İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Aralık ayı burç yorumları

2016'nın son ayında burçları 14 Aralık'ta İkizler burcunda gerçekleşecek dolunay ve 21 Aralık'tan sonra Merkür retrosu bekliyor. Astrolog yazarımız Dolunay Karaca, Aralık ayı burç yorumlarını buseterim.com.tr okuyucuları için yazdı.

profil
Dolunay Karaca
02.12.2016
Aralık ayı burç yorumları

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar; bu yılın son ayında en şanslı olduğunuz konu aşk ve ilişkiler olacak, seviliyor ve seviyorsunuz. Motivasyonlarınız arasında yurtdışı seyahatler ve planlar mevcut. 14 Aralık’ta 22 derece İkizler burcunda bir dolunay gerçekleşiyor, bu dolunayda hukuksal bir meselenizi halledebilir bir sonuca vardırabilirsiniz. Bu ay Merkür retrosu devreye giriyor 21 Aralık’tan itibaren elektronik eşyalarda bozulmalar, yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. 22 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna geçiş yapacak ve 29 Aralık’taki yeniayla beraber iş konularınız gündeminizde olacaktır. Yeni başlangıçlar yapmak için uygun bir aydasınız. Mars yönetici gezegeniniz bu ay burç değiştirerek Balık burcunda yol alacak, bu da sizleri biraz duygusallaştırıyor. Eskiye, hatıralara dalmanıza neden oluyor. Bilinçaltınıza ittiğiniz konular su yüzüne çıkabilir. 

Aralık ayı burç yorumları

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar; sevgi ve aşk konularında biraz yıprandığınız bir ay olabilir. Bu yüzden duygusallıktan öte daha mantıklı ve sorumlulukla yaklaşmak isteyeceksiniz tüm konulara. Beni üzen ve yoranları istemiyorum hayatımda diyerek bir restleşme söz konusu sizler için. Ortaklıklar gündeminizde, ödemeleriniz, faizler, vergiler vs. tüm bu konularda inisiyatif alacaksınız. 14 Aralık’ta bir dolunay meydana geliyor İkizler burcunda, sizin maddi hanenize denk düşüyor, bir şeyler satmak veya almak niyetine bürünebilirsiniz. 29 Aralıkta bir yeniay oluşumu var Oğlak burcunda, yeni bir kursa başlamak, eğitime devam etmek düşüncesi sizi motive edebilir. Bu ay ayrıca Merkür retrosu devreye giriyor. 21 Aralık’tan itibaren iletişim kopukluklarına dikkat etmenizi tavsiye edebilirim.

Aralık ayı burç yorumları

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar; bu ay sizin burcunuzda gerçekleşecek bir dolunay mevcut. Bu dolunayda bazı kararlar alacaksınız. Bir takım gerilimli durumların içinde yer alabilirsiniz, Merkür ve Ay kavuşumu parasal konularda bir takım bitişler yaşayabileceğinizi vurguluyor. Yönetici gezegeniniz Merkür aynı zamanda bu ay sonuna doğru gerilemeye başlayacak, biraz zorlanabileceğiniz bir aydasınız. Neyse ki 29 Aralık’ta olacak olan yeniayla beraber tüm ay geçirdiğiniz gerginlikler son buluyor ve artık yeni yıla yeni kararlarla başlamanızı size vadediyor. Yeni bir iş, yeni bir ortaklık, yeni bir proje için kolları sıvamalısınız. Bu ay sevgi ve aşk konularında çok karışıklık var, bir den fazla talibiniz olabilir ve siz kime neye karar vermeniz gerektiğini bilemeyebilirsiniz. 20 Aralık’ta Mars yer değiştiriyor ve Balık burcuna geçiş yapıyor, bu geçiş sizi olumlu yönde teşvik edecek ve atılım yapmanızı sağlayacak.

Aralık ayı burç yorumları

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar; bu ay alışkanlıklarınızdan sıyrılıp farklı bir ben olma yolunda devam edeceksiniz. 14 Aralık’ta meydana gelecek olan dolunay sizi bu yönde teşvik edecek. Ay boyunca en çok rutin işleriniz belki can sıkıcı şeyler günlük koşuşturmalar devam ediyor olacak. 29 Aralık ise size bir sürprizle geliyor. Çünkü bekar olanlar için yeni bir aşk kapıda, küs olan veya ilişkisi iyi gitmeyenler için ise bir barışma meydana gelecek. Oğlak burcunda olacak bu yeniay sizin yüzünüzü güldürmeye geliyor olacak. Merkür retrosu 21 Aralık’ta başlıyor, arkanızdan iş çeviren dedikodu yapanlar illaki olacaktır. Bilginize. 

Aralık ayı burç yorumları

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar; soğuk ve mesafeli olacağınız durumlar var, bu sizi daha da güçlendirecek. Bazı kişilere karşı tavırlı ve mesafeli duruş sergileyecek, sorumluluklarınızın üstesinden gelebilecek ve bunu herkese kanıtlamak isteyeceksiniz. Bu ay İkizler burcunda 14 Aralık’ta bir dolunay meydana geliyor, bu dolunayda arkadaş çevrenize çok dikkat etmeniz gerekiyor. Elemeler yapmak belki bir projeyi sonlandırmak üzeresiniz. Bir konuda umudunuz vardı belki ondan vazgeçeceksiniz. 29 Aralık’ta ise Oğlak burcunda bir yeniay var ve bu yeniayda gündelik işleriniz, zamanınızı nasıl değerlendirmeniz gerektiği konularında bir ayarlama yapmak durumunda kalabilirsiniz. Yeni bir kiracı ile anlaşmak, yeni bir evcil hayvan edinmek gibi yeni durumlar söz konusu sizler için. 21 Aralık’taki Merkür retrosu ise bu alanda gerçekleşiyor, yani anlaşmaları iki kere okumanızı tavsiye ediyorum sizlere.

Aralık ayı burç yorumları

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar; bir iş değişikliği söz konusu sizler için. İşinizden ayrılmak veya farklı bir sektöre sıçramak istiyorsanız bu ay sizler için önem taşıyor. 14 Aralık’ta İkizler burcundaki dolunay sizleri bu konuda teşvik ediyor. Patronlarınızla aranızda bir gerginlik söz konusu olabilir ve siz daha fazla dayanamayıp işinizi bırakabilirsiniz. 29 Aralık’ta ise Oğlak burcunda bir yeniay meydana geliyor çocuk bekleyen Başaklar için müjdeli haberler var, bu konuda yeni atılımlar yapabilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Merkür retro hareketine 21 Aralık’ta başlıyor üç hafta sürecek olan bu süreçte bazı takıntılı davranışlardan uzak durmaya gayret gösterin. Aşk konularında sevdiğiniz kişi sizden uzaklaşabilir bunun nedeni maddi konular olabilir.

Aralık ayı burç yorumları

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar; bu ay sizler için iletişim ve yakın çevre ilişkileriniz çok önem taşıyacak. Bazı zıtlaşmalar ve çekişmeler içerisinde kalabilirsiniz, sizin yapınıza hiç uymayan bir durum olduğu için gerilebilirsiniz. Sizler her zaman uzlaşmacı ve adil insanlar olmaya gayret gösterirken, çevrenizdekilerin bu tutumu sizi üzebilir. 14 Aralık’ta bir dolunay meydana geliyor İkizler burcunda, bu dolunayda yurtdışına çıkmak, uzaktan gelen akrabalarınız veya iş yaptığınız kimselerle aranızda bir sorun olabilir. 29 Aralık’ta ise Oğlak burcundaki yeniay size bir takım güzellikler vadediyor olacak, hangi konuda derseniz kariyerinizin zirvesine doğru tırmanıyor olacaksınız. 21 Aralık’ta Merkür retrosu başlıyor ve ertelediğiniz görüşmeleriniz var ise tekrardan bunlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Aşk ve sevgi konularında sevdiğiniz kişinin romantik hareketleri sizi şaşırtacak.

Aralık ayı burç yorumları

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar; kafanız ve motivasyon konunuz maddi konular bu ay yine. Bir takım zorlukların ve çekişmeli durumların ardından iyi haberlerde geliyor olacak. 14 Aralık’ta İkizler burcunda bir dolunay meydana gelecek, bu dolunayda bir ortaklığı bitirme, borç aldıysanız geri ödeyebilme, kredi çekmek gibi durumlar sizde gerginlik yaratabilir. 29 Aralık’ta ise Oğlak burcunda bir yeniay meydana geliyor, kardeşlerinizle ilgili güzel bir gelişmeye tanıklık edebilir ve ailenize yeni birini ekleyebilirsiniz bu yeniayda. Yalnız Merkür retrosu bu dönemde devrede olacak dolayısıyla eskiden tanıdığınız birinin yeniden hayatınıza girmesi de yüksek olasılık. Bu ay maddi konularda artık bir netlik kazanmak istiyorsunuz, iletişim ve hissiyatınız sizi yönlendirecek, kalbinizin sesini dinlemelisiniz. Aşk hayatınız ise inişli çıkışlı, sizler olan biteni çabuk unutabilen kişiler değilsiniz bu yüzden belki de zamana bırakmakta fayda var.

Aralık ayı burç yorumları

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar; evet bu ay her yere yetişen, herkesin derdine koşan, herkese yardım etmeye çalışan bir Yay var. Bir sürü konu ve olay var etrafınızda. İçinden çıkamadığınız durumlar olduğu kadar çok kolay çözüme ulaştırdığınız konular da var. Bir stelyum oluşuyor sizin burcunuzda, yani pek çok gezegen Yay burcunda şu an; bu da sizi hem çok iyimser ve güçlü kılıyor hem de pek çok konuyla ilgilenmek durumunda bırakıyor. 14 Aralık’ta karşıt burcunuz İkizlerde bir dolunay meydana gelecek, ayrılık, bitiş, kopma durumları olabilir partnerinizle aranızda. Bazı fikir ayrılıklarına kapılabilirsiniz, siz ve o birbirinizi anlamadığınız bir süreçte olacaksınız. 29 Aralık’ta ise Oğlak burcundaki yeniayla birlikte kazanç kapılarınız aralanıyor, yeni bir iş bulma ihtimaliniz veya olan işinizi büyütmek isteyeceğiniz bir sürece gireceksiniz.

Aralık ayı burç yorumları

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar; bu ay sizler için gerçekten zorlu geçeceğe benziyor, içsel olarak huzursuzluk çekiyor olabilirsiniz, kendinizi güvende hissetmiyor olabilirsiniz, sağlık sorunları veya uykusuzluk çekiyor olabilirsiniz. Bu yüzden kendinizi işinize adamak istiyorsunuz bir kaçış olarak fakat orada da istediğiniz randımanı alamamaktan şikayetçisiniz merak etmeyin bu ay tüm bunlar için son olacak ve yeni yıldan itibaren her şey sona erecek sizler için. Öncelikle 14 Aralık’ta İkizler burcunda bir dolunay var, günlük işlerinizi yoluna koymanız belki de ofis çalışanlarınızla aranıza mesafe koymanız gerekebilir, ofis içi gerginlikler olabilir, çalışmayanlar için günlük yaşamlarında sık görüştükleri kişiler etraflarındaki kişilerle gerginlikler söz konusu olacaktır. 29 Aralık’ta ise sizin burcunuzda bir yeniay meydana gelecek ve işte bu andan itibaren her şey yoluna girecek. 21 Aralık’ta Merkür sizin burcunuzda retro harekete başlıyor, geçmişte takıştığınız sorun yaşadıklarınızla aranızı düzeltmek için fırsat yaratabilir sizlere.

Aralık ayı burç yorumları

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar; bu ay 14 Aralık’ta İkizler burcunda gerçekleşecek dolunayda çocuk konuları sizi gerebilir, bu konuda bir sıkıntı yaşamanız veya bir gerginlik yaşamanız olası. 29 Aralık’ta ise Oğlak burcunda bir yeniay oluşumu var. Sizin arkanızda dönen bir takım işleriniz açığa çıkacak bu sizin için iyi olacak, çünkü gizli kalmasını istediğiniz şeyler aslında ortaya dökülerek daha kolay çözüme kavuşacak. Su akacak yolunu bulacak yani. Bu ay biraz entrikalı ve farklı bir ay sizler için. Motivasyon konunuz ise arkadaşlarınız olacak, sizi destekleyecekler ve yanınızda olacaklar. Sevgi ve aşk konularında bir bitiş yaşama ihtimaliniz yüksek görünüyor.

Aralık ayı burç yorumları

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar; bu ay motivasyon konununuz iş konularınız olacak, ofis içi toplantılar, projeler, yeni fikirler, bu fikirler esnasındaki karşıtlıklar tüm dikkatinizi yönelttiğiniz nokta olacaktır. 14 Aralık’ta İkizler burcunda bir dolunay meydana geliyor, bu dolunayda ev ve hane konularında bir sonlanma yaşayabilirsiniz, bir gerginlik ve kopma durumu söz konusu olabilir, sakin ve uzlaşmacı kalmaya özen göstermelisiniz, fakat tabii bu kolay olmayabilir sizler için, çünkü bastırdığınız duygularınız su yüzüne taşacaktır. 29 Aralık’ta ise Oğlak burcunda bir yeniay meydana geliyor, bu yeniay da yenilenme ihtiyacı hissedebilir, bazı konularda yeni kararlar alarak devam edebilirsiniz. Fedakarlık alanınız ise sevdiğiniz kişi ve arkadaşlarınız olacak, onların dertlerine ortak olmaya çalışacaksınız. Dikkat edin kurban durumuna siz düşmeyin. 

Aralık ayı burç yorumları
Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog