GÜZELLİK - MAKYAJ

Selena Gomez, kozmetik markasıyla doğal güzelliği savunuyor

İnsanların kendilerini olduğu gibi kabul etmeleri gerektiğini savunan ünlü şarkıcı Selena Gomez’in kurduğu kozmetik markası Rare Beauty, koleksiyonlarında da doğal güzelliği ortaya çıkaran ürünlere yer veriyor

Selena Gomez, kozmetik markasıyla doğal güzelliği savunuyor

Ünlü şarkıcı Selena Gomez’in 2020 yılında piyasaya sürdüğü kozmetik markası Rare Beauty; güzellik kalıplarının önüne geçerek, mükemmeliyeti savunan ‘güzellik efsaneleri’ olgusunu sorguluyor. Gomez; Rare Beauty’nin insanların farklı karakterlerini, kendilerini sevmelerini, kabullenmelerini ve bunları bir bütün olarak görmesini istemiş. Bu bakış açısı markanın ürünlerine de yansımış.

Markanın doğal güzelliği ön plana çıkaran ve yaratıcı makyaj görünümleri elde etmeyi sağlayan yeni sezon ürünlerinde doğallığı vurgulayan şeftali ve pembe tonlardaki likit allıklar, uzun süreli kalıcılığa sahip yumuşak dokulu pudralar ve doğal ışıltılı stick bronzer’lar dikkat çekiyor.

Selena Gomez’in kendisinin de makyajlarında tercih ettiği, kolay uygulanabilir, her cilt tonuna uygun, ışıltılı ve göz kamaştırıcı makyaj ürünleriyle dikkat çeken Rare Beauty’nin ürünlerini, Sephora mağazalarında, internet sitesinde ve uygulamasında bulabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog