GÜZELLİK - CİLT BAKIMI

Celenes by Sweden’ın marka yüzü milli voleybolcu Gizem Örge oldu

Doğaya saygılı yaklaşımla üretilen cilt bakım ürünlerine sahip Celenes by Sweden, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı sporcusu olan milli voleybolcu Gizem Örge ile iş birliğine imza attı

profil
BT Ekip
10.02.2024
Celenes by Sweden’ın marka yüzü milli voleybolcu Gizem Örge oldu

İsveç’in eşsiz bitki mirasını ve doğal termal sularını kozmetik bilimi ile buluşturan Celenes by Sweden, doğal ve temiz içerikli ürünlerini, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı sporcusu olan milli voleybolcu Gizem Örge’nin marka yüzü olduğu ürün lansman etkinliğiyle tanıttı.

Thermal, Sea Buckthorn, Cloudberry ve Rena Serum Serisi olmak üzere Celenes by Sweden’ın dört farklı serisinin tanıtıldığı, Momo Bebeköy’de gerçekleşen davete birçok konuk katıldı. 

Celenes by Sweden’ın Marka Müdürü Simge Çuhadar’ın konuşmasıyla başlayan davet, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı sporcusu olan milli voleybolcu Gizem Örge’nin cilt bakım rutinlerini paylaşması ve kampanya çekiminin eğlenceli anlarını anlatmasıyla devam etti. 

Gizem Örge, Celenes by Sweden ile iş birliğini şöyle anlattı: “Celenes by Sweden ile bir araya gelmek hem spordaki başarılarımı kutlamak, hem de kadınlara değer veren, güçlü bir markayla birlikte olmak benim için gerçekten büyük bir mutluluk. Cildimin her zaman sağlıklı, parlak ve iyi görünmesine önem veriyorum ve bu önem değerinde oynadığım reklam filminde buluşmak inanılmaz heyecan vericiydi.  ‘İyi olan kazansın’, bu sadece bir slogan değil, hayat tarzımız.”

Önceki ve Sonraki
Haberler