GÜZELLİK - MAKYAJ

Gwyneth Paltrow'un makyaj koleksiyonu satışta

Hollywood’daki kariyeri kadar iş kadını ve ilham kaynağı unvanlarını da fazlasıyla hak eden ünlü oyuncu Gwyneth Paltrow bu kez organik makyaj serisi ile karşımızda.

profil
BT Ekip
18.01.2016
Gwyneth Paltrow'un makyaj koleksiyonu satışta

2015’in ilk aylarında kozmetik markası Juice Beauty’ye kreatif direktör olarak katılan ünlü oyuncu Gwyneth Paltrow’un bu işbirliğinden doğan ilk koleksiyonu piyasaya çıktı.

Phyto-Pigments Color Makeup adını taşıyan koleksiyon Ocak ayı itibariyle raflarda yerini aldı. 78 farklı ürünün yer aldığı koleksiyonda, antioksidan yönünden zengin rengarenk rujlar, allıklar, göz farları ve  fondötenler bulunuyor. Juice Beauty saf organik ürünleri ile tanınırken, Paltrow’un imzasını taşıyan ilk kozmetik koleksiyonu da botanik meyve suları ve yaşlanma karşıtı serumlar, zengin renkleri taşıyan soğuk sıkım yağlardan ve markanın araştırmacıları tarafından geliştirilmiş ve patenti alınmış phyto-pigment teknolojisinden oluşturulmuş. Daha sıkı ve daha genç bir cilt vaat eden koleksiyonda ürünlerin fiyatları  22 dolardan başlayıp 42 dolara kadar çıkıyor. Juicebeauty.com adresinden alışveriş yapmak mümkün. 

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog