GÜZELLİK - CİLT BAKIMI

Selülitle savaşa destek olan ürünler

Havaların ısınmasıyla birlikte selülitler de gözümüze daha fazla batmaya başladı. Deniz ve şort sezonu açılmadan önce selülitlerinizden kurtulmak istiyorsanız, düzenli olarak kullanacağınız ürünlerle, cildinizin daha pürüzsüz görünmesini sağlayabilirsiniz

profil
BT Ekip
04.04.2022
Selülitle savaşa destek olan ürünler

Ürün, özellikle inatçı ve yerleşik selülitlerin ve portakal kabuğu görünümünün azalmasına destek olur. Bacakların daha ince görünmesine imkan sağlarken, karın ve kol bölgesindeki selülitler üzerinde de etkilidir. Özellikle egzersiz rutinleri ile birlikte kullanılması etkisini artırır.


Selülit karşıtı etkili vücut yağı; karın, üst bacak ve kalça bölgelerini canlandırır ve pürüzsüzleştirir. Vücut hatlarını şekillendirir ve cilde ışıltılı bir görünüm kazandırır. Fazla su ve toksinlerin uzaklaştırılmasına destek olan bu kuru yağı, duştan sonra nemli cildinize uygulayabilirsiniz.


Standart kahve çekirdeğinden üç kat daha fazla kafein içeren Guarana kahve çekirdeği içeriği sayesinde cilt görünümünün yenilenmesine yardımcı olur ve yeşil çay içeriği ile cildi daha esnek bir görünümüne kavuşturur. Cilt görünümünü düzenlemeye yardımcıdır.


Selülit oluşumuna karşı güçlü içerik desteği sunan ürün, düzenli kullanım ile yeni selülit oluşumunun önlenmesine yardımcı olurken var olanların görünümünün azaltılmasına da katkı sağlar. Verdiği bakım desteğiyle cilt kuruluğunun önlenmesi ve daha pürüzsüz, sıkı bir cilt görünümü oluşturulmasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır.


Yüzde 92'den daha fazla doğal içeriğe sahip olan ürün, mineral yağ ve paraben içermeyip mentol içeriyor. Düzenli kullanım sonrasında gün geçtikçe selülit görünümünde gözle görülür bir azalma sağlar.


Kahveli Anti-Selülit Scrub; doğal yöntemlerle ciltteki ölü tabakanın atılmasını sağlar, cildi derinlemesine temizler ve canlandırır. Formülündeki deniz tuzu ve kahvenin arındırıcı ve canlandırıcı etkisi ile cildinizi besleyip parlaklık kazandırır. İçerisindeki 10’dan fazla bitkisel yağ ile cildin onarılmasına da yardımcı olur.


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog