İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Eylül ayında burçları neler bekliyor?

Eylül ayı yoğun bir ay; 2 Eylül’de Balık burcunda dolunay, 17 Eylül’de ise Başak burcunda bir yeniay meydana gelecek. 9 Eylül’de ise Mars retrosu başlıyor Koç burcunda. Astrolog Dolunay Karaca Eylül ayı burç yorumlarını paylaştı.

profil
Dolunay Karaca
28.08.2020
Eylül ayında burçları neler bekliyor?

Sevgili Koçlar, Eylül ayı yoğun bir ay; 2 Eylül’de Balık  burcunda dolunay, 17 Eylül’de ise Başak burcunda bir yeniay meydana gelecek. 9 Eylül’de ise Mars retrosu başlıyor sizin burcunuzda. Bu ay gündelik hayatınızı baştan sona değiştirmeye, yeni bir iş veya yeni bir ofise taşınmaya niyet edebilirsiniz.  Günlük temponuz artarken birlikte çalıştığınız kişiler ve iş sorumlulukları üstünüze binebilir. Geçmiş konular, aşk, ilişki her ne varsa tekrar edebilir. Organizasyonlar, doğum günleri, sosyal ortamlarınızın yoğun olduğu bir ay. İş yerinizden terfi alabilirsiniz, maaşınız için zam isteme durumunuz olabilir. Ay ortasında gizli saklı işler çevirebilir veya arkanızdan iş çevirenlerin olduğunu öğrenebilirsiniz. Özellikle kariyer konularında isteklerinizi direkt olarak söyleyeceğiniz bir dönem. Sevdiğiniz kişi sizi destekliyor, ilişkiniz iyiye gidiyor. Bekar olan Koçlar, etrafınız çok kalabalık.


Sevgili Boğalar, aşk ve çocuklar hanenizde yeni başlangıçlar zamanı, hamilelik düşünen Boğalar için uygun etkiler söz konusu , yalnız olan Boğalar için de aşk enerjileri devrede olacak. 2 Eylül’deki dolunay sosyal çevrenizde gerginlikler ve arkadaş hanenizde sorunlar yaşamanıza vesile olabilir. Bu krizi atlatabilirseniz sorun yok gibi duruyor. Yeni bir hobiye başlamalısınız. Görüşmediğiniz kişileri aramak, eski dostlukları tazelemek, hayatınızda yenilikler yapmak istediğiniz bir süreç. Seyahatlerde birtakım engeller ve ertelenmeler olsa da, sizler pes etmiyorsunuz ve gerekli planları, organizasyonları yapıyorsunuz. Geleceğinizi düşüneceğiniz, maddi anlamda kendinizi güvenceye almak isteyeceğiniz bir aydasınız.  


Sevgili İkizler,  sizler ev ve aile konularında yeni başlangıçlar yapabilirsiniz; küslükler, kırgınlıklar varsa aile içerisinde düzelmeler yaşamak ve kalpleri onarmak adına olumlu etkiler var bu ay. Dolunay esnasında tartışma ve gerginliklerden, iş ortamında kopmalardan kaçınmalısınız. Aşk için mutluluk kapıda. Karar aşamasındasınız. Fikirleriniz bir revizyon döneminden geçiyor, daha olgun bakmak, daha farklı yöntemler denemek gerekiyor belki de. Bu ay genel anlamda sürprizleri bol bir ay olacak, sosyal çevrenizde beklenmeyeni bekleyin bence. Etrafınızdaki olaylara yetişmekte zorlanabilirsiniz. İş konusunda ise kendinizi kurban etme ihtimaliniz var, fazla iyimser bakmak isteyeceksiniz fakat hayal kırıklığı riski taşıyan bir süreç. Aşk konularında bir yandan ciddi olmak hoşunuza gidiyor bir yandan da flörtöz ruh halinden çıkamıyorsunuz. Çocuksu yanınız her zaman devrede. 


Sevgili Yengeçler, tanıtım, pazarlama, halkla ilişkiler reklam alanlarında kardeşlerinizle iş birliği yapabilir , yakın çevre ilişkilerinizi düzene koyabilirsiniz. Dolunay sizin hukuksal alanda bir sonuca varmanıza veya eğitiminizle ilgili bir karar almanıza yol açabilir. Sevdiğiniz kişi uzlaşmaya yatkın, sorunlarınızı konuşarak halledebileceksiniz. Para konuları ve kariyer hayatınıza yön vermek istiyorsunuz, bunun için önce biraz beklemek ve önünüzü görmek sağlam adım atmak isteyebilirsiniz. Ay ortasında sosyalleşmek isteyecek ve çeşitli organizasyonlara katılacaksınız. Aşk ve sevgi konularında kararlı ve netsiniz. Ciddi düşünceler içerisinde olacak ve iyi planlama sayesinde karşı tarafın dikkatini tam anlamıyla çekebileceksiniz.


Sevgili Aslanlar, tüm motivasyonunuz parasal hanenize yönelecek. Güzel gelişmeler yaşanabilir bu alanda,y eni başlangıçlar, yeni fikirlerle dolup taşacaksınız. İş imkanlarınızı arttırmak, yeni iş alternatifleri denemek açısından uygun bir zaman dilimi. Dolunay döneminde ödemeler biraz canınızı sıkabilir. Aşk adına ise güzel gelişmeler var. Ortaklıklar konusunda daha önceden kaybettiklerinizi geri kazanmak istiyorsunuz. Daha verimli çalışmak ve yapılan hataları telafi etmek isteyeceksiniz. Bu size kazandıracak ve paylaşımlarınız artacak. Sevgi ve aşk konularında ilişkiniz gittikçe güçleniyor, bunu sizler de hissediyorsunuz, hayata daha farklı bakıyorsunuz ve seviyo, seviliyorsunuz. Eşinizin veya partnerinizin başarısı sizi de mutlu edecek, attığı bir adımın büyüdüğünü ve iyiye gittiğini göreceksiniz. Yurtdışı düşünen Aslanlar için, birtakım sorunlar oluşabilir, bir anda ertelenme veya ufak pürüzler çıkabilir. Çocuk konusunda ise sorumluluklarınız artıyor. 


Sevgili Başaklar, evet bu ay sizin ayınız. Güneş’in de sizin burcunuzda parladığı tüm ay boyunca olumlu etkiler altındasınız. Kendinizle ilgili kararlar almak ve her türlü girişim  size olumlu geri dönecek. Dış görünümünüzü değiştirmek, spora başlamak, bütçenizi gözden geçirmek gibi durumlarınız olabilir. Çalıştığınız emek verdiğiniz projelerin artık meyve vermeye başladığı bir zaman dilimine giriyorsunuz. Kendinize dönük olmak isteyeceğiniz bir ay, ikili ilişkilerinizde hata yapma olasılığınız ise artabilir, iletişim şeklinizde abartıya ve eleştiriye yatkınsınız; bu da çevrenizdeki insanları üzebilir. Ortaklıklar ve para konularınızda beklenmedik ani gelişmeler var, tartışma ve rekabetin de arttığı bir dönem sizler için.  Miras konularında aksiyona geçmek, hakkınız olanı almak isteyebilirsiniz. Bu ay tüm bu konularda inisiyatif alacaksınız. Yeni kararlar ve hedefleriniz var.


Sevgili Teraziler, bu ay sizler için  eskileri temizleme, kötü bir alışkanlığınızı terk etme, biraz geri planda kalma durumu yaşanabilir. 2 Eylül’deki dolunay günlük işlerinizi yoluna koyarken gerilim yaşamanıza, düzen ve pratiklik isteyen işlerde kaosa neden olabilir. Fakat sevdiğiniz kişinin desteğini alacağınız, dingin ve huzurlu hissedeceğiniz dönemler de yok değil. Teraziler için güzel bir dönem başlıyor, güçlü ve kendinden emin birisiyle tanışma fırsatları bu ay öne çıkıyor. İlişkilerde daha hareketli ve aktif günler başlıyor. Artık elinizi taşın altına koyma vakti geldi Teraziler. Karar almak ve uygulamak, ilişkilerinizi sağlamlaştırmak veya hız kazandırmak gerekebilir. Ay genelinde günlük rutin işleriniz yoğun olacak, organizasyonlarda aksilikler yaşanabilir, bazı gerçeklerle yüzleşmek gerekebilir, bu dönem özellikle olmaz dediğiniz konular bir anda olmaya başlayabilir. Şans sizden yana olacak.


Sevgili Akrepler, arkadaşlık haneniz dolup taşarken yeni insanlarla tanışma fırsatınız doğuyor. Birlikte partiler, davetler ve organizasyonlar yapacağınız durumlar söz konusu. Sezgileri kuvvetli olan siz Akrep burçlarının, iç sesleri, vicdanları, inançları sorgulanacak bu ay.  Kafanızın içinde oluşan projeler ve planlar, size yardım edecek. Yeni tanışmalar, yeni aşklar kapıda. Sağlık konularında girişimleriniz olabilir, kiracılar, çalışanlar, evcil hayvanlar konuları gündeminize girebilir. Bu konularda çalışmalar yapabilirsiniz. Bu ay, ayrıca ev ve aile konularında güzel gelişmeler yaşayacaksınız, manevi olarak huzurlu bir dönem aslında, kafanız rahatlamaya başlıyor ve bazı noktalarda netleşmenin mutluluğunu yaşıyorsunuz. Aşk ve sevgi konularında sinirli konuşmalardan kaçınmanız gerekecek, tartışmalar bir anda başlayabilir ve canınız sıkılabilir. 
 


Sevgili Yaylar, bu ay iş konularınız vurgu yapıyor!  Yeni bir işe başlayabilir, terfi alabilir, iş değiştirebilirsiniz. Uzun zamandır ertelediğiniz evlilik fikrini gerçekleştirmek için kolları sıvayabilirsiniz. 2 Eylül’de yaşanacak dolunay  sizleri ev ve aile içi konularda gergin bir sürece çekebilir ama sonuç iyi olacak. Aşkı konuşmaya gerek bile yok her şey mükemmel. İletişim konularında bazı hatalar yapmaya müsaitsiniz, bunu daha olumluya çevirmek elinizde aslında çünkü sizlerin sezgileri hafife alınamayacak kadar güçlü, dolayısıyla istediğiniz zaman empati yapabilir, suyuna göre şerbet verebilir, politik olabilirsiniz, isteyin yeter. Bu ay genel anlamda hobileriniz ve arkadaşlıklarınız gündemde.  Gezme tozma modunuz yüksek olacak, yeni bir şeyler öğrenme isteğiniz artacak, yeni yerler keşfetme arzunuz tavan yapacak. Biraz motivasyon konusunda sorunlar olabilir ama üstesinden geleceksiniz. Aşk ve sevgi konularında dönüştürücü etkiler var, fikirleriniz değişiyor, katlanamadığınız şeylere artık katlanmaya başladınız bile.


Sevgili Oğlaklar, bu ay sizin için farklı bakış açıları gündemde. İnanç sisteminizden,  olaylara kadar pek çok konuda yeni bir perspektif kazanacaksınız. Yurtdışı bağlantılı işler, planlar yapmak , hukuksal bir davanın çözülmesi bu süreçte önünüze çıkabilir. Sağlık ve ilişkiler bakımından da olumlu bir sürece giriyorsunuz. Ufak tefek kazalara, yaralanmalara dikkat edilmesi gereken bir süreç sizler için, kardeşlerinizle iletişiminizde bazı ufak sorunlar olabilir. Beklenmedik gelişmelere hazırlıklı olmalısınız. Maddi konularda ise gelişmeler yaşanacak, çeşitli teklifler ve iş görüşmeleri yapacaksınız. Yakın çevre ilişkileriniz hareketli ve canlı olacak, kısa seyahatler gündeme gelebilir. Oturmaktan sıkılan Oğlaklar için bol hareketli bir dönem bu... Sevgi ve aşk konularınız inişli çıkışlı, yalnız olan Oğlaklar çıktıkları bir gezide biriyle tanışma olasılığı yaşayabilirler, ilişkileri olanlar için ise biraz tartışmalara açık bir dönem, alınganlık yapan taraf karşı taraf ve sizin sinirleriniz artık buna tahammül edemiyor. Karşılıklı oturulup konuşulması gerek. 
 


Sevgili Kovalar, bu ay sizlerin ortaklaşa işlerinizde başarı potansiyeliniz vurgulanacak; kriz yaratan mevzular temizleniyor. Eş tarafından akrabalarla aranızda sıkıntı varsa, düzene girecek, bu alanda şans ve ilerleme kaydedeceksiniz. Bu ay; parasal anlamda bir kayıp veya zarar olabilir, önce kaybetmek sonra kazanmak bu ayın mottosu sizler için. Kendinizi daha iyi, güçlü hissetmeye, daha olumlu düşünmeye başladınız. Bazı kararlar aldınız ve bunları yoluna koymak isteyebilirsiniz. Güzel teklifler almanız, işinizi büyütmeniz, liderlik ve organizasyon kabiliyetinizin güçlenmesi size iyi gelecek. Bu ay genel anlamda maddi yani para konularınız önem taşıyor, yapmak istedikleriniz için bütçe planlaması, ödemeler, borçlar, alım satım işlemleri devrede olacak. Aşk ve sevgi konularında, eski sevgiliden dönüş isteği gündemde, karar ise size kalmış…Biraz düşünmek isteyebilirsiniz.


Sevgili Balıklar, sevdiğiniz kişiyle birlikteliğinizin en güzel dönemlerini yaşayabilir, evlenmek , söz , nişan , ikili ilişkiler adına adımlar atabilirsiniz. Başak burcundaki gezegenler sizleri olumlu yönde etkilerken,  eşiniz veya partnerinizle aranızda eskiden kalma bir konunun düzlüğe çıktığını göreceksiniz. Sadece 2 Eylül’de sizin burcunuzdaki  dolunaya dikkat edilmesi gerekiyor; gereksiz yere kendinizi üzebilirsiniz. Diyete başlamak isteyebilir, yeni bir programa yazılmak ve hobilerinizi geliştirmek, hayata daha aktif katılmak isteyebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle bir arada olmak ve romantik yemekler yemek isteyebilirsiniz. Sahip olduklarınız konusunda aceleci bir tutumla yaklaşmak yanlış kararlar aldırabilir, maddi konularda hassas bir dönem, almak istedikleriniz çok fazla, kafanızda bir liste oluşturdunuz bile, fakat bu konuda mücadele ve bütçelemeyi dengede yapmalısınız. Büyük bir karar almak üzeresiniz. 


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog