GÜZELLİK - MAKYAJ

Şeftali tonlarında romantik yaz makyajı

Tony Ödülleri’nde makyajıyla gecenin kazananını 22 yaşındaki genç oyuncu Saoirse Ronan olarak belirledik. Ronan’ın şeftali pembesi tonlarındaki romantik makyajı yaz düğünleri ve mezuniyet baloları için adeta bir ilham kaynağı. İşte Ronan’ın makyaj sırları…

profil
BT Ekip
13.06.2016
Şeftali tonlarında romantik yaz makyajı

Birçok ünlü isimle çalışan makyaj sanatçısı Talia Sprarrow, işe Saoirse Ronan’ın yüzünü tonikle silip, makyaj bazı uygulayarak başlamış. Sparrow’a göre, pürüzsüz ve sağlıklı bir görünümün sırrı doğru bir makyaj bazı uygulamaktan geçiyor. Henüz 22 yaşındaki oyuncu için yoğun bir kapatıcı uygulamak yerine doğal görünümü korunmuş.

Hafif bir fondöten uygulamasının ardından Sparrow, Ronan’ın elmacık, burun ve kaş kemiklerine aydınlatıcı uygulamış. Sparrow, duru ve taze bir görünüm yakalamak için kontür yerine son zamanların gözde trendi aydınlatıcı ile non-touring uygulamasını denemiş. Mineral pudra ile de porselen bir görünüm garantilenmiş.

Makyajın en can alıcı yeri gözlerde ise parıltılı kırık beyaz ve pembemsi şeftali tonlarında far kullanılmış. Dudaklarda ise yılın favori rengi pembemsi tondaki mercan ruj dikkat çekiyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog