GÜZELLİK - PARFÜM

Bu Sevgililer Günü’nde kendinizi şımartın

Sevgililer Günü için geri sayıma başladık. Bu yıl taze ve canlı bir fikrimiz var! Hediye beklemek yerine bu yıl kendinize bir sürpriz yapmaya ya da yakın bir dostunuza hediye almaya ne dersiniz? Üstelik yazının sonunda size bir sürprizimiz de var.

profil
BT Ekip
03.02.2017
Bu Sevgililer Günü’nde kendinizi şımartın

Sevgililer Günü yaklaşırken “Hediye alacak bir sevgilim bile yok!”, “Sevgilim acaba bana hediye alacak mı?” diye oturup kara kara düşünmeye bu yıl son veriyoruz.

Bu yıl kendimizi şımartma yılı! Kim ne hediye alır sorularına kapılıp gitmek yerine kendimizi, annemizi veya kardeşimizi hatta yakın bir dostumuzu da küçük bir sürprizle şaşırtabiliriz. Sevgililer Günü’nü kalbimize en yakın tuttuklarımızla kutlayalım.

Bu yeni fikri Clinique’in yeni Aromatics parfüm serisiyle taçlandırıyoruz. Narin  taç yaprakları, ılık kehribar notaları ve durgun odunsu akorların cezbedici etkileşimini temsil eden Clinique Aromatics in White özgün, modern kadınlara; meyve notaları ve egzotik çiçek akorlarıyla buluşan Clinique Aromatics in Black cesur ve gizemli kadınlar için çok özel bir hediye olabilir.

Menekşe Yaprağı akoru, kehribarımsı Laden ve uzakdoğuya özgü Sichuan Biberi’nin cesur ve canlandırıcı birlikteliğiyle açılan Clinique Aromatics in White, sizi anında bu eşsiz notaların derinliklerine sürükler. Renklerin, kokuların ve dokuların ahenkli uyumunu ortaya çıkaran orta notalarda, gül suyu özü ve portakal çiçeğinin narin kokuları hissedilir.

Üst notalarındaki çekici ve enerji dolu erik yaprağı, lezzetli pembe greyfurt ve canlı İtalyan bergamot kokuları ile Clinique Aromatics in Black anında dikkat çekmenizi sağlar. Orta notalarındaki osmanthus ve portakal çiçeğinin birleşimi, sizi zarif bir çiçek buketinin ışıltısına davet ederken, yasemin ve zambak temel notaları vurgulayarak, kadınsılığın tüm yönlerini ortaya çıkarıyor.

Gelelim sizler için hazırladığımız Sevgililer Günü sürprizine… Şubat ayı boyunca Buse Terim’e özel olarak BuseXClinique koduyla clinique.com.tr ve Clinique’in kendi mağazalarından yapılacak Aromatics Parfüm seri ve setlerinden yapılacak alışverişlerde çanta boyu 10 ML Aromatics In Black parfüm hediye olacak. Buraya tıklayarak alışveriş yapabilirsiniz.

 

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog