GÜZELLİK - PARFÜM

Begüm Khan ile Guerlain güçlerini yeniden birleştiriyor

Türk mücevher markası Begüm Khan ile köklü Fransız markası Guerlain, yeni bir iş birliğine daha imza atıyor. Bu özel iş birliğinin duyurusu, 25 Eylül – 8 Ekim tarihleri arasında, Guerlain’ın Paris’teki mağazasında Begüm Khan Pop Up butiğinde yapılacak. Mağazada, Begüm Khan’ın iş birliği kapsamında tasarladığı yeni çarpıcı ve göz alıcı parçalar da sergilenecek

Begüm Khan ile Guerlain güçlerini yeniden birleştiriyor

Türk mücevher markası Begüm Khan, 2021 yılının ardından bir kez daha dünyanın en köklü Fransız parfüm, kozmetik ve cilt bakımı markası Guerlain ile benzersiz bir iş birliğine imza atıyor. Begüm Khan, Guerlain’ın Paris’te 1914 yılında kurulan efsanevi mağazasında, 25 Eylül – 8 Ekim tarihleri arasında Begüm Khan Pop Up butiğinde, ikinci iş birliğini duyurmaya hazırlanıyor. Maison Guerlain’ın Paris’teki ikonik mağazasında, Begüm Khan’ın iş birliği kapsamında tasarladığı yeni çarpıcı ve göz alıcı parçalar da sergilenecek.

Paris, Londra, Dubai, New York, Hong Kong ve Singapore gibi farklı şehirlerde lansmanı yapılacak olan bu iş birliğinde, Guerlain'ın ikonik kraliçesi olan arı, Begüm Khan'ın fauna ve florasına tasarımcı Begüm Kıroğlu’nun yorumuyla dahil oluyor. Begüm Khan, Maison Guerlain’ın dünyasına tasarladığı yeni çarpıcı ve göz alıcı parçalar ile giriş yapmaya hazırlanıyor.

2021 senesinde, Begüm Khan ilk kez bir Türk tasarımcı olarak; yüzyılların köklü markası Guerlain ile bir iş birliğine imza atarak, benzersiz bir parfüm şişesi tasarladı. Bu birlikteliğin devamı olarak, bu sene Ekim ayında, çok daha büyük bir iş birliği için iki marka sevenleri ile karşılaşmayı bekliyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog