GÜZELLİK - MAKYAJ

Jessica Alba’dan makyaj kiti

Jessica Alba, kendi kozmetik markası Honest Beauty için yeni bir makyaj kiti çıkardı. Jessica Alba tarafından denenmiş ve onaylanmış olan bu set, Alba’nın uzun süredir makyözü olan Daniel Martin’in de yardımıyla oluşturuldu.

profil
BT Ekip
10.08.2016
Jessica Alba’dan makyaj kiti
Jessica Alba’dan makyaj kiti

Jessica Alba’nın yeni makyaj paleti “Falling for You” ismiyle raflarda yerini aldı.

90’ların modası olan kırmızı ağırlıklı makyajı modern bir bakış açısıyla günümüze getiren bu palet, hem ekonomik hem de günlük hayatta rahatlıkla kullanılabileceğe benziyor. Alba’nın makyözü ve markanın da renk danışmanı olan Daniel Martin, paletteki renkleri seçerken hem çekimlerde hem de günlük hayatta kullanılabilecek renkler seçmeye dikkat ettiğini söylüyor. Palet, Jessica Alba tarafından bütün kırmızı halılarda ve çekimlerde kullanılmış ve onaylanmış.

4 adet far, bir adet allık ve iki tane de dudak renklendiriciden oluşan bu palet, pek çok fonksiyonda kullanılabiliyor. Örneğin, dudak renklendiricileri aynı zamanda far olarak da kullanabiliyorsunuz.

Honest Beauty markasının felsefesi, hem temiz hem de bilinçli ürünler çıkarmak olduğu için her ürün parabensiz ve zararlı kimyasallardan arınmış bir şekilde üretiliyor. 

Önceki ve Sonraki
Haberler