İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

24 Eylül haftası burç yorumları

Bu hafta Koç burcunda dolunay meydana gelecek! Satürn’den sert açı alan bu dolunay, yıkılması gerekenleri yıkacak, direndiğimiz konularda bizi sarsacak, geçmiş konuları tamamen kapatacak. Hazır mıyız?

profil
Dolunay Karaca
24.09.2018
24 Eylül haftası burç yorumları

Sevgili Koçlar, Balık burcuyla başladığımız bu haftada sizin burcunuzda gerçekleşecek bir dolunaya imza atıyoruz. Salı günü meydana gelecek ve tüm hafta etkili olacak.  İkili ilişkilerde hep karşı taraftan beklenti içerisindeyseniz, buna son vermeniz gerekiyor. Artık taşın altına elinizi koymalı, biraz da siz vermeye başlamalısınız. Bu duygu olabilir, düşünce olabilir, maddi manevi her türlü konu olabilir. Kendinizle ilgili düşüncelerinizi kendinize saklayacağınız, kişisel olarak artık bazı şeylerin değişmesine karar vereceğiniz bir haftadasınız. Geçmişten dersler çıkararak, deneyimlerinizden yola çıkarak karar vereceksiniz. Her bitiş yeni bir başlangıçtır sözüyle, bu hafta bir sonlanma yaşamanız kaçınılmaz olacaktır. Hafta sonunda Ay İkizlere geçecek, ticaret, yazı işleri, alış veriş, telefonlaşma, haberleşme işleriniz ivme kazanacak.

24 Eylül haftası burç yorumları

Sevgili Boğalar, sosyal ve hareketli bir başlangıçtan sonra Salı günü meydana gelecek Koç dolunayı ile biraz motivasyon düşüşleri, kaybetme korkusu ve terkedilme gibi hislerle savaşabilirsiniz. Bu çok normal, bu dolunay sizin 12. evinize yani astrolojide düşük bir ev sayılan hatta zorlu bir ev sayılan haneye denk geliyor, bazı alışkanlıklarınızdan vazgeçmeli, artık yeni bir kişiliğe bürünmeli, değer yargılarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Arkanızdan iş çevirenler olabilir, kim dost, kim düşman anlamayabilirsiniz, dikkat gerektiren bir haftadasınız. Belki sakin ve ketum davranarak, biraz yalnız kalarak, meditasyon, dua ve benzeri sizi rahatlatacak aktivitelerle ilgilenmeli; hem ruhunuzu hem de bedeninizi dinlendirmelisiniz. Denge sizin için olmazsa olmaz bu hafta. Dengede kalmaya özen gösterin, ani fevri çıkışlardan kaçının.

24 Eylül haftası burç yorumları

Sevgili İkizler, bu haftaya sizler toplantı ve iş konularınızla boğuşarak başladınız. Salı gününden itibaren ise arkadaşlık haneniz sallanmaya başlayabilir. Elemeler yapıp, o alanda temizlik yapmak belki de sizin çıkış yolunuz olacaktır. Çok daha önceden yapmanız gereken bu işlemi, o bu şekilde hep ertelediniz, aman deniniz, kıyamadınız; inanmadınız, inanmak istemediniz. Ama bu hafta Koç dolunayı arkadaşlarınızı daha net tanımanıza vesile oluyor. İş konularında da bir terfi veya maaşlarla ilgili beklentileriniz varsa bir sonuca varabilirsiniz. Bazı konuların netlik kazanacağı bir zaman dilimi bu hafta. Aşk ve ilişkiler konusunda ise hassas olacaksınız. 

24 Eylül haftası burç yorumları

Sevgili Yengeçler, farklı bakış açılarıyla hayata bakmak, çok yönlü olmak güzel bir şey. Bu enerjiyle başlıyorsunuz haftaya Salı günü ise tamamen iş ve kariyer odaklısınız. Kendinizi göstermek, ben de varım, ben de yaparım diyeceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Gerek iş konularınız kariyeriniz, gerekse özel yaşantınızda baskın tavırlarınız boy gösteriyor olacak. İş ve aile dengesini iyi çizmeniz gereken bir zaman dilimi sizler için. Bu alanda dengede kalamazsanız, zorlanmalar ve stresler yaşamanız kaçınılmaz. Dolunay sizin iş ve kariyer hayatınızda bir bitiş bir sonlanma ve stres yaratmaya geliyor. Bir kapı kapanır, diğer kapı açılırmış. Çok da üzülmeyin, çok da kendinize dert etmeyin, sinirsel gerginliklerden kaçının. Kendinizi yıpratmadan çözüm yolu bulmaya gayret edin.

24 Eylül haftası burç yorumları

Sevgili Aslanlar, şifa bulmak ve yaralarınızı sarmak en doğal hakkınız. Bu enerjiyle başlıyorsunuz haftaya… Salı günü ise sizin medya konulu bir işiniz, hukuksal bir dava, eğitim hayatınız, din, felsefe, uzak ülkeler, yurtdışı bağlantılı işler, yabancılarla olan diyaloglarınız, eş tarafından akrabalar gibi tüm bu konulardan birinden alacağınız gergin bir enerji damga vuruyor. Hatta eşiniz veya hayat arkadaşınız da size bu konudan bahsetmiş veya sizi daha önceden uyarmış olabilir. Ben sana demiştim diyeceği bir olay olabilir bu! Koç dolunayı bu alanda gerçekleşiyor. Ateş üçgeni olduğu için Aslan, Koç, Yay olarak sizler etki altındasınız. Parlamaya müsaitsiniz, fevri olmadan, sükûnet içerisinde kalırsanız, daha rahat ilerleme kaydedersiniz. Sevdiğiniz kişi size tam destek olacak. Yanınızda ve huzur dolu enerjisiyle sizi kolluyor merak etmeyin.

 

24 Eylül haftası burç yorumları

Sevgili Başaklar, sevdiğinizle barışma çabaları, birliktelikler bu hafta başında en fazla kafa yorduğunuz konu olacak. Salı gününden itibaren daha çok vergi, faiz, borç, ödemeler, ortaklıklar, yeni iş imzaları, ameliyatlar, gizli kalmış konular, sırlar, miraslar gibi konular öne çıkacak. Dolunay bu alanlardan birinden sizi etkiliyor. Her Başak burcu aynı şeyi yaşamıyor elbette ama bu konulardan biriyle ilgili konular temalarınız arasında olacak. Koç dolunayı sizi 8. haneden etkiliyor. Yani bu alanlardan birinin bitişi, sonlanması, bir konun kapanması gibi mevzular başınızı ağrıtabilir. Belki bir yakınınızın ameliyatı gerçekleşebilir veya borçlarınız üstünüze binebilir ve bir şeyler yapmak için gerilebilirsiniz. Dolunaylar stresli süreçleri işaret eder, daha önceden var olan ertelediğiniz eski bir konu sizi artık bir sonuca varmaya itecektir. 

24 Eylül haftası burç yorumları

Sevgili Teraziler, günlük koşturmalarınızın artığı bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Bu arada kişisel bakımlar, diyetler, spora başlamak gibi konularda da harekete geçeceksiniz. Salı günü ise Koç burcundaki dolunay sizin tam karşıt hanenizde meydana geliyor. İlişkiler, aşk, sevgi konularında bir bitiş, sonlanma, tartışma, kavga yaşayabilirsiniz. Bunları en aza indirmek tabii ki de elinizde ama stresli bir haftadayız. Koç dolunayı sizi biraz eleştiriye, manipüle etmeye, iç acıtıcı hislere itebilir, alttan almayı bırakmadığınız sürece, dönüp dolaşıp bir şeyler yine sizi bulacaktır. Kendi değerinizin farkına varmalı, sizi hak etmeyenlere karşı tavır koymalısınız. Bu sadece gönül ilişkileri için değil, iş ilişkileri, arkadaşlık, komşuculuk vs. gibi her türlü kişisel ilişkiyi temsil ediyor aslında. Bazı düşmanca tavırlar moralinizi bozabilir. Güneş sizin burcunuza geçti, doğum günleriniz başlıyor. En kısa zamanda hepsini atlatacaksınız.

 

24 Eylül haftası burç yorumları

Sevgili Akrepler, uyum, sevgi, şans, bereket hepsi sizde fazlasıyla var bu aralar. Venüs sizin burcunuzda, Jüpiter sizin burcunuzda; iki iyiciliğin birlikteliği ilişkilerinize, konuşmalarınıza, sağlığınıza, neşenize olumlu faydalar katıyor. Önümüzdeki hafta Venüs Retro hareketine başlayacak. Belki biraz aşk adına zorlanacağız ama ondan önce bu hafta sırada Dolunay var Koç burcunda! Sizleri hangi alanda etkileyecek derseniz; en çok günlük hayatınızı yoluna koyamamış olanları etkisi altına alıyor. Rutin hayat, her gün görüştüğünüz kişiler, kiracılar, ev sahipleri, evcil hayvanlar, faturalar, koşuşturmacalar arasında sıkışıp kalabilir, bu konularda bir öncelik almak durumunda kalabilirsiniz. Hepsini nasıl halledeyim dercesine sıraya koymak, düzen getirmek, randevulara zamanında yetişmek gibi konularda zorlanmalar gözüküyor sizlere. Belki biraz elemeler yaparak işe başlamalısınız.

24 Eylül haftası burç yorumları

 Sevgili Yaylar, ailevi meseleler çocuklarınız büyükleriniz derken haftaya ev ve aile konularıyla başlıyorsunuz. Salı günü ise Koç burcundaki dolunay ateş grubundan olan sizleri baya bir etkisi altına alacağa benziyor. Aşklar, flörtler, yeni tanışmalar derken, sevgilinizin kıskanç bakışları arasında kalabilir, hiç sebep yokken bir tartışmanın içinde bulabilirsiniz kendinizi. Ani patlamalar yaşayıp, ağzınızdan çıkanı kulağınız duymayabilir. Aman diyelim dikkatli olunuz. Bekar olan Yaylar, yeni bir ilişkiye başlamasınlar, ani karar vermesinler, yanılgılar hayal kırıklığı yaşanabilir, iyi dediğiniz kötü çıkabilir. Kıskançlıklar ve sahiplenmeler bolca yaşanırken, tartışmalar da boy gösterecektir bu hafta sizler için. Evli olanlar için çocuk konusu gündemde olabilir.

24 Eylül haftası burç yorumları

Sevgili Oğlaklar, haftaya haberleşmeler, konuşmalar, yazışmalarla başlıyorsunuz. Yakın çevrenizden birilerinden yardım alıyorsunuz, işlerinizi düzene sokmak için biraz hızlı adımlar atabilirsiniz bu hafta. Salı günü Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay sizi ailevi olarak etkisi altına alıyor. Aile içinden büyükleriniz, çocuklarınız, kardeşleriniz, yakın akrabalarınız ile yanlış anlaşılmalardan doğan bir takım pürüzler, stresler yaşayabilirsiniz. Aile içerisinde olabildiğince sakin kalmaya, her konuya atlamamaya, ortayı bulan biri olmaya özen göstermelisiniz. Ev almak, ev satmak gibi emlak işleri için de stresli veya ertelenmeli gecikmeli durumlar sizi zora sokabilir. Bu etkiler altında biraz daha ılıman olunmalı. Her şerde vardır bir hayır denmeli. Hafta sonunda bazı şeyler netliğe kavuşmaya başlayacak. Daha yüzeysel daha boş vermiş bir enerjiye bürüneceksiniz.

24 Eylül haftası burç yorumları

Sevgili Kovalar, para ve maddiyat ön planda sizler için bu hafta. İş konularınız gündemde, kazanç kapıları için yeni yollar aramakla meşgulsünüz. Salı gününden itibaren Koç dolunayı enerjisi mevcut gökyüzünde. Sizleri en çok yakın akrabalarınızla ilgili sınıyor olacak bu dolunay, her hangi bir konuda fikir ayrılığına düşebilir, birlikte yaptığınız ticari bir iş varsa sonlandırabilir, bazı tartışmalı durumların içerisinde olabilirsiniz. Kısa seyahatler için ertelenme veya zorluklar görünüyor. Yaptığınız konuşmalarda yanlış anlaşılmalara maruz kalabilirsiniz, isyankar veya iddialı konuşmalarınızdan çarpıcı sonuçlar çıkarabilir çevrenizdekiler. Özellikle kardeşlerinizle ilgili bir sorun gündeme gelebilir. Bu dönemi en rahat ve sakin şekilde atlatmak için kendi yolunuzdan yani yardım ederek, iletişim kurarak geçebilirsiniz. Kova burçları hava grubundan dolayısıyla kolay iletişim kurabilir, fikirleriyle çözüm yolu bulabilen burçtur.

 

24 Eylül haftası burç yorumları

Sevgili Balıklar, haftaya Ay sizin burcunda başladık. Biraz tembellik etmekten kimseye zarar gelmez. Rahatlamak ve sakin kalmak adına bazı kişisel yollarınız vardı. Salı gününden itibaren ise Koç dolunayı sizi maddi anlamda sınamaya geliyor. Gerçekçi olmak, elinizi taşın altına koymak, bir şeyler yapmak, para düzeninizi korumak, ev bütçenizi düzenlemek, yeni iş alternatifleri oluşturmak adına çalışmalar yapabilirisiniz. Bir şeylerden vazgeçmek bazen düzen getirir. Mesela çok da gerekli görmediğiniz bir şeyi almayarak işe başlayabilirsiniz ve tasarrufa geçersiniz. Eşiniz, sevgiliniz, arkadaşınız veya ailenizle para mevzularından ötürü bir gerginlik yaşanabilir. Çünkü Koç dolunayı bu noktayı işaret ediyor. Biraz daha tutumlu ve idareci olunmalı diyorum, en azından önünüzü görene denk.

 

24 Eylül haftası burç yorumları
Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog