindeki AHA asitleri ile kolajen sentezini harekete geçirerek, cildin yenilenmesine ve ciltteki renk tonu eşitsizliklerini düzenlemeye yardımcı oluyor. BHA asitleri ile de gözenekleri derinlemesine temizleyerek cildin aydınlanmasını destekliyor.


Bu güçlü konsantre kapsüller, cildin stresli zamanlarında yoğun bakım sağlıyor. ChronoluxAI teknolojisi ile cildi yatıştırıyor. Daha aydınlık ve sağlıklı bir cilde sahip olmaya yardımcı oluyor.


Hafif ve hızlı nüfuz eden bir dokuya sahip olan serum, saf C vitamininin en aktif şekli olarak kadifemsi ve yağsız bir bitiş sunuyor. Tüm cilt tipleri için geliştirilmiş formülüyle cildin ışıltısını ortaya çıkarmaya yardımcı oluyor.


Güneş maruziyeti ve yaşla beraber oluşan renk eşitsizlikleri, koyu leke görünümü gibi sorunların azalmasına ve yeniden oluşumunun engellenmesine yardımcı oluyor ve cilde aydınlık veriyor.


Cildi yenilemeyi ve güçlendirmeyi vadeden serum, bir haftada çok daha genç ve sağlıkla ışıldayan bir cilde kavuşmaya yardımcı oluyor.


Pürüzsüz, parlak, lekesiz ve genç bir cilt için hazırlanan formülüyle, ciltteki ölü hücreleri uzaklaştırarak cildin soyulmasına yardımcı oluyor; böylece yeni, daha eşit pigmentli cilt hücreleri oluşabiliyor.


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog