İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (14-20 Ekim)

Ay Koç burcundayken ve Güneş’le karşıt açıdayken giriş yapıyoruz haftaya; Plüton’dan kare açı alan biraz gerginliklere maruz bir Dolunay vardı gökyüzünde. Pazartesi gününün ilk saatleri, gece yarısı 00:07’de meydana geldi… Değişim ve dönüşüm şart mesajları hakim!

profil
Dolunay Karaca
14.10.2019
Haftalık burç yorumları (14-20 Ekim)

Sevgili Koçlar, arkanızdan konuşulanlar bu hafta önünüze serilebilir, canınız sıkılabilir. Sevdiğiniz kişi büyük bir dönüşüm geçiriyor, kendi kendiyle kalmak istiyor, konuşmak istedikleri var ama cesaret edemiyor. Bu durum biraz zaman alabilir. Koç burcunda yani sizin burcunuzda Pazartesi gece yarısı Dolunay meydana geldi; akla kara belli olacak bu hafta. Bazı şeyleri sonlandırmak, tamamen ortadan kaldırmak ve sünger çekmek isteyebilirsiniz. Kendinizle de bir iç savaş veriyor olacaksınız bu dönemde. İkili ilişkilere dikkat çeken bir hafta! Karar zamanı sizler için.


Sevgili Boğalar, günlük çalışma koşullarınızda değişiklik istiyorsanız tam zamanı, baskı yaratan durumlar size göre değil, bu şekilde devam etmek sağlığınızı zorlayabilir. Hobileriniz, keyif aldığınız ortamlar, arkadaşlarınız size iyi gelecek. Pazar gecesini Pazartesi’ye bağlayan gece yarısı Koç burcunda Dolunay meydana geldi. Bazı alışkanlıklarınıza ‘güle güle’ deme zamanı. Geçmişe bakmadan, önünüze bakma vakti sizler için. Arkanızdan konuşanlar çok oldu geçtiğimiz dönemde, bunları duymazdan gelmek, sadece gülmek gerekiyor bazen. Biraz maneviyat ve yardımlaşma sizler için tavsiyem…


Sevgili İkizler, kendinizi güçlü hissettiğiniz bir gün. İş konusunda elinizi taşın altına koymayı başarıyorsunuz, mükemmeliyetçi yönünüz ise size zaman kaybettiriyor. Aşk konusunda yapmanız gereken ne varsa yaptınız, içiniz rahat. Pazar gece yarısı bir Dolunay meydana geldi Koç burcunda; sizin sosyal hanenize denk düşüyor. Arkadaşlarınız arasında bir eleme yapmak, arkadaş gruplarından bazılarını hayatınızdan çıkarmak isteyeceksiniz. Umutla başladığınız bir işin sonucunu almak üzeresiniz. Birtakım gerginliklere ise hazır olmanızda fayda var.


Sevgili Yengeçler, bugün hayata iyi yönünden bakmayı tercih ediyorsunuz, iyimser ve olumlu davranışlarınız çevrenizdekileri etkiliyor. Huzur veren bir yapınız var, ev ve aile hayatınızdaki zorluklar sizi üzemiyor. Pazar gece yarısı Koç burcunda bir Dolunay meydana geldi; sizlerin kariyer hanesine denk düşüyor. Patronlarıyla sorun yaşayanlar olabilir. Bir iş değişikliği, terfi, maaş konuları gündeme gelebilir. Hayata baktığınız pencere biraz değişiyor. Sektörel değişiklik aslında sizler için daha iyi bu dönemde. Bazı şeyleri daha çok ciddiye almalısınız. Stresten uzaklaşmaya çalışın.


Sevgili Aslanlar, içinizdeki yoğun manevi duygular bugün su yüzüne çıkıyor. Sevgiye, aşka, iyi niyete olan inancınızı kaybetmediğinizi herkese göstermek istiyorsunuz. Ödemeler konusunda ise zorlanmalar var. Pazar gece yarısı bir Dolunay meydana geldi Koç burcunda… Bu hafta; sizlerin eğitim konularında bir sonlanma yaşayacağınızı söyleyebilirim. Uzak yerler, yurtdışı, medya, basın, yayın konuları da gündemde olacak. Uzak akrabalarla ilgili haberler canınızı sıkabilir. Belki oralardan buraya geri dönüş haberleri olabilir. Veya siz taşınmak istiyor olabilirsiniz. 


Sevgili Başaklar, zor bir haftaya başlıyorsunuz. Konuşmalarınız anlaşılmıyor, çevreniz sizin üstünüze geliyor, sevdikleriniz uzaklarda, parasal anlamda bir dönüşüme ihtiyacınız var, yapacağınız işlerde mantıkla hareket etmeye çalışmalısınız. Pazartesi’nin ilk dakikalarında bir Dolunay meydana geldi Koç burcunda. Ortaklıklarla ilgili bir konuyu bitirebilirsiniz. Bir projeyi tamamlamak veya bir ödemeyi gerçekleştirmek gibi durumlarınız var. Bir ameliyat için erteleme yaşandıysa bunun için bir karar alınabilir. Kredi çekmek ise aklınızdan geçiyor fakat sonra nasıl ödeyeceğiniz konusu stres yaratıyor.


Sevgili Teraziler, aşk ve sevgi konularında şanslı olduğunuz bir gün. Kendinize gerçekten güven duyacaksınız, güçlü ve lider hissedeceksiniz. Değiştirilmesi gerekenler için ise farklı bir yol deneyerek başarıya ulaşacaksınız bu hafta. Pazar gecesi karşıt burcunuz Koç’ta bir Dolunay meydana geliyor. Bu haftanın en önemli vurgusu bu Dolunay olacak. Sizin içinde kritik bir Dolunay bu… Bazı stresler ve gerginlikler yaşayabilirsiniz. Olumsuzluklar için karamsarlık yerine farkındalık daha yerinde bir seçim olacaktır. İkili ilişkilere dikkat! Ayrılıklar gündemde.


Sevgili Akrepler, evdeki hesap çarşıya uymuyor bu hafta sizler için, yapmanız gerekenlerle kazandıklarınız örtüşmüyor. Eleme yapmalı ve yapılacaklar listesini yeniden gözden geçirmelisiniz. Sevdiğiniz kişi sizden uzaklaşmış durumda. Pazar gece yarısı meydana gelecek olan Dolunay’da, bazı konuları tekrar gözden geçirmeye karar vereceksiniz. Özellikle iş arkadaşlarınız, ofis ortamı veya gününüzü her nerede geçiriyorsanız çoğunlukla orayla ilgili birtakım değişiklikler gündemde olacak. Meditasyon tarzı şeyleri denemek, rahatlamak ve rutin işlerin üstesinden daha kolay gelebilmek adına iyi bir fikir olabilir. 


Sevgili Yaylar, şifacı yönünüzü ortaya koyduğunuz bir hafta. Kendi yaralarınızı sarmak, başkalarına yardım etmek ilk amacınız. Kadersel birtakım dönüşümler içerisindesiniz. Zamana bırakmayı tercih etmeyin, kalkın ve bir şeyler yapın. Pazartesi’nin ilk dakikalarında Koç burcunda bir Dolunay meydana geldi. Bu Dolunay sizlerin çocuk evine denk düşüyor. Bekar Yaylar için ise çocuk değil, aşk hanesi oluyor bu hane. Aynı zamanda hobiler, keyif aldığınız şeyler, aktiviteler hanesi… Bu konularda bir sonlanma ve bitiş yaşanabilir. Bazı şeyleri artık yapmak istemeyebilirsiniz. Çocukları olanlar ise onlarla ilgili sorunlarla ilgilenmek durumunda kalacaklar. Bazı kararlar alacaklar.


Sevgili Oğlaklar, iletişiminiz çok yoğun bu hafta, alacağınız haberler ise pek de iç açıcı olmayabilir. Olaylara farklı bir tarzda yaklaşmak isteyebilir, çözümü eskiyle yeniyi bir araya getirerek bulabilirsiniz. Eski sevgiliden mesaj var. Pazar gece yarısı meydana gelecek olan Koç burcundaki Dolunay ev hanenizde gerçekleşiyor, bu alanda bitirilmesi veya tamamlanması gereken durumlar olabilir. Olaylara farklı yönden bakmaya çalışmalısınız. Gerginlikler ve tartışmalar sizi bir bitişe sürükleyebilir. İş ve ev arasında gelgit yaşayabilirsiniz. Kariyer hedeflerinizi büyük tutmak, aile içi sorun teşkil edebilir. Dengede kalmaya özen göstermelisiniz. Evlilik kararı aniden gelebilir.


Sevgili Kovalar, parasal anlamda çıkmazda hissedebilirsiniz kendinizi, ödemeleriniz artabilir. Bu hafta sadece mantık ve rasyonel konular sizler için önem taşıyor, duygulara pek yer yok. Pazartesi günü meydana gelecek olan Koç burcundaki Dolunay, sizin iletişim hanenize denk düşüyor. Kardeşlerinizle ilgili bir olaya tanıklık edebilirsiniz, aranızda ufak bir sürtüşme yaşanabilir. Eğitim ve yurtdışı konularda birtakım pürüzler yaşayabilirsiniz. Bitirilmesi gereken ne varsa tamamlandığını hissedeceksiniz. İletişim konusunda gerginliklerden uzak durmanız gerekiyor. Dilinizi biraz törpülemeniz sizin yararınıza olacaktır.


Sevgili Balıklar, kendinize dönük olduğunuz bir hafta,  Pazar gece yarısı Koç burcunda bir Dolunay meydana gelecek bu hafta ve sizi maddi konularda etkileyecek. Parasal anlamda bir işi bitirmek veya sonlandırmak, yerine yeni bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Beklemediğiniz yerden bir para alabilirsiniz. Maddi sorun yaşayan birileri için yardım eli uzatabilirsiniz. İş değişikliği düşünebilirsiniz. Sizler öncelikle maneviyata ve teslimiyete önem veriyorsunuz. Yaratıcılık kapasiteniz çok güçlü. Hayalleriniz yoğun fakat yaşamak için maddiyat da lazım ve bu düşünce bu hafta sizde yer edecek!


Önceki ve Sonraki
Haberler