GÜZELLİK - MAKYAJ

Kusursuz makyaj için fondöten ve far fırçaları

Kusursuz bir makyaja sahip olmak için örtücülüğü iyi bir fondöten seçmek çok önemlidir. En az bunun kadar önemli olan bir başka detay ise fondöteninizi yüzünüze uygulayacağınız fırçadır. İyi bir fırça fondötenin cildinize eşit bir şekilde dağılmasını sağlayarak kapatıcılığını artırır. Aynı şey far fırçaları için de geçerlidir. İyi bir fırça kullanırsanız, uyguladığınız far göz kapaklarınızda uzun süre topaklanma yapmadan, bozulmadan kalır. İşte makyajınızın mükemmelliğini ve kalıcılığını artıracak fondöten ve far fırçası önerileri…

profil
BT Ekip
30.12.2021
Kusursuz makyaj için fondöten ve far fırçaları

Katı, krem ve sıvı ürünlerin pürüzsüz ve eşit bir şekilde uygulanması, dağıtılması ve yayılması için kullanılan Synthetic Rounded Slant, kullanımı son derece rahat bir fondöten fırçası. Çift lifli göz farı fırçası Duo Fibre Tapered ise göz farının daha kontrollü bir şekilde uygulanmasını sağlıyor.


Custom Drop fondöten fırçası özel tasarım olup bir kısmı hafif çukur bir yapıda, diğer kısmı ise eğik açılı bir kesime sahiptir. Fırçanın çukur kısmına likit fondötenini damlatarak uygulayabilirsiniz. İncelen kıl yapısı, fondöteninizi cildinizle bütünleştirmede yardımcı olur. Eyeliner fırçası Pro Angled ise sık kıl yapısı sayesinde daha yoğun renkler elde etmenizi, kesik ve açılı ucu sayesinde de kuyruk oluşturmanızı sağlar.


Ciltte doğal görünümlü bir fondöten istiyorsanız, Flormar’ın yuvarlak uçlu fırçası size yardımcı olacaktır. Bu fırçayla, istediğiniz tonda ve yapıdaki likit fondöteni kolayca uygulayabilirsiniz. Flormar’ın göz kapağı çizgisi veya göz kapağının katlanma yeri olarak da bilinen crease bölgesi için özel olarak üretilen fırçası ile de göz makyajınıza boyut katabilirsiniz.


Yüzün her bölgesine kolayca uygulanabilmesi için tasarlanmış olan Nascita düz yapılı midi fondöten fırçası; likit yapılı fondötenlerin cildin geniş yüzeylerine uygulanmasında kullanılır. Fırça kılları, bakteri üretimine karşı sentetik kıllardan üretilmiştir. Nascita profesyonel geniş yapılı far karıştırma fırçası ise farklı göz farlarını göz kapağına homojen şekilde uygulamaya yardımcı olur.


Pastel fondöten fırçası; yoğun kılları ve özel kesimi sayesinde fondöteninizin yüzün her noktasına eşit ve kontrollü şekilde uygulanmasını sağlar. Pastel Smudge dağıtma fırçası ise sert çizgileri yumuşatmak, göz pınarınızı aydınlatmak, kirpik çizginizde gölgelendirme ve dumanlı makyaj efekti yaratmak için üretilmiştir.


Sentetik kıllı, kedi dili şeklinde Kryolan fondöten fırçası; istenilen kapatıcılıkta, eşit olarak uygulanmış bir ten makyajı sağlar. Yüksek kalite doğal kıllardan oluşan, konik uçlu, far ve kalemleri karıştıran, smokey eye makyajının vazgeçilmezi far fırçası ise homojen bir şekilde sürüm sağlar. Bu fırça sayesinde muhteşem bir göz makyajı yapabilirsiniz.


Optimum açı ile her yöne rahat kullanım için üçgen sap ve kavisli kesime sahip olan Missha fondöten fırçası; fondöteni emmeyen özel kıl dokusuna sahiptir. Markanın büyük boy far fırçası ise baz farını topaklanma yapmadan uygulamaya yardımcı olur. Yumuşak at kılı ve esnek sentetik fırça karışımlı far fırçası; topaklanma ve tozutma olmadan doğal bir şekilde uygulamaya yardımcı olur.


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog