GÜZELLİK - MAKYAJ

‘Bridgerton’a özel makyaj koleksiyonu

İkinci sezonuyla Netflix’te izleyiciyle buluşan ‘Bridgerton’ dizisinin markalarla iş birlikleri devam ediyor. Son olarak ünlü kozmetik markası Pat McGrath Labs, ‘Bridgerton’un ikinci sezonuna özel bir koleksiyon çıkardı

‘Bridgerton’a özel makyaj koleksiyonu

Netflix’in en sevilen dizilerinden biri olan ve ikinci sezonuyla izleyiciyle buluşan ‘Bridgerton’ın markalarla iş birlikleri devam ediyor. Dizinin yapım şirketi Shondaland ile birçok ortak koleksiyon çıkaran markalardan biri de ünlü kozmetik markası Pat McGrath Labs oldu. Daha öncebirlikte bir makyaj koleksiyonu çıkaran Shondaland ile Pat McGrath Labs, dizinin ikinci sezonu için yeni bir koleksiyon daha hazırladı.

Dizide ‘Penelope’ karakterini canlandıran Nicola Coughlan’ın yüzü olduğu iş birliğinin sonucunda ortaya çıkan Pat McGrath Labs x Bridgerton II makyaj koleksiyonu; altı renk tonu içeren ‘Belle of the Ball’ far paleti, allık paleti, vücut parlatıcısı, ruj ve eyeliner’dan oluşuyor. Ürünler, ambalajlarındaki fiyonklar, taç ve inci resimleriyle hayranlarını, Netflix serisinin muhteşem estetiğine çekiyor.

Kampanyayı Instagram’da açıklayan markanın sahibi Pat McGrath, koleksiyonun yüzü ve ilham perisi güzel oyuncu Nicola Coughlan için “Güzel ve çekici aktris Nicola Coughlan, ‘Penelope Featherington’ adıyla kalbimizi çaldı” deyip devam etti: “Ne şiirsel gözler! Harika bir cilt! Yıkıcı bir zeka! Gerçekten onun balonun en güzeli olduğunu söyleyebilirim.”

Nicola Coughlan ise kampanya duyurusuna yine Instagram’dan şu yanıtı verdi: “Bir rüya gerçek oldu, teşekkür ederim Pat; gerçekten bulutların üzerindeyim.”

Patmcgrath.com sitesinde 24 Mart’ta satışa sunulan Pat McGrath Labs x Bridgerton II koleksiyonundaki ürünler, 28 ila 65 dolar arasında etikete sahip.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog