GÜZELLİK - PARFÜM

Elon Musk ‘yanmış saç’ gibi kokan bir parfüm çıkardı

Dünyanın ne zengin adamlarından biri olan Elon Musk, birçok ünlünün izinden giderek güzellik sektörüne adım attı. ‘Yanmış saç’ anlamına gelen Burnt Hair adında bir parfüm çıkaran Musk, Twitter profilini ise ‘Parfüm satıcısı’ olarak güncelledi

Elon Musk ‘yanmış saç’ gibi kokan bir parfüm çıkardı

SpaceX uzay şirketinin kurucusu ve CEO'su Elon Musk, girişimcilikte sınır tanımıyor. Musk, son olarak ‘Yanım kaç anlamına gelen Burnt Hair adlı bir parfüm çıkararak güzellik sektörüne adım attı.

Tesla'nın kurucusu olan Musk; Ariana Grande, Hailey Bieber gibi isimlerin izinden giderek kendi güzellik ürününü piyasaya süren son ünlü oldu. Musk, çıkardığı parfümün duyurusunu ise Twitter'dan yaptı. Kırmızı bir parfüm şişesinin görüntüsünü paylaşan Elon Musk, paylaşımında "The Boring Company'den çok yakında geliyor" yazdı.

Ünlü girişimci, paylaşımında "Benimki gibi bir isimle koku işine girmek kaçınılmazdı; zaten neden bu kadar uzun süre mücadele ettim ki!" diye şaka yapmayı da ihmal etmedi.

Musk’ın parfümü, açılan resmi sayfada ise ‘dünyadaki en güzel koku’ olarak tanımlanıyor.

Elon Musk, şişesi 100 dolara satılan ‘Burnt Hair’in satışlarıyla ilgili takipçilerini güncellemeye ise özeh gösteriyor. Kısa sürede 20.000'den fazla şişenin satıldığını belirten Musk, "Lütfen parfümümü satın alın, böylece Twitter'ı satın alabilirim" diye yazdı. Musk’ın Twitter profilinde ise artık ‘Parfüm satıcısı’ yazıyor.

2023'ün ilk çeyreğinde sevkiyatı başlayacak olan Burnt Hair parfümünün siparişi, The Boring Company'nin web sitesinden verilebiliyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler