GÜZELLİK - MAKYAJ

M·A·C, efsanevi müzisyen Whitney Houston anısına koleksiyon hazırladı

2012 yılında hayatını kaybeden ve pop/R&B müzik tarzında büyük başarılara imza atan efsanevi müzisyen Whitney Houston, M·A·C’in yeni çıkardığı koleksiyonla onurlandırılıyor. M·A·C x Whitney Houston makyaj koleksiyonu; ünlü müzisyenin kırmızı parlak dudakları ve dumanlı göz makyajı gibi ayrıntılardan oluşan ikonik makyajından ilham alıyor

M·A·C, efsanevi müzisyen Whitney Houston anısına koleksiyon hazırladı

20. yüzyılın en iyi pop/R&B sanatçılarından biri olan Whitney Houston’un ikonik stili ve güzelliği, güzellik ikonu Nippy'nin favori ürünlerinden ilham alan ve sınırlı sayıda tasarlanan M·A·C x Whitney Houston makyaj koleksiyonu ile kutlanıyor.

Whitney Houston'ın vasisi Pat Houston, “Whitney, ister önemli bir etkinlik olsun, isterse de sadece günlük giyim için olsun, her zaman kadınların kendilerini güzel hissetmesi için ilham olmuştur” diyor ve devam ediyor: “M·A·C ile bu koleksiyonu tasarlarken, kadınların kendilerini güzel ve iyi hissetmesi için tüm ihtiyaçlarını karşılamasına dikkat ettik. Tasarlanan bu koleksiyonda, Whitney’nin hayatı boyunca çok sık uyguladığı göz ve dudak renklerini vurgulayacak ürünleri öne çıkarttık.”

Whitney Houston’ın güzelliğe bakış açısı zamansız ve özeldi: Nemli bir cilt, canlı kırmızı dudaklar, ‘doe eyes’ ismi verilen iri görünen koyu gözler ve kusursuz bir makyaj uygulaması ile yüz hatlarının belirgin bir şekilde öne çıkması...

Pat Houston, "Whitney dudaklarında ve gözlerinde renklerle oynamayı severdi. Bu ikonik kırmızı dudak görünümü her zaman onun favorisiydi" diyor.

M·A·C Kıdemli Sanatçısı Fatima Thomas da şunları söylüyor: “Bu koleksiyon, Whitney'in en unutulmaz görünümleri için gerekli olan tonları ve bitişleri yakalıyor. Bu kadar sofistike bir koleksiyonda her güzellik aşığının dikkatini çekecek, kişisel zevkine uygun bir ürün var."

Önceki ve Sonraki
Haberler