İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

2017'de burçları neler bekliyor? (Terazi-Akrep-Yay)

2017'ye gün sayarken Astrolog yazarımız Dolunay Karaca, yeni yılda burçları nelerin beklediğini yazdı. Yazı dizimizin üçüncü bölümünde Terazi, Akrep ve Yay burçlarını yeni yılda neler bekliyor öğreniyoruz. Aralık boyunca 2017 burç yorumlarını buseterim.com.tr'den takip edebilirsiniz.

profil
Dolunay Karaca
21.12.2016
2017'de burçları neler bekliyor? (Terazi-Akrep-Yay)
2017'de burçları neler bekliyor?

Sevgili Teraziler, Jüpiter Ekim sonuna kadar senin burcunda hareket edecek, bolluğun ve bereketin gezegeni Jüpiter seni bu yılın en şanslı burcu yapıyor. Bunu iyi değerlendirmeli ve önüne çıkan fırsatları en iyi şekilde kullanmalısın. Yatırımlar, kazançlar, sürprizler, evlilik, nişan, aşk, para her konuda şansın yaver gidecek. 

2017'de burçları neler bekliyor? (Terazi-Akrep-Yay)

Sadece Mart ve Nisan aylarında Venüs geri harekette olacağından ikili ilişkiler açısından sürtüşmeli ve gergin bir dönem olabilir senin için. Bu tarihten sonra daha akıcı ve rahat ilerleme fırsatı bulabilirsin. Ay ve Güneş tutulmalarının yaşandığı Şubat ve Ağustos aylarında ise en çok arkadaşlık konusuna dikkat etmen gerekecek, sosyal çevrende gelişen olaylar seni etkileyebilir. İletişim konuları ve yakın çevrende gezinen Satürn bu sene de aynı yerde! Dolayısıyla kısa seyahatler ve yakın çevre ilişkilerinde engellere takılabilirsin. Jüpiter sayesinde tüm bunları rahatlıkla atlatacağından eminim.

2017'de burçları neler bekliyor? (Terazi-Akrep-Yay)

Sevgili Akrepler, bu yılın ikinci şanslı burcu sizsiniz! Jüpiter, Terazideki yolculuğunu tamamladıktan sonra artık sizin burcunuza geçiş yapacak ve sizlere özgüven, rahatlık, ferahlık verecek. İçsel olarak yılın ilk yarısı bunu hissetmeye başlayacaksınız. Zihninizi rahatlatmak, bilinçaltınızı temizlemek için uygun şartları bulabileceksiniz. Gel gelelim para ve maddi konulardaki zorlanmalar henüz bitmiş değil. 

2017'de burçları neler bekliyor? (Terazi-Akrep-Yay)

Satürn’ün yolculuğu bu hanede sizi zorlamaya devam edecek. Paranıza sahip çıkmak, gelir gider düzeninizi iyi ayarlamak ve iyi organize olarak bunun üstesinden gelmeye çalışmalısınız. Aşk ve sevgi konularında yılın ikinci yarısı güzel gelişmelere açıksınız. Eski olan her şeyi çöpe atıyorsunuz bu sene ve yenilere yer açıyorsunuz. Kadersel olarak değişim dönemleri Şubat ve Ağustos olacak, bu aylarda meydana gelecek olan Ay ve Güneş tutulmaları sizi kariyer ve ev değişikliğine götürebilir.

 

2017'de burçları neler bekliyor? (Terazi-Akrep-Yay)

Sevgili Yaylar, en şanslı olduğun noktan arkadaşların bu yıl, sana hem destek verecekler hem de seni yeni ufuklara açılman konusunda yüreklendirecekler. Sosyal sorumluluk projelerinde daha fazla yer alabilir, çevrendeki saygın kişilerin desteğiyle hayallerine ulaşabilirsin. Özellikle yılın ilk yarısını değerlendirmen gerekiyor. Satürn bilindiği üzere bu yıl da senin burcunda, seni olgunlaştırmaya devam ediyor, testlerden geçiriyor ve sabrını sınıyor. 

2017'de burçları neler bekliyor? (Terazi-Akrep-Yay)

Artık ayakların daha sağlam basacak ve kendini daha iyi tanıyacaksın. Aldığın sorumlulukların üstesinden gelebileceksin, düştüğün zaman kalkabileceksin. İşine kendini vermen ve kariyerin için mücadele etmen gereken bir yıldasın. Ciddi beraberlikler ve ilişkisini ciddi boyuta taşımak isteyenler için olumlu bir yıl olacak. Kadersel değişim dönemlerin tutulmaların yaşanacağı Şubat ve Ağustos aylarında gerçekleşecek. En çok yolculuklar, eğitim, din, felsefe, ticari girişimler, yakın ve uzak akrabalarınla ilgili konular seni etkileyecek bu sene. 

2017'de burçları neler bekliyor? (Terazi-Akrep-Yay)
Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog