İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (15-21 Ocak)

Bu hafta gezegenler Oğlak burcunda yoğunlaştılar. Yine Oğlak burcunda 17 Ocak’ta bir yeniay meydana gelecek. Bu yeniayla birlikte disiplinli bir şekilde yeni başlangıçlara imza atabiliriz.

profil
Dolunay Karaca
15.01.2018
Haftalık burç yorumları (15-21 Ocak)

Koç burçları haftaya Ay Oğlak burcunda. 17 Ocak Çarşamba günü sabah saat 05:10 da Oğlak burcunda bir yeniay meydana geliyor, işinizle ilgili bir başlangıç yapabilirsiniz. Başlatacağınız işlerde dikkatli olmalı ve can yakmamaya gayret göstermelisiniz. Venüs ve Plüton da işin içindeler, bu sebeple bir şeyleri en baştan belki sil baştan ele almanız gerekecek. Daha sonra Ay, Kova burcuna geçiş yapıyor, arkadaşlarınızla birlikte olmak, sosyalleşmek ve dışarda olmak isteyeceksiniz, çeşitli programlara katılabilir ve haftanın yorgunluğunu atmak isteyebilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin desteğini hissedeceksiniz.

Haftalık burç yorumları (15-21 Ocak)

Sevgili Boğalar, haftaya ödemelerinizi yapmak, alış veriş para durumunuzu dengelemek ve bu konuda bir gelir gider tablosu oluşturarak başlayacaksınız. Sevdiğiniz birlikte olduğunuz kişinin maddi durumuyla da ilgilenmek size düşebilir. Çarşamba günü bir yeniay oluşumu var, Oğlak burcunda bu yeniay, yeni şeylere girişim yapmak açısından uygun fakat eskiden kafanızda olan bir şey bu, daha önceden yapamadığınız, yapmaya fırsatınız olmayan, engelle karşılaştığınız bir şey, bu her ne ise bununla ilgili başlangıç yapmanın vakti gelmiş demektir. Seyahatler için uygun bir süreçtesiniz. Daha sonra Ay, Kova burcuna geçiş yapıyor, idealist, sosyal ve dâhiyane fikirlerle kendinizi herkese gösteriyorsunuz. Aşk için değişim şart.

 

Haftalık burç yorumları (15-21 Ocak)

Sevgili İkizler, sevdiğiniz kişiyle ilgilenmenin tam zamanı, ona vakit ayırmak ve sorunlarınızı çözmek için ideal bir hafta. Konuşmalarınızda tatsızlıklar da yaşanacak büyük ihtimalle ama olsun en azından bir adım atın ve aranızdaki buzları eritmek için fırsat kollayın. Bu hafta Çarşamba günü Oğlak burcunda bir yeniay meydana geliyor. Sizler için ortaklık hanenizde meydana gelen bir oluşum, yeni bir ortakla yola devam etmek veya eski ortağınızla iş yaptığınız kişiyle yeniden bir araya gelmek söz konusu olabilir. Ertelediğiniz bir ameliyat veya doktor kontrolü varsa ihmal edilmemeli. Sonrasında Ay, Kova burcunda olacak, neşeli ve keyifli hissedeceksiniz, bazı İkizler yurtdışına çıkabilir, seyahatler devrede olacak, farklı insanlarla bir arada olmak yeni kültürlerle tanışmak sizlere iyi gelecek. 

Haftalık burç yorumları (15-21 Ocak)

Sevgili Yengeçler, ofis ortamınızda çalışırken sorumluluk sahibi olmak, işlerinizi tam zamanında bitirebilmek ve yetiştirilmesi gerekenleri tam zamanında yetiştirebilmek için bu hafta çok mücadele edeceksiniz. Yoğun ve koşturmalı bir hafta sizler için. Yapılması gereken pek çok iş var. 17 Ocak Çarşamba günü Oğlak burcunda bir yeniay meydana geliyor, bu yeniay sizin karşıt burcunuzda yani ilişkiler hanenizde bu yüzden yeni bir ilişki, yeni bir anlaşma söz konusu. Kalbinizi kıran birisi sizden özür dileyebilir veya barış çubuğu uzatabilir. Ortaklık kurabilirsiniz. Sonrasında Ay, Kova burcunda, biraz derinlere dalıyorsunuz, bazı hayal kırıklıklarını takmamayı deniyorsunuz bu sefer, farklı bir Yengeç var hafta sonu karşımızda. 

Haftalık burç yorumları (15-21 Ocak)

Sevgili Aslanlar, sizden yaşça büyük birilerinden tavsiyeler almak iyi gelecek, yürüdüğünüz yolda zaman zaman kıskançlıklara maruz kalabiliyorsunuz. Bununla daha iyi başa çıkabilme durumunuz var, aşklar ve flörtler devrede olacak bu hafta, sevdiğiniz kişiyle aşk tazeleyebilirsiniz. Bazı sorumluluklarınız yüzünden mesafe koyduğunuz ilişkiniz yeniden canlanabilir.  Çarşamba günü bir yeniay meydana geliyor Oğlak burcunda, sabah 05:10’da gerçekleşecek olan bu yeniay sizleri ofis ve iş ortamınızda yeni oluşumlara itecek. Yeni fikirlerle karşınıza çıkacak kişiler olacak, daha önceden aslında yapmak istediğiniz ve yapamadığınız değişimleri yapmanın tam zamanı, yeni bir proje için ise ideal. Beslenme düzeniniz ise düzeliyor. Sonrasında Ay Kova burcunda hareket ediyor, partnerinizle birliktesiniz, seviyor ve seviliyorsunuz.

 

Haftalık burç yorumları (15-21 Ocak)

Sevgili Başaklar, ufak bir hareketiniz büyük sonuçlar doğurabilir bu hafta, özellikle ev ve aile içi konularda güzel gelişmeler olabilir. Hayatınızdaki bir kadınla ilgili bu anneniz olabilir veya sizden yaşça büyük biri, ara buluculuk yapabilir ve bir şeyleri düzeltmeniz için size yardım edebilir. Bu hafta Oğlak burcunda yeniay meydana gelecek, Çarşamba günü olacak bu yeniay size yeni bir çocuk yapma fikrini aniden aklınıza getirebilir, belki de çok istediğiniz bir şeyi almak için bir fırsat çıkacak karşınıza. Çocukları olanlar onlarla ilgili yeni oluşumlar deneyimlerken, bekar Başak için ilgilerini çekecek biri girebilir hayatlarına. Sonrasında Ay, Kova burcunda hareket ediyor olacak ve sizler bazı şeyleri düzenlemek, yeniden organize etmekle meşgul olacaksınız. Bazı şeyleri ise akışına bırakmayı tercih edeceksiniz. 

Haftalık burç yorumları (15-21 Ocak)

Sevgili Teraziler, iş ve para konularında iyiye gidiyorsunuz, kararlarınızda tutarlı ve sorumluluk sahibi oluşunuz sizleri iş konusunda bir adım öne geçirecek bu hafta. Ailenizle aranız daha iyi ebeveynlerinizle konuşmalarınız rahatlatıcı ve içinize sinen cinsten olacak. Çarşamba günü bir yeniay oluşumu var Oğlak burcunda. Bu yeniay sizlerin ev hanenizde gerçekleşiyor, çok isteyip alamadığınız evi almak için kredi çekebilir veya dekor değişikliği, yeni eşyalar yeni objeler alarak, var olan evinizi yeniden düzenleyebilirsiniz. Zevk sahibi ve modayı takip eden Teraziler için alış veriş zamanı olacak bu hafta. Kardeşlerinizle aranızdaki bir sorun çözüme kavuşuyor, iletişiminiz normal rutinine giriyor. Cumartesi günü ev partileri için ideal bir gün olacak, sevdiklerinizle beraber keyifli ve mutlu bir hafta sonu sizleri bekliyor. 

Haftalık burç yorumları (15-21 Ocak)

Sevgili Akrepler, aile içi durumlardan ötürü haftaya biraz huzursuz başlayabilirsiniz. Fakat iletişiminiz güçleniyor ve konuşarak çözüme kavuşturacaksınız. Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır. İletişimsel olarak takıntı yerine geçmişe bakmak yerine, ileriye bakın ve yaşadığınız ana odaklanın. Çarşamba günü Oğlak burcunda bir yeniay meydana geliyor, bu yeniay sırasında dilek tutmak, iyiye niyet etmek, yeni başlangıçlar yapmak size iyi gelecek, maneviyatınıza ve sezgiselliğinize inanarak yaptığınız tüm iyi niyetli yaklaşımlar size olumlu olarak geri dönecektir bunu unutmayın. Kardeşleriniz veya yakınlarınızla ilgili konular çözüme kavuşuyor. Sonrasında Ay Kova burcunda seyahat edecek, sosyal ve özgür bir tema hakim olacak gökyüzünde, ailevi konularda rahatlıyorsunuz.

Haftalık burç yorumları (15-21 Ocak)

Sevgili Yaylar, kendinizle ilgili yenilikler ve değişimler söz konusu. Kendinize güveniniz tam, neşeli ve pozitif başlayacaksınız haftaya. Çarşamba günü Oğlak burcundaki yeniayla birlikte maddi alanda bir yenilik yaşamanız muhtemel, belki alamadığınız gecikmiş bir paranın size gelmesi durumu olabilir, maddi anlamda ödemelerinizi daha rahat yapacağınız bir sürece gireceksiniz. Oğlak burcunda bir stelyum oluşmuş durumda yani pek çok gezegen bu alanda toplanmışlar ve bu alana vurgu yapıyorlar, sizin parasal konularınıza denk düşüyor. İş konusunda kariyer konusunda bir şeyler yapmanızın zamanı geldi diyor. Belki var olan işinizde terfi etmek veya maaş zammı gibi durumlarda söz konusu olabilir sizler için. Sonrasında Ay Kova burcuna geçiş yapacak, sizinle birlikte kafa dengi, neşeli, rahat, özgür ruhlu arkadaşlarınızla birlikte olmak isteyeceksiniz. İdealist yanınız öne çıkacak. Yeni bir aşk durumu söz konusu.

 

Haftalık burç yorumları (15-21 Ocak)

Sevgili Oğlaklar, haftaya dinlenmiş, plan proje yapmış, kontrollü bir şekilde başlayacaksınız. Bu hafta sizler için önemli çünkü Çarşamba günü sizin burcunuzda gerçekleşecek bir yeniay oluşumu mevcut. Aşk ve sevgi konularında da başarılı olacağınız bir haftadasınız. Yenilenmek belki de sadece dış görünüm olarak değil, zihinsel olarak ruhsal olarak farkındalığınızı arttırmak ve hayata daha pozitif bakmak gerekiyor daima. Bu anlamda aldığınız kararlarda ve attığınız adımlarda yeni başlangıçlar sizleri bekliyor olacak. Sevdiğiniz kişi size karşı ilgili ve anlayışlı, onun desteğini hissedeceksiniz. Sonrasında Ay Kova burcuna geçiş yapacak, maneviyat değil de maddi konular sizleri daha çok ilgilendirecek, sevdiklerinizle birlikte güzel bir ve keyifli, bol kazançlı bir hafta olsun. 

Haftalık burç yorumları (15-21 Ocak)

Sevgili Kovalar, işe güce biraz kafayı takmış durumdasınız bu aralar, ortaklıklar aslında size iyi geliyor fakat siz ısrarla tek çalışmak istiyorsunuz ve kayıplar yaşıyorsunuz. Arkadaş ortamlarınızdan belki çevrenizden yemiş olduğunuz kazıklar var ve bu yüzden tek devam etmek istediniz ama yanlış insanları eleyip, yenileriyle birlikte yol almak sizler için en ideali. Çarşamba günü Oğlak burcunda bir yeniay meydana gelecek, işte bu eleme olayı bu döneme damgasını vuracak, farkındalığınız artıyor ve iç sesinize güveniyorsunuz. Sonrasında Ay sizin burcunuzda olacak hepimiz daha özgür olmak, daha idealist olmak, daha çağdaş olmak ve sosyalleşmek isteyeceğiz. Sevgilinizle uyumunuz dikkat çekiyor bu ara.

Haftalık burç yorumları (15-21 Ocak)

Sevgili Balıklar, yaratıcılığınızı arttırmak için yeni yollar keşfetmelisiniz, duygularınızda bir takım iniş çıkışlar yaşamanız muhtemel olacaktır. İdeallerinizi gerçeğe dönüştürmek için atağa geçmelisiniz. Ay Oğlak burcunda haftaya başlıyoruz, sonrasında Oğlak burcunda yeniay meydana gelecek, sizlerin sosyal alanına denk düşüyor bu yeniay, yenilenmek, yeni umutlar, yeni hayaller peşinde koşacağınız adımlar atacaksınız. Bazılarınız için yeni arkadaşlıklar ön planda olacak, çevrenizi ve vizyonunuzu değiştirecek, daha önceden yapmadığınız bir şey yapmaya karar vereceksiniz. İş konularında ve aşkta yenilikler var. Bu sizleri kendinize daha güvenli yapıyor. Sonrasında Ay Kova burcunda, sizler için manevi bir alan 12. evinize denk düşüyor,  bir an yalnız kalıp, kendi kendinize olmak isteyeceksiniz. Özellikle hafta sonuna doğru özelinize döneceksiniz.

Haftalık burç yorumları (15-21 Ocak)
Önceki ve Sonraki
Haberler