GÜZELLİK - SAÇ

Ünlülerin saç değişimi

Taylor Swift'ten Emma Watson'a bu yıl ünlü isimler sık sık ani saç stili değişiklikleriyle anılıyorlar. Yılın öne çıkan trendi ise bir anda saçlarını kısacık kestiren yıldızlar oluyor. Sizler için öne çıkan modelleri derledik...

profil
BT Ekip
20.02.2016
Ünlülerin saç değişimi

Ünlü oyuncu saç değişiklikleriyle nam salmış durumda. 2010'da aniden kısacık kestirdiği saçlarını kim unutabilir ki? Watson, bu kez değişim hakkını perçemlerden yana kullanıyor. Kısa süre önce bir film galasında yeni perçemleriyle boy gösteren yıldıza bu değişiklik bir hayli yakışmış.

Ünlülerin saç değişimi

Oscar'lı yıldız birkaç yıl önce rol için uzun saçlarını kısacık kestirmişti. Saçlarını yeniden uzatmakta kararlı görünen yıldız, geçtiğimiz günlerde Instagram üzerinden paylaştığı fotoğrafla 'saçlarını sarıya mı boyattı?' söylentilerini başlattı. 

Ünlülerin saç değişimi

Grammy gecesine aldığı ödüllerle damga vuran Taylor Swift, yeni bob kesim saçları ve kakülleriyle de ilgi odağı oldı. Swift'in kendisine çok yakıştırdığımız bu modeli sosyal medyada birbirinden farklı karakter ve isimlere benzetildi.

Ünlülerin saç değişimi

Hillary Dufff'a bu orta boyda saç modeli çok yakışıyor. Ünlü şarkıcı ve oyuncu sarı saçlarına uyguladığı renkli boya uygulaması ile farklılığını ortaya koyuyor. Sizce de yaklaşan bahar aylarına çok yakışan bir model olmaz mı?

Ünlülerin saç değişimi
Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog