GÜZELLİK - CİLT BAKIMI

En iyi 10 lip balm

Soğuk kış günlerinde kuruyan ve çatlayan dudaklar hepimizin sorunu. Çatlayan ve pürüzsüz görünümünü kaybeden dudakların doğru bir şekilde nemlendirilmesi gerekir. Sizler için yeni çıkan ve en favori 10 lipbalm’ı seçtik.

profil
BT Ekip
06.02.2020
En iyi 10 lip balm

Hafif renk dokunuşuyla dudakların güzel görünümünü destekleyen bir dudak bakım ürünü. Gerçek ipek özü, shea yağı, üzüm çekirdeği yağı, E vitamini ve özel nemlendiriciler ile pürüzsüz ve yumuşak dudaklar sağlamaya yardımcı oluyor.

 


Yeni çıkan, sim içermeyen  %100 doğal içeriklerden oluşan renkli dudak nemlendiricisi renkli ve pürüzsüz dudaklar vaad ediyor. İçeriğinde bulunan doğal özlerle pürüzsüz ve yumuşak dudaklara sahip olmanızı destekliyor. Gül Kurusu, Fuşya, Vişne, Açık Pembe ve Kırmızı renk seçenekleriyle...


POUTMUD™ Wet Balm dudakları anında yumuşatarak onarıyor. Tatlı Badem Yağı & Kakao Yağı & Muru Muru Yağı & Shea Yağı & Tamanu Yağı & Babassu Yağı ile uzun süreli yoğun nemlendirme sağlıyor. Aynı zamanda içerdiği Kombu Çayı özü dudakları onarıyor ve canlandırıyor. İçerdiği TEAOXI®teknolojisi ile Fas Nane Yaprağı ise dudakları ferahlatıyor.


Çok kuru dudakları yumuşatıyor, yatıştırıyor ve onarıyor. Patentli lipit kompleksi dudakları nemlendiriyor ve cildi korumak için doğal nem bariyerini güçlendiriyor.


Kurumuş ve yıpranmış dudakları koruyan, nemlendiren ve besleyen bu ürün doğal pembemsi bir ışıltı ve dolgun görünüm sağlıyor.


Günlük bakım için ideal. 11 renk ve aroma seçeneği mevcut. Kokuları bağımlılık yaratıyor.


Kuru ve hassas dudaklar için stick formunda koruyucu ve nemlendirici bakım sağlayan bir ürün. Dudaklardaki nemsizliği gidermeye yardımcı oluyor. İçeriğindeki Shea yağı ve vazelin sayesinde dudakların beslenmesine ve onarılmasında etkili. 

 


Zengin bitkisel içeriğe sahip bir ürün. Akasya Balı, Shea Yağı, Bitkisel Yağlar, Greyfurt Esansı ile kurumuş/çatlamış dudakların beslenmesine, güçlenmesine, yumuşatılmasına ve korunmasına yardımcı oluyor. Tüm aile için yaz kış kullanıma uygun.


Bepanthol Dudak Bakım Kremi, kurumuş dudakları, rahat bir gülümseme için anında nemlendirerek koruma sağlıyor. Farklılaşan hijyenik formuyla, kreme el değmeden dudağa sürülebiliyor.


Göz ve dudak çevresinde gençleştirici etki sağlayan bir bakım ürünü. Sıkılaştırıcı etkisi ile kısa sürede yaşlılık belirtilerini yok ediyor. Ayrıca göz altında oluşabilen şişliklerin giderilmesi noktasında gereken bakımı en iyi şekilde gerçekleştiriyor. Besleyici ve nemlendirici özellikleri koruyucu bakım sağlıyor.
 


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog