GÜZELLİK - MAKYAJ

Kim Kardashian'ın 2 bin liralık makyaj rutini

Özellikle kontürleme tekniğini bir makyaj fenomenine dönüştüren Kim Kardashian, günlük makyaj rutinini internet sitesinden paylaştı. Kardashian hangi ürünleri kullanıyor gelin birlikte bakalım.

profil
BT Ekip
22.09.2016
Kim Kardashian'ın 2 bin liralık makyaj rutini
2 bin liralık makyaj rutini

Kim Kardashian, internet sitesi üzerinden günlük makyaj rutinini 10 dakikalık bir video ile paylaştı. Videoda dikkat çeken nokta ise Kardashian’ın kullandığı malzemelerin fiyatları oldu.

Makyajına ilk olarak yüzünü temizleyerek başlayan Kardashian, La Mer marka nemlendirici sürüyor. Bu nemlendiricinin fiyatı 240 dolar (706 TL). Fondöten olarak ise 200 dolar (589 TL) değerindeki Giorgio Armanı Crema Nuda markasını tercih ediyor. Makyajın kilit noktası ise kontüre geçmeden uyguladığı baz ürün. Bunun için 74 dolar (217 TL) değerindeki Guerlain Meteorites Base Perfecting Pearls ürününü sürüyor.

Kullandığı diğer cilt ürünleriyle birlikte Kardashian’ın makyajı için harcadığı tutar 770 dolar, yani 2 bin 268 lira oluyor! Ten manyajını bitirdikten sonra göz makyajını tamamlayan Kardashian, son olarak rujunu sürüyor. 

Önceki ve Sonraki
Haberler