GÜZELLİK - MAKYAJ

Pınar Deniz, L’Oréal Paris’in yeni güzellik elçisi oldu

Sinema ve televizyon dünyasının yükselen ismi Pınar Deniz, L’Oréal Paris’in yeni güzellik elçisi oldu. Deniz, “Oyunculuk kariyerimde hep güçlü ve söyleyecek sözü olan kadınlara hayat vermeyi seçtim. Şimdi bana ilham veren güçlü kadınlar ile ‘Çünkü Biz Buna Değeriz’ dediğim için çok heyecanlı ve mutluyum” dedi

Pınar Deniz, L’Oréal Paris’in yeni güzellik elçisi oldu

Güzel oyuncu Pınar Deniz, dünyanın öncü tekno-güzellik şirketlerinden biri olan L’Oréal Grup’un en güçlü markalarından olan L’Oréal Paris ile yeni bir iş birliğine imza attı. Yeni dönemin en çok ses getiren isimlerinden olan ve geniş bir hayran kitlesi bulunan Pınar Deniz, L’Oréal Paris ailesinin yeni güzellik elçisi oldu. Rol aldığı yapımlarda güçlü ve kendinden emin kadın profillerine hayat veren Deniz ile güzelliğe öncülük eden ve kadınların güçlendirilmesi konusunda attığı adımlarla dikkat çeken L’Oréal Paris, bir araya geldi.

L’Oréal Paris ailesinin bir parçası olduğu için çok mutlu olduğunu belirten güzel oyuncu, iş birliğiyle ilgili şöyle konuştu: “Küçüklüğümden beri her duyduğumda hayran olduğum bir cümle: Çünkü biz buna değeriz! Benim için kendi değerini bilmek; kalıplar olmadan kendine değer biçebilmek ve kendi gücünün farkında olmak demek. Oyunculuk kariyerimde hep güçlü, söyleyecek sözü olan ve rol model alınabilecek kadınlara hayat vermeyi seçtim; çünkü, gücümüzün içten geldiğine ve hayatın her anında gururla taşımamız gerektiğine inandım. Şimdi bana ilham veren güçlü kadınlar ile ‘Çünkü Biz Buna Değeriz’ dediğim için çok heyecanlı ve mutluyum. Bu kendi hayalini yaşamak gibi! Dünyanın 1 numaralı güzellik markası Loreal Paris ile, güzellik elçisi olduğum uzun ve heyecanlı iş birliğimiz başlıyor. Güzelliğe öncülük eden; misyonu kadınları kendi yollarında güçlendirmek olan bir markanın parçası olmak mutluluk verici. Herkesin yıllardır severek kullandığı, gücünü arkasındaki bilim ve uzmanlıktan alan Loreal Paris favorilerim ile birçok sürprizimiz olacak.”

Önceki ve Sonraki
Haberler