GÜZELLİK - CİLT BAKIMI

L’Occitane’ın küresel marka elçisi görme engelli oyuncu Aria Mia Loberti oldu

Netflix’in sevilen dizisi ‘Göremediğimiz Tüm Işıklar’ın görme engelli oyuncusu Aria Mia Loberti; cilt bakımı, parfüm ve sağlıklı yaşam ürünleri markası L’Occitane’ın küresel marka elçiliğine seçildi

profil
BT Ekip
08.12.2023
L’Occitane’ın küresel marka elçisi görme engelli oyuncu Aria Mia Loberti oldu

L'Occitane en Provence, görme engeli bulunan aktris, yazar, akademisyen ve insan hakları aktivisti Aria Mia Loberti ile iş birliği yaptığını açıkladı.

1997'den beri ürün ambalajlarının çoğunda Braille alfabesini kullanan ve engellenebilir körlük için dünya genelinde çalışan marka, görme engeli bulunan oyuncu Aria Mia Loberti ile beraber yol alacak ve Loberti, L'Occitane'ın 2024 yılında marka yüzü olacak.

Aria Mia Loberti, “Provence'e ilk ziyaretim sırasında, L'Occitane'ın dünyamıza ve özgün güzelliği desteklemeye olan bağlılığından ve tüm duyulara seslenebilmesinden derinden etkilendim” derken, L’Occitane Genel Müdürü Adrien Geiger, “Aria'nın marka elçimiz olmasından büyük gurur duyuyorum. Aynı değerleri paylaşıyoruz. Aria ile iş birliğimiz Burkina Faso'daki kadınlara verilen sözümüzü de bünyesinde barındırıyor ve markanın kadınları güçlendirmeye yönelik küresel kararlılığını teyit ediyor” dedi.

Yakın zamanda Toronto Uluslararası Film Festivali (TIFF) tarafından 2023 TIFF Yükselen Yıldızları’ndan biri olarak seçilen Aria, Anthony Doerr’ın 45 dile çevrilen ve 15 milyon okuyucuya ulaşan Pulitzer Ödülü kazanan romanı, Netflix’de bir süredir yayında olan ‘Göremediğimiz Tüm Işıklar’ın dört bölümlük dizi uyarlamasında başrolde.

Başarılı oyuncu, çevresiyle derin bağlantı kurmak için beş duyusunun toplamını kullanarak dünyaya benzersiz bir bakış açısı sunuyor. Bu, L'Occitane'ın tüketicileri duyusal deneyimler yoluyla güzelliği ve sağlıklı yaşamı keşfetmeye teşvik eden kendi felsefesini ve yaklaşımını harika bir şekilde yansıtıyor. Loberti’nin Shea el kremi posterleri, shea yağının dokunsal doğasına, tüm duyuları uyandırmasına ve elleri nasıl beslediğine ve en önemlisi de Burkina Faso’lu Shea fındığı üreticisi kadınların hikayesine övgü niteliği taşıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog