İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (1-7 Ocak)

Yengeç burcundaki dolunay bu haftaya damgasını vuruyor. Salı günü yeni yılın ilk dolunayı yaşanıyor. 2018'in ilk burç yorumlarıyla Dolunay Karaca yeniden sizlerle.

profil
Dolunay Karaca
02.01.2018
Haftalık burç yorumları (1-7 Ocak)

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, yengeç burcunda gerçekleşen bir dolunayla başlıyoruz. Öncü bir burçta gerçekleşecek dolunay, sizin  4. evinizde meydana geliyor ve sizlerin ev, aile, emlak, ev almak, ev satmak, ofis değiştirmek, işyeri açmak vs. gibi gayrimenkul konularda atılım yapabileceğinizi vurguluyor. Bu konularda inisiyatif alma ve bir şeyleri yeniden yapılandırıp, adım atmak sizlere iyi gelecektir. Özellikle aile konularında ve ev konularında küçük hareketlerin büyük sonuçlar doğurabileceğini söyleyebilirim. Çarşamba günü Ay Aslan burcunda ilerliyor olacak. Doğal, enerjik, eğlenceli ve gösterişli bir ruh haline bürünüyorsunuz. Çocuklarla ilgili sorumluluklar artarken, eğlence hayatına olan düşkünlüğünüz de artıyor. 

Haftalık burç yorumları (1-7 Ocak)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, dolunay sizin 3. hanenizde gerçekleşecek. Yani kardeşler, yakın çevre ilişkileriniz, komşular, yakın arkadaşlar, akrabalar hanenizde yeni bir oluşum yaşanacak. Belki yeni birileri eklenecek, belki onlardan duyacağınız bir haber sizi motive edecek. İletişim becerilerinizin arttığı, pazarlama, gazetecilik, basım  yayın, reklam, her türlü sözel ve yazılı iletişiminiz yeni bir oluşuma tabi tutulabilir.  Blog açmak, websitesi kurmak veya var olanı geliştirmek gibi bilgisayar işlerinizde gündeminizde olacak. Hafta ortasında Ay Aslan burcuna geçiş yapıyor. Evinizde davetler vermek için plan program yapabilir,  hazırlık ve ev alışverişleri, gidilecek yerler gibi listeler hazırlayacağınız bir süreçte olacaksınız.

 

Haftalık burç yorumları (1-7 Ocak)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, hafta boyunca parasal konularda hem gerilecek hem de şanslar yakalayacaksınız. Yengeç burcundaki dolunay nedeniyle pek çok yerden iş teklifi gelebilir, elinizdekilerin değeri artabilir, maddi kaynaklı sorunlarınız bu hafta çözülebilir. Haftanın maddi olarak en şanslı burcu sizlersiniz. Manevi olarak ise duygularınız güçlü, Neptün’ün uyumlu açıları mantık ve somut şeylerle meşgul olan sizleri bu hafta maneviyata davet ediyor olacak. Daha fazla duygusal konular açılacak şevkat ve merhamet temaları ön planda olacak. Diğer yandan Plüton’un sert açısı sizleri değişime direnmek, dönüştürmeniz gerekenler konusunda zorlanmak ve bazı şeyleri kesip atmak konusunda zorlayacak. Bitirmeniz gereken her ne ise bu hafta onu bitirmelisiniz artık. Buna kendinizi alıştırmalı ve telkin etmelisiniz. Hafta ortasında kardeşlerle olan ilişkileriniz güçlenirken, sizden yaşça büyük kimselerden destek göreceğiniz konular ortaya çıkacak. Hafta sonuna doğru eviniz için kredi çekmek veya var olan borcunuzu ödemek gibi temalar ön planda olacaktır.

Haftalık burç yorumları (1-7 Ocak)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, sizin burcunuzda gerçekleşecek dolunayla beraber yepyeni duygular ve kararlar içine giriyorsunuz. Sevgili Yengeçler, bu hafta şans sizden yana başlıyor. Kendinize olan güveniniz tam ve yapılması gerekenler için ayağa kalmanın vakti de geldi. Yalnız hafta boyunca eşinizle aranızda bir takım sorunlar olduğu da gözlerden kaçmayacak. Yani o, sizin yaptıklarınıza karşı mı geliyor, yoksa sizle fikir çatışması mı yaşıyor? Gelenekçi ve değişime kolay razı gelmeyen bir insan tipi, sizde içinizde tüm gücünüzle artık bir şeylerin değişmesini istiyor gibisiniz . Tüm bunlar yüzünden hafta boyunca sevdiğiniz kişinin desteğini değil de köstek oluşuna şahit olabilirsiniz. Bu da sizi yıpratabilir. Fakat hafta ortası ve sonrasında aklınıza öyle cin fikirler gelecek ki, küçücük bir fikir büyüyecek ve beklemediğiniz bir anda siz herkesten öne çıkacaksınız. Galip gelen taraf siz olacaksınız.

 

Haftalık burç yorumları (1-7 Ocak)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, ne oldu size böyle gardınız düştü, haliniz yok, bir isteksizlik ve tahammülsüzlük başrolde. Özellikle ortaklaşa iş yaptığınız kimselerden, aradığınızı bulamadınız. Beraber çalıştığınız kimselerle aranızda gerginlikler artmış gibi görünüyor. Bazı Aslanlar için sağlık konuları da gündemde, dikkat edilmesi gereken bir süreçten geçiyorlar. Bu haftaya dolunayla başlıyoruz, Yengeç burcunda gerçekleşecek bu dolunay ve sizin 12. evinizde olacak. Yani bilinçaltınızda, görünmeyen bir yerlerde bırakmanız gereken bir kötü alışkanlık varsa bundan kurtulabilir, içinize sinmeyen durumlar oluyorsa çevrenizde bunları eleyip yeniden başlamak için gayret gösterebilirsiniz. Bazı Aslanlar hastaneler, kapalı alanlar, gizli kalmış olaylar ve birtakım düşmanlıklarla ilgili de bir şeyler duyup üzülebilirler. Bunlar hayatın içinde olan şeyler, her şey her daim dört dörtlük olamıyor maalesef, kendinizi telkin edip bu süreci en hafifiyle atlatmaya çalışmalısınız. Sizler güçlü bireylersiniz ve biliyorsunuz ki siz bitti demeden, oldu demeden, tamam demeden hiçbir şey olamaz. 

Haftalık burç yorumları (1-7 Ocak)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, arkadaşlık hanenizde oluşacak bir dolunayla başlıyoruz. Hayatınıza yeni insanları dahil etmek istiyorsunuz sanki, alıştığınız çevreden, dahil olduğunuz sosyal ortamlardan çok daha farklı insanlar tanımak ve hayatınıza almak, onlarla yeni fikirler tartışmak ve projeler hayata geçirmek sizleri hem geriyor hem de zorluyor. Dönüştürmek istediğiniz konularda krizler çıkarabilir, biraz sancılı bir süreç olabilir bu sizler için. Hafta genelinde Plüton haricinde Satürn ve Neptün karesi var. Diğer tüm açılar olumlu ve maneviyata bağlılığınız artıran cinsten. Sabırlı ve disiplinli çalışmalar içerisinde olacağınız, olgun ve ağırbaşlılıkla olaylara metanetle yaklaşabileceğiniz bir hafta, sevgi ve aşk konularında cumartesi günü sizi bir sürpriz bekliyor olacak.

 

Haftalık burç yorumları (1-7 Ocak)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, iş konularında çok güzel bir başlangıç var. Bir teklif veya bir projeyle karşılıyorsunuz haftayı, bu dolunay sizin kariyer hanenizde yapmak istediklerinizi önünüze çıkarıyor ve fırsatlar sunuyor. Yalnız bazı şeylerden fedakarlık yapmak, belki ev ve aile hayatınızı biraz askıya almak durumunda da kalabilirsiniz. Hafta ortasında Ay Aslan burcuna geçiş yapacak. Yakın akrabalarınızdan, çevrenizden destekler alacak, bu sefer bol bol gezmek, eğlenmek için bir araya geleceksiniz. Arkadaş toplantıları ve davetler ön plana çıkıyor olacak. Aşk ve sevgi konularınızda birliktelikleri olan Teraziler, uyumlu ve güzel geçirecekleri bir haftadalar, yalnız olanlarınsa şansı yaver gidiyor. Çevrenizde size göz kırpan pek çok insan olacak. Hafta sonuna doğru meditasyon, içe çekilmek, yalnız kalmak için fırsat yaratmak isteyeceksiniz. Biraz dinlenmeye ihtiyaç duyacaksınız.

Haftalık burç yorumları (1-7 Ocak)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, dolunay sizin 9. evinizde meydana geliyor. Medya, uluslararası ilişkiler, yayıncılık, yurtdışı seyahatleri, yabancılarla ilgili işler, eğitim, din ve inançlar hanenizde yenilikler yapmanız için sizi dürtüyor adeta. Bu alanlarda bir şeyleri bitirmek, bağları koparmak gerekecek. Bu arada iletişim hanenizde de bazı değişiklikler yapmanız belki bazı krizler yaşamanız olası. Hafta boyunca iş düşünüp, iş konuşacaksınız. Annenizle olan bağınızı sorgulayacaksınız belki onun ihtiyacı olan sevgi ve desteği ona verebileceksiniz. Toplum önünde olacağınız, yapacaklarınızı herkese sunacağınız bir hafta. Aşk konularında bu hafta sevdiğiniz kişiyle birlikte aynı hayale sahip olmak, aynı misyonu gerçekleştirmek isteyen bir siz varsınız.

Haftalık burç yorumları (1-7 Ocak)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, meydana gelecek olan dolunay sizlerin ortaklaşa para hanenizde oluşacak. Yeni ortaklıklara imza atmanız mümkünken bir taraftan da ev almak veya bir arsa satın almak isteyen, yatırım yapmak isteyen Yaylar varsa yüklü bir para çıkışı, kredi çekmek, borç almak ve belki bir miras konusu gündeminizde olacak. 8. evinizde gerçekleşecek dolunay, sizi ortak kazanımlar konusunda tetikliyor olacağı gibi eşinizin veya sevdiğiniz kişinin parasal hanesine denk düştüğünden bu alanda da yeniliklere vesile olacaktır. Belki partneriniz yeni bir kazanç kapısına sahip olabilir veya bir teklif alabilir bu hafta. Evet genel anlamda ise şanslı olduğunuz bir haftadasınız. Maneviyatınız yüksek, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek istiyorsunuz. Bu hafta itibariyle bunun sonucunda yeteri kadar sabrettiğinizi ve artık yolun sonuna geldiğinizi hissedebilirsiniz. Aşk ve sevgi konularında ise birliktelikleri olanlar için iyi bir hafta, sakin ve dingin. Yalnız olanlar ise başkalarının parasını idare eden, bankacı, muhasebeci, menajer tarzı kişilere ilgi duyabilirler veya tanışma fırsatı yakalayabilirler. 

Haftalık burç yorumları (1-7 Ocak)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, bu hafta tüm gücünüzle ve içinizde durduramadığınız ilişkim olsun, yeni bir sayfa açılsın istemiyle haftayı açıyorsunuz. Yengeç burcunda gerçekleşecek dolunay sizin evlilik hanenize denk düşüyor. Bu hanede yaşanacak olan gerginlikler belki de yeni bir sayfayı açacak. Birliktelikleri olan Oğlaklar, ilişkilerini bir üst seviyeye taşımak için karar alırken yalnız olanlar için aşk fırsatları kapılarında. Bir diğer yandan iş birliktelikleri, yeni imzalar, yeni sözleşmeler de gündeminizde. Bu durumda bazı krizler ve dönüşümlerde kaçınılmaz olacaktır pek tabii ki çünkü dolunay oluşumu esnasında Plüton’dan karşıt açı alıyor. Bu sizlere yeni bir şeye başlarken, eskiyi tamamen içinizde öldürmek, kendinizden emin olmak, bazı kişilik özelliklerinizi değiştirmek için de sizi dürtüyor olacak. Gelişiminiz ve dönüşümünüz için bu şart. Haftanın genelinde ortaklaşa işler, imzalar gündemde, birlikte iş yaptığınız kişilerle uyumlu ve dengede bir hafta sizleri bekliyor. Hafta sonunda şehir dışı geziler, yabancı yerlere ziyaretler, uluslararası konular ön plana geçiyor. 

Haftalık burç yorumları (1-7 Ocak)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, günlük rutin işleriniz çok arttı, her gün yeni bir şeyler ekleniyor, çalışma ortamınızda veya evinizde bir takım yenilikler yapmanız gerekiyor. Yengeç burcunda gerçekleşecek dolunay sizin 6. evinize denk gelmekte. Çeşitli organizasyonlar, düzenlemeler yapmak için uygun etkilere sahip, bu süreçte ayrıca sağlık konularında da temkinli olmakta fayda var. Gerekli düzenlemeleri sağlık konularında da yapmalı, beslenme düzeninize, diyet programınıza uymaya çalışmalısınız. Hafta ortasında Ay Aslan burcuna geçiş yapıyor. Sevdiğiniz kişiyle birlikte olmak isteyeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Onun üstüne daha fazla düşmek, birlikte bir yerlere gitmek konusunda girişimleriniz olacaktır. Hafta boyunca Uranüs’ün sert açıları, sizlerin bazı şaşırtıcı haberlere maruz kalabileceğinizi anlatırken, Satürn ve Neptün arasındaki kare açı da olayları düşünürken, hem iyisiyle hem kötüsüyle düşünmeli her duruma hazır olmalısınız diyor sizlere. Ruh olarak mutsuz ve sizi aşağıya çeken insanların yanında bulunmamaya çalışın bu hafta. 

Haftalık burç yorumları (1-7 Ocak)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, bu hafta sizleri aşk ve sevgi konularında büyük sürprizler bekliyor. Hamilelik düşünenler Balıklar için bu hafta bu konuda destekleyici etkiler var havada. Bunun üzerine düşmeli ve değerlendirmelisiniz. Yengeç burcunda meydana gelecek olan dolunay sizin çocuk hanenize düşüyor olacak. Çocuklarınızla ilgili testlerden geçebilirsiniz. Bekar olan balıklar içinse aşk ve eğlence hayatlarında hayal kırıklıkları ve yüzleşmeler yaşanabilir Hafta ortasında hayal kurmaktan ve yaratıcılıktan hoşlanan sizler için sert açılarda devrede olacak. Yönetici gezegeniniz hafta boyunca aslında Satürn’den kare açı alıyor. Hayal kurayım derken aniden yere çakılma riski de taşıyorsunuz. Gerçekler bazen ağır gelebilir. Bu dönemde daha çok elle tutulur, devamlılığı olabilecek şeylerle ilgilenmeniz sizler için çok daha olumlu sonuçlar doğuracaktır.

 

Haftalık burç yorumları (1-7 Ocak)
Önceki ve Sonraki
Haberler