GÜZELLİK - CİLT BAKIMI

Sofia Richie Grainge, Skinceuticals’ın yeni global marka yüzü oldu

Model ve girişimci Sofia Richie Grainge’ın, profesyonel cilt bakım markası SkinCeuticals’ın yeni uluslararası marka yüzü olduğu duyuruldu. Sofia Richie Grainge, bilimsel cilt bakımına olan tutkusu ve dermatolog uzmanlığına olan güveniyle SkinCeuticals'ın değerlerini yansıtıyor

profil
BT Ekip
19.03.2024
Sofia Richie Grainge, Skinceuticals’ın yeni global marka yüzü oldu

Yeni nesil cilt bakımına meraklı kitleler için güvenilir bir ses olan Sofia Richie Grainge, global marka yüzü olduğu SkinCeuticals'ın bilimle ve estetik doktorları tarafından desteklenen entegre cilt bakım anlayışıyla, markanın gücü hakkında bilgi vermeye yardımcı oluyor.

Sofia Richie Grainge, iş birliğine dair düşüncelerini şöyle açıklıyor: “Dermatoloğuma gittiğim ilk günden beri bana SkinCeuticals’ı öneriyor. Ergenlik döneminde şiddetli akne ve sonrasında dermatit problemleri yaşamış biri olarak, SkinCeuticals’a bayılıyorum! Cildime çok iyi geliyor. Bu noktada markayla iş birliği yapmak çok doğal gelişti. Cilt bakımına ve günlük rutinimi tamamlayacak mükemmel ürünleri bulmaya her zaman derin bir tutkum oldu. Bu iş birliği ve Dr. Mamina'nın danışmanlığı sayesinde; SkinCeuticals'ın entegre cilt bakımı yaklaşımı hakkında daha fazla bilgi edindim. SkinCeuticals ürünlerini estetik prosedürlerden önce ve sonra kullanacak şekilde sizlerle de paylaşmaktan heyecan duyduğum mükemmel cilt bakım rutini oluşturduk." 

Sofia Richie Grainge; SkinCeuticals'ın ‘Estetik Doktorları Tarafından Güçlendirilen SkinCeuticals Cildi’ adlı global kampanyasında yer alırken, ‘The Sofia’ adlı SkinCeuticals destekli cilt bakım rutinini açıklıyor. Bu rutin, estetik dermatolog ve SkinCeuticals marka partneri Uzman Dr. Mamina Turegano tarafından özel olarak Sofia Richie Grainge için hazırlanıyor. ‘The Sofia’ cilt bakım rutini; klinik prosedürlerle beraber uygulandığında lazer, dolgu, botoks ve peeling gibi klinik işlemlerden daha iyi sonuç alınmasına ve cildin daha hızlı iyileşmesine yardımcı oluyor. SkinCeuticals'ın ana ürünleri olan Simply Clean temizleyici, yaşlanma karşıtı antioksidan serum C E Ferulic, cilde dolgun ve pürüzsüz görünüm veren hyalüronik asit serumu H.A. Intensifier, cilt bariyerini onaran ve güçlendiren Triple Lipid Restore yer aldığı ‘The Sofia’; yetkili SkinCeuticals eczaneleri ve doktor kliniklerinde satışa sunuluyor.

SkinCeuticals Global Genel Müdürü, Julien Chardon; “Sofia'yı global partnerimiz olarak görmekten dolayı çok heyecanlıyız. Sofia'nın cilt bakımı inavosyonunda yüksek standartları ve dermatologların uzmanlığına olan güveni, SkinCeuticals'ın değerlerini mükemmel bir şekilde yansıtıyor. Sofia ve Dr. Mamina Turegano, SkinCeuticals'ın bütünsel cilt bakım yaklaşımı hakkında cilt bakımı tutkunlarına nesiller boyu eğitim verecek güvenilir seslerdir” şeklinde açıklıyor.

 

Önceki ve Sonraki
Haberler