İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

24 Haziran Oğlak dolunayı ve etkileri

Bu akşam 3 derece Oğlak burcunda saat 21:38’de gerçekleşecek Dolunay’da Jüpiter de devrede olacağından genel hatlarıyla iyicil etkiler göreceğiz. Tabii gökyüzünde sert açılar da mevcut fakat Jüpiter pek çok alanı hafifletecek. Dolunaylar bilindiği üzere netice almak, ektiklerimizi biçmek, sonuca ulaşmak, başlattığımız işlerin bitişi gibi durumları gösterir. Ay’ın en parlak olduğu en belirgin olduğu göksel durum olduğundan, her şey apaçık ortada ve görünür olur. Gizlide bir şey kalmaz, olaylar ortaya çıkar. Astrolog Dolunay Karaca, 24 Haziran Oğlak dolunayını ve burçlara etkisini anlattı.

profil
BT Ekip
24.06.2021
24 Haziran Oğlak dolunayı ve etkileri

Sevgili Koçlar ve yükselen Koçlar; bu hafta Oğlak burcundaki dolunayla beraber sizler özellikle iş konularında birtakım problemlerin içine sürüklenebilirsiniz. Aklınız bu yüzden sürekli olarak para mevzularına dalabilir, yeni alternatif iş konuları yaratmak, maddi imkanlarınızı geliştirmek ve elinizde olanı tutabilmek adına çalışacaksınız. Üstlerle veya patronlarınızla aranızda zorlayıcı bir hafta geçeceğe benziyor. Ailevi olarak da yıpranmanız söz konusu. Aşk konularında bir ilişkiyi bitirmek ve yenisine başlamak için fırsatlarınız olabilir çünkü etrafınız hayli kalabalık ve dikkat çekicisiniz. Lider yönünüz ağır basıyor ve size karizma katıyor.

Mutlaka izleyin: Dolunay dönemi nasıl değerlendirilmeli?


Sevgili Boğalar ve yükselen Boğalar; bu hafta hukuksal konular, yurtdışı bağlantılı işler, eğitim hayatınız veya eşinizin akrabaları belki kendi uzak akrabalarınızla aranızdaki problemler olabilir. Mücadele gerektiren bir zaman, çevrenizde zorlayıcı etkiler var, insanlara bir şeyler anlatmak ve çözüm bulmak adına kendinizi zorlayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi güç savaşlarının içinde olabilir, onunla en makul şekilde anlaşmak ise size düşüyor. Hafta sonundan itibaren parasal açıdan rahatlayacaksınız. İş konularında ortaklardan yana şanslı olacaksınız. Seyahatlerde engeller çıkabilir. 

Mutlaka izleyin: Dolunay dönemi nasıl değerlendirilmeli?


Sevgili İkizler ve yükselen İkizler; sizler için Oğlak dolunayı; gizli kalmış konuları bir bir açığa çıkarırken, ortaklık alanınızda bir sürtüşme, ortaklarınızla ayrılık kararı veya eşinizin, partnerinizin işten ayrılma durumu gündeme gelebilir. Miras konuları, borçlar, krediler gibi para alım satım işleri devrede olacak fakat bir o kadar da zorlayıcı etkiler barındıracak içerisinde. Aşk ve sevgi konularında ise flörtler ve sevgi alışverişiniz güzel gelişmelere gebe, ailevi konularınıza tamamen bağlı ve istekli olacaksınız. Evinizde vakit geçirmek isteyecek ve sevdiklerinize sarılacaksınız.

Mutlaka izleyin: Dolunay dönemi nasıl değerlendirilmeli?


Sevgili Yengeçler ve yükselen Yengeçler; intikamdan kaçınmanız gereken bir haftadasınız. İlişkilerinizde zorlu dönemlerden geçiyor olabilirsiniz, güç savaşları, entrikalar, münakaşalar, tartışmalar derken çok yorulup kenara çekilmeyi, kendi içinize dönmeyi tercih edebilirsiniz, zorlu bir süreç olsa da bu dönemi atlattıktan sonra kendinize güveninizi yeniden kazanmış olarak yola devam edebileceksiniz. İkili ilişkilerde çözülmesi gereken konular ve olaylar var. Bunlar masaya yatırılmalı ve net bir şekilde konuşulmalı. Jupiterin etkisi ile konuşulup halledilmeyecek şey olmadığını göreceksiniz. 

Mutlaka izleyin: Dolunay dönemi nasıl değerlendirilmeli?


Sevgili Aslanlar ve yükselen Aslanlar; günlük yaşamınızda, rutin koşturmalarınızda, çalışma ortamınızda ne kadar zorlansanız da, bu zorluklar sizi yıldırmıyor tam tersi daha da azimli ve hırslı biri haline getiriyor. Özellikle iş hayatınızda her şeye dört elle sarılmak, çevrenizdekilere savaş açmak, istemediklerinizi ayıklamak, ben seçilmem seçerim sözüyle bütünleşen ruh hali tavırlarınıza yansıyor. Oğlak burcundaki dolunay ile birlikte günlük rutin konularınızda bir karar aşamasındasınız. Beslenme, diyet, spor gibi faaliyetler arttırılmalı, sağlık konusunda dişler, deri, kemiklere dikkat edilmeli, rutin kontroller yaptırılmalı. 

Mutlaka izleyin: Dolunay dönemi nasıl değerlendirilmeli?


Sevgili Başaklar ve yükselen Başaklar; aşk ve flörtlerde, ilişkilerinizde hayal kırıklıkları, zorluklar sizleri bekliyor bu hafta, özellikle çocukları olanların çocuklarıyla ilgili sorunları gün yüzüne çıkabilir, güç savaşları, münakaşalar yaşayabilirler. Bu enerjiyi dönüştürerek spora harcamak, hobilerinize eğilmek, farklı uğraşlar bulmak bir nebze de olsa sizi yatıştırmaya yarayabilir. Kişisel gelişiminize daha fazla önem vermeli, hayattan keyif almaya yönelik çalışmalar yapmalı, aşklar, flörtler ile ilgili net bir karar almalısınız. Yatırımlar için uygun bir süreçte değilsiniz. 

Mutlaka izleyin: Dolunay dönemi nasıl değerlendirilmeli?


Sevgili Teraziler ve yükselen Teraziler; bu hafta aile hayatınızla ilgili zorlanmalar söz konusu veya yaşadığınız yerde değişiklikler yapabilir, beklenmedik ani değişimler içerisinde bulunabilirsiniz. Taşınma, yer değiştirme, ev alma, ev satma gibi gayrimenkuller üzerinde birtakım farklı konular gündeminizde. Genel itibariyle ilişkilerinizde adaletli olmaya gayret ediyorsunuz, sözlerinizde, konuşma ve tavırlarınızda sakin ve dengelisiniz aslında. Kendi ruh halinizde özgüvenli ve temkinlisiniz. Dolunay ile birlikte ev ve aile temalarında bir bitiş ve sonlanma yaşamanız olabilir. Böyle bir durumla karşılaşan Teraziler, bunun üstesinden gelebilecek güçteler.

Mutlaka izleyin: Dolunay dönemi nasıl değerlendirilmeli?


Sevgili Akrepler ve yükselen Akrepler; bu hafta yakın çevre akrabalar, kardeşleriniz veya kardeş kadar yakın gördüğünüz kişilerle sert durumlar söz konusu. Anlaşmazlıklar, iç huzursuzluklar gündeminizde. Sık yer değiştiren bir Akrepseniz kısa seyahatleriniz esnasında meydana gelebilecek ufak tefek kazalara, engellere, problemlere karşı önleminizi almalısınız. Aşk ve ilişkilerden yana şanslı olacağınız bir hafta bu, lakin eski sevgililerden öç almak veya intikam almak için yola çıkmamalısınız. Böyle bir tutum sizi yıpratır. Bu dönem her duyduğunuz habere inanmamalı, dedikodulardan uzak durmalısınız. Hisleriniz kuvvetli ve algılarınız açık olacak. Dışarıdan duyduğunuz her şeye kulak asmamalısınız.

Mutlaka izleyin: Dolunay dönemi nasıl değerlendirilmeli?


Sevgili Yaylar ve yükselen Yaylar; parasal anlamda sıkışıklık yaşayacağınız ve maddi değerleriniz konusunda birtakım olayların içine girebileceğiniz bir haftadasınız. Gündelik koşuşturmalarınızın artacağı ve iş yükünüzün, sorumluluklarınızın arttığı bir zamandasınız. Oğlak burcundaki dolunay sizleri bu konularda uyarıyor olacak; belki bu alanlarda bir değişikliğe gitmeniz gerekebilir. Finansal konularda birtakım kararlar alabilirsiniz. İş yaptığınız kişilerle fikir alışverişinde bulunmanız gerekmekte. 

Mutlaka izleyin: Dolunay dönemi nasıl değerlendirilmeli?


Sevgili Oğlaklar ve yükselen Oğlaklar; sizler için büyük bir değişiklik söz konusu, biraz yıpratıcı, biraz yorucu, bir o kadar da rekabet içeren bir süreçten geçiyorsunuz. Kendinizle ilgili kararlar almak ve bunlar için mücadele etmek istiyorsunuz fakat bir yandan da mücadele edecek haliniz yok gibi. Ev değişikliği, yer değişikliği, aile içinden gelebilecek birtakım olaylar sizi yormuş olabilir, dolunay sizin burcunuzda gerçekleşiyor; artık bazı şeylerle yüzleşmek, bazı konularda net olmak, karar almak zamanı sizler için... Hayatın her alanı ile ilgili üzerinizde bir yük taşıyor imajınızı bırakmalısınız; bu haftayı atlattıktan sonra daha rahatlamış ve dinginleşmiş hissedeceksiniz. 

Mutlaka izleyin: Dolunay dönemi nasıl değerlendirilmeli?


Sevgili Kovalar ve yükselen Kovalar; içsel huzursuzluk, uykusuzluk, stres gibi durumlara hazırlıklı olun bu hafta... Aslında her şey dışarıdan gayet iyi gibi görünse de, içinize sindiremediğiniz durumlar sizi yorabilir. Geçmişe takılı kalmamaya çalışın, istemediğiniz bir huyunuz veya kötü bir alışkanlığınız var ise bırakmak için ideal bir zaman dilimindesiniz. Dolunay sizin 12. hanenizde gerçekleşiyor. Kapalı alanlar, hastaneler, adliyeler gibi yerlerde zorlanmalar, pürüzlere takılmalar, isyan etmeler olabilir. Arkadan dönen işlere müdahale edemeyeceğiniz, bunun yerine her şeyi akışına bırakmaya karar vereceğiniz bir dönem.

Mutlaka izleyin: Dolunay dönemi nasıl değerlendirilmeli?


Sevgili Balıklar ve yükselen Balıklar; sosyal hanenizde yani arkadaşlar ve çevrenizle ilgili güç çekişmeleri, tartışmalar ve değişiklikler, bolca haber var bu dönem. Uzun süredir iş hayatında, kariyerinde sorun yaşayan Balıklar, bir ortaklık anlaşması yaparak veya birilerinden destek alarak rahatlayabilirler. Oğlak burcundaki dolunay ile arkadaşlıklarda seçim yapmak, kimin size iyi hissettirdiğine odaklanmak, iyi hissetmediklerinizle bağlarınızı koparmak bu dönem önemli... Kalabalıklar içerisinde kendisini yalnız hissedenlere arkadaşlık ve sosyal hanelerini değiştirmelerini öneririm. Sonradan hayal kırıklığı yaşamamak adına alma- verme dengesini ayarlamanız gerekmekte...

Mutlaka izleyin: Dolunay dönemi nasıl değerlendirilmeli?


Önceki ve Sonraki
Haberler