İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (1-7 Haziran)

5 Haziran Cuma günü, bütün haftaya damga vuran ve etkilerini bir süredir hissetmeye başladığımız bir ay tutulması yaşayacağız. Bu tutulma Yay burcunun 15. derecesinde gerçekleşecek. Kadersel başlangıç/bitişleri gösteren tutulmalar sayesinde içinden geçtiğimiz süreçlere cevaplar alır, olayların gerçekleşmesi ya da son bulması sayesinde hangi yolda ilerleyeceğimizi netleştiririz. Bu tutulma ile seyahatler, eğitim hayatı ve yabancı ülkelerle olan işlerimiz ile ilgili içinden geçtiğimiz belirsizlikler son bulacak. Haftanın ve ay tutulmasının kişisel hayatlarınıza olan etkisini yükselen burcunuza göre okuyabilirsiniz.

profil
Serap Baytok
01.06.2020
Haftalık burç yorumları (1-7 Haziran)

Ay tutulması eğitim konularınızı netleştirirken, seyahat konularında beklenmedik durumlar geliştirebilir. Kendi akrabalarınız ve eşinizin akrabaları ile ilgili konular tekrar ortaya dökülebilir. İletişim kuramadığınız kimselerle konuşmaya başlayabilirsiniz.


Boğa burçları uzun süredir Uranüs’ün tetiklediği değişim çanlarını duyuyor ve tabii ki bir Boğa olarak ayak diriyordu. Ay tutulması değişime olan dirençlerinizi kırabilecek bir hanede gerçekleşirken, ekonomik anlamda uzun dönemleri kapsayan belirsizliklerinize cevaplar verecek olabilir.


İkizler burçları tutulmadan en çok etkilenecek burçlardan birisi. Son 6 aydır uğraştığınız ve kafa yorduğunuz şeyler için cevapların alınacağı, belirleyici olayların gerçekleşeceği bir hafta yaşayacaksınız. İlişki, eşiniz, evlilik/ortaklık konularında haberler ve gelişmeler sizi bekliyor.


Yengeç burçları için kafa karışıklığının bittiği bir dönem olabilir. İş hayatında belirsizliklerle uğraşan Yengeçler için son altı ay zor geçmiş ise bu dönemde kararlar alacak ve işinizde çalışıp/çalışmayacağınıza dair kafanızı netleştirecek olabilirsiniz. Sağlık konularında sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız.


Aslan burçları için gelecek hedef ve hayallerini gerçekleştirme zamanı. Son aylarda üzerinde çalıştığınız ve geleceğinizi şekillendirmesini istediğiniz proje ve gündemleriniz meyvelerini verecek. Bir topluluk ve grubun içine girebilirsiniz. Aşk hayatınızdaki değişimler sizi şaşırtabilir. Tutulma etkisiyle büyük bir aşka yelken açıyor olabilirsiniz.


Başak burçları için ev ve yaşam alanında değişimler olacaktır. Arsa/ev, tapu gibi al/sat işlerinizin gerçekleşebileceği ya da ev içi tadilat/değişiklik konularınızın gelişeceği bir haftadan geçeceksiniz. İşverenlerinizden haberler alacak, iş hayatınızda rahatlama ve ilerleme kaydedeceksiniz.


Teraziler daha önce seyahat edebildiler mi bilmiyorum ama seyahat yasaklarının kalkışının ilk kutlayıcısı onlar olacak, akraba ziyareti ya da iş sebepli seyahat ediyor olacaksınız. Dersleri ve eğitim konuları hızlanan bir diğer burç da Terazi burçları olacak. Kardeş ve yakın akrabalarınızla görüşecek ya da kendilerinden haberler alacaksınız.


Akrep burçları ne zamandır beklediği ekonomik özgürlüğe kavuşuyor. Uzun zamana yayılmış projeleriniz ya da işlerinizin karşılığında görmeniz gereken değeri görecek, yeteneklerinizi paraya çevirebildiğinizi fark edeceksiniz. Para ve ekonomik konularda gelişmelere açık, kazanç dolu bir dönem başlıyor.


Yay burçları tutulmanın asıl burcu sizsiniz. Uzun soluklu işlerinize, sıkıntılarınıza ve beklentilerinize cevaplar alma zamanı geldi. Yapabilmiş misiniz, becerebilmiş misiniz, eksikseniz nerelerde ve hangi konularda bu tutulma ile fark edecek, zamanında çok çalışmışsanız karşılıklarını alacaksınız.


Oğlak burçları hayatı sorumluluklar ve görevler üzerinden yaşamayı severler, yönetmeyi sevdikleri bu hayatta akışına bırakmak çok zordur. Bu tutulma iş hayatındaki kontrolünüzü akışa bırakmak ile ilgili sınavlardan geçebilir, elinizden geleni zamanında yapmışsanız geride kalmış bir işin tekrar kucağınıza düşmesiyle karşılaşabilirsiniz. Sağlık açısından hassas bir dönemdesiniz.


Kova burçları için gelecek hayalleri ve ideallerinde değişimler olabilir. Yeni çevre ve kişilerle önemli tanışmalar yaşayabilir ve arkadaş çevrenizde değişiklikler gözleyebilirsiniz. Bazı çevrelerle ve arkadaşlarla bağlantınızı kesmeye karar verebilirsiniz. Aşklar ve çocuklarla ilgili sorumluluklar açısından önemli günler.


Balık burçları için ebeveyn ve aile ile ilgili önemli kararlar aşaması diyebiliriz tutulma zamanları için... İş hayatınızda güzel gelişmeler gözlerken bunun ailenize olan yansımasını nasıl yürüteceğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Eşiniz hayatında bir sayfayı kapatırken bunun rahatlamasını ailece hissedecek olabilirsiniz.


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog