GÜZELLİK - PARFÜM

YSL Beauty, Y Elixir kokusunu Lenny Kravitz ile tanıtıyor

Ünlü müzisyen Lenny Kravitz, YSL Beauty’nin en yeni erkek kokularından Y Elixir’in yüzü olarak karşımızda. Kravitz, koku için hazırlanan kampanyada artık kendisiyle özdeşleşen tarzıyla objektif karşısına geçti

profil
BT Ekip
15.04.2024
YSL Beauty, Y Elixir kokusunu Lenny Kravitz ile tanıtıyor

YSL'nin en yeni erkek parfümü Y Elixir, dünyaca ünlü müzisyen Lenny Kravitz'in başrolde olduğu yeni bir kampanyayla tüketiciyle buluşuyor. YSL Beauty'nin Y serisinin küresel elçisi olan Kravitz, kampanya fotoğarflarında Anthony Vaccarello'nun imzası taşıyan deri kıyafetler, havadar gömlekler, şık güneş gözlükleri ve bol miktarda mücevherle görülüyor. 

1989'daki ilk albümü ‘Let Love Rule'la kalplerimizi çalmayı başaran, dört kez Grammy kazanan ünlü rock yıldızı Lenny Kravitz, Y Elixir’i ‘şehvetli, güçlü ve çekici bir koku’ olarak tanımlıyor. Her zaman Saint Laurent'in hayranı olduğunu söyleyen ünlü müzisyen, “Onun yaratıcı bir güç olduğunu düşünüyorum” diye sözlerine devam ediyor.

Y Elixir’e gelince… YSL Beauty'nin web sitesinden 180 dolara satın alabileceğiniz Elixir, büyüyen Y ailesine mükemmel bir şekilde uyum sağlayan, taze lavanta ve sardunya notaları içeren baharatlı, odunsu bir tabana sahip.

Önceki ve Sonraki
Haberler