GÜZELLİK - CİLT BAKIMI

Cildiniz için etkili yüz maskeleri

Cildimize düzenli olarak bakıp yapmak onun uzun süre genç kalmasına yardımcı olur. Bunun için sadece temizleyip nemlendirmekle yetinmemek ve biraz daha yoğun bir bakım yapmak gerekiyor. Burada da devreye maskeler giriyor. İşte cildinizin daha sağlıklı ve genç kalmasına yardımcı olacak maske önerileri…

Cildiniz için etkili yüz maskeleri

Geceleri özünü korumak için kapanmasıyla bilinen hatmi çiçeği ile formüle edilen gece maskesi, anında daha pürüzsüz bir cilt görünümü sağlar. Zencefil yaprağı içeren formülü, düzenli kullanıldığı takdirde daha genç bir cilt görünümü elde etmenize yardımcı olur.


Cildinize parlaklığını, Glamglow Brightmud ile kolay bir şekilde geri kazandırabilirsiniz. İçeriğinde bulunan C vitamini, cildin anında aydınlanmasına ve parlak bir görünüme kavuşmasına destek oluyor. Beyaz kil ile mineral açısından zengin olmasıyla, cildi ve gözenekleri temizliyor, cildin ışıltısını gözle görülür şekilde artırıyor.


Detoks maskesi, cildi tüm kirlerden arındırıyor, fazla sebumu gözle görünür oranda azaltıyor ve gözenekleri sıkılaştırıyor. Ürün; ferah, temiz ve ışıltılı bir cilt görünümü sağlıyor.


Kaolin kili ve propolis ile güçlendirilmiş bu derinlemesine arındırıcı maske; düzenli kullanıldığı takdirde yoğun bir etki gösteriyor. Maske; sivilce ve siyah nokta oluşumunu engelliyor.


Esmer şeker ile ciltteki ölü deriyi nazikçe temizliyor ve bal özü ile en kuru ciltlerde bile uzun süre yoğun nemlendirme sağlıyor. Ciltteki kızarıklık problemlerinde gözle görülür iyileşme sağlamakla kalmıyor, sivilce problemlerinde iyileştirici etki gösteriyor.


Doğal gözenek temizleyici olarak kullanılan Amazon beyaz kili; besleyici maddeler açısından oldukça zengin. Mineral bombası Brezilya kırmızı kili ve Guanara meyve özü harmanlanarak formüle edilen Amazon Red Clay; gözenekleri arındırıyor, cilde bakım yapıp daha sıkı bir görünüm kazandırıyor.


Yüz ve boyun bölgesinin sıkılaşıp toparlanmasına ve yeniden şekil kazanmasına yardımcı olan ürün, konsantre bir formüle sahip. Cildin doğal yenilenme süreciyle sinerji içinde çalışarak yüz ve boyun bölgesini canlandırıp daha iyi bir görünüm oluşturmaya yardımcı oluyor.


Cildin yaşlanma belirtilerine karşı savaşmasına yardımcı olan ürün; mavi ışığın neden olduğu su kaybı ve matlık gibi etkilere karşı da savaşıyor.


Tazeleyici ve soyulabilen bu maske; doğal içerikler olan kahve çekirdekleri ve panaks ginseng içeriyor. Donuk görünüme sebep olan kalıntıları ve ölü deriyi ciltten arındırarak daha berrak ve aydınlık bir cilt görünümü sunmaya yardımcı oluyor.


Maskelerinizi daha rahat ve eşit bir şekilde dağıtmanıza yardımcı olacak bu silikon maske fırçası ile işinizi kolaylaştırabilirsiniz.


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog