GÜZELLİK - CİLT BAKIMI

En iyi 7 dudak nemlendiricisi

Yaşlandıkça, vücudumuz daha az kolajen ve hyaluronik asit üretir ve bu da zamanla dudaklarımızın belirgin şeklini, sınırlarını ve nem tutma yeteneğini kaybetmesine neden olur. Bunun için dudaklarımızı nemli tutmak çok önemlidir. İşte dudaklarınıza ihtiyacı olan nemi kazandıracak 7 etkili bakım ürünü…

profil
BT Ekip
06.04.2022
En iyi 7 dudak nemlendiricisi

Dudaklara hafif bir renk dokunuşu ve parlaklık veren renkli nemlendirici balm. Formülü A, E ve C vitaminleri ve yumuşatıcı shea yağı ile zenginleştirilmiştir. Dudaklarınızda kremsi ve rahat bir his bırakır.


Kuru veya çok kuru dudakları nemlendirmek için formüle edilmiştir. Balmumu ve shea yağının koruyucu özelliğiyle dudaklardaki gerginlik hissini alır ve rahatlatır.  %100 bitkisel kökenli renklendirici madde, toz pembe tonunu verir. Yapışkan olmayan yapısı sayesinde rujunuzu hemen üzerine uygulayabilirsiniz.


Yüzde 100 doğal içeriklerden oluşan renkli dudak nemlendiricisi dudaklarınıza bakım yapmaya yardımcı olurken, doğal bir renk dokunuşuyla makyajınızı da tamamlıyor.


Formülü, anında yatıştırıcı etki için yatıştırıcı ve onarıcı Pantenol konsanstresi içerir ve ultra hızlı emiliyor. Bu onarıcı balm çatlamış, kurumuş ve tahriş olmuş dudaklardaki ve bölgelerdeki epidermisi yatıştırır ve yeniden oluşturur.


Bal ve süt içeriğiyle geceleri dudakları besleyen ve nemlendiren balm, kuru ve çatlamış dudakları gece boyunca besleyerek nemlendirir ve yumuşatır Bal ve süt proteini özleri nem bariyeri oluşturur, dudakların sağlıklı ve pürüzsüz görünmesini sağlar.


Dudaklarınıza hafif bir renk ve zarif bir parlaklık veren dudak balmıdır. Bu renkli dudak balmı, yumuşak ve rahat bir kullanım için Monoï Nemlendirici Kompleksi içerir. Ayrıca dudakların korunmasına yardımcı olmak için antioksidan karışımlarına da sahiptir. Dudaklarınıza parlak bir bitiş ile şeffaf bir renk verir.


Ürün; shea yağı, kandelilla mumu, Hindistan cevizi yağı, yalancı iğde, nar çekirdeği gibi sekiz botanik yağ içeriğiyle dudaklara gün boyu ihtiyaç duyduğu nemi vermek için çalışır. Tamamen doğal ürünlerden oluşan ve vegan olan Lonjevite Lip Treat, dudaklarınıza ihtiyaç duyduğu nemi doğal yoldan kazandırır.


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog