Taylor ve Hailey L’Oreal’in yeni yüzleri

Victoria’s Secret ve Chanel’in ünlü mankeni Taylor Hill ve model Hailey Baldwin, L’Oreal Professionnel’in marka yüzü oldu. Markanın yeni yüzlerinin tanıtılması için hazırlanan ve ikilinin yer aldığı reklam filmi yayına girdi.

Ünlü modeller Taylor Hill ve Hailey Baldwin, L’oreal Professionnel için kamera karşısına geçiyor. Yalnızca başarılı modellik kariyerleriyle değil, sosyal medyada hızla büyüyen takipçi sayılarıyla ve “Insta-girl” lakaplarıyla bilinen ikili, markanın profesyonel saç ürünlerini kapsayan L’Oreal Professionnel’in reklam yüzleri oldu. L’Oreal’in yaptığı açıklamaya göre Hailey Baldwin, saç boyası tasarımcısı Vanessa Bruno’ya ilham olacak ve Inoa serisine eklenen 24 yeni rengin tanıtılmasında rol alacak. Taylor Hill ise Série Expert saç bakımı koleksiyonunu tanıtacak.

Taylor Hill ve Hailey Baldwin’in Instagram hesaplarından da duyurdukları reklam anlaşması için “Çok heyecanlıyım. L’Oreal Pro’nun kampanyalarını sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum” dediler. L’Oreal’in bu atağından sonra bakalım önümüzdeki günlerde başka hangi kozmetik markasından iş birliği haberi gelecek.  

profil
BT Ekip
02.02.2017
Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog